Zveřejněny nebezpečné lži paní Rakušanové ohledně Benešových dekretů. Mějte se občané hodně na pozoru

Zveřejněny nebezpečné lži paní Rakušanové ohledně Benešových dekretů. Mějte se občané hodně na pozoru

Musím uznat, že výroky paní Rakušanové mě poněkud zvedly ze židle. Benešovy dekrety by prý měla Česká republika zrušit, jsou prý přežité a jsou používány pouze jako strašák. Jak dojemné paní Rakušanová. Nicméně známe Němce a my z pohraničí i ten sudetský neřád. V tomto ohledu by bylo hazardem spoléhat se na nějakou politickou korektnost nebo čest. Ta v politice nemá místo-víme? To jen lidé hloupí tomu věří.

Víte vážení-asi takto. Osobně jsem viděl soupis všeho, co by chtěli sudetští Němci vrátit. Sudetoněmecký landsmanšaft tento dokument zná a má jej i ve svém sejfu. Občané České republiky o tomto z 99% neví nic-tedy krom jistých politických špiček, které jsou u nás pro Němce nasazeny a dobře placeny. Němci mají zdokumentováno vše-do poslední chalupy, do poslední stodoly a do posledního aru. Vědí velmi přesně, co chtějí vrátit a spousta dnešních obyvatel bývalých Sudet ani netuší, co na ně při zrušení Benešových dekretů čeká. Podotýkám, že ztráta majetku by byla tím menším zlem.Dopady takového kroku by zasáhly celou naši malou zemi. Možná milí spoluobčané by jste se něco o tomto dověděli více, kdyby byla mezi takzvaně Českými politiky kteří se účastnili a účastní sjezdů a jednání Sudetoněmeckého landsmanšaftu vůle a trochu toho češství a zveřejnili by své poznatky a také závěry těchto jednání. Své by Vám mohl vyprávět například Libor Rouček, Karel Schwarzenberg, Daniel Herman, paní Marxová, zesnulý pan pseudodemokrat Havel, pan Bělobrádek, ale třeba i pan dnešní premiér nebo pan Lipavský a mnozí další. Jen kdyby chtěli! Pro úplnost uvádím, že se jedná o jednání vedené v městečku Teplá u Mariánských Lázní, či v Teplicích atd.

Na těchto jednáních byly probírány mimo jiné i postupy, jak připravit zrušení Benešových dekretů. Německo jako stát ve válce poražený, to udělat nemůže, ale Česká republika ano. Padly zde i slova o tom, že by bylo možné do budoucna učinit z ČR jednu ze spolkových zemí. Bohužel, není mi známo, zda se tato argumentace dostala do zápisu z jednání. Vím však, že naši politici jsou na těchto jednáních instruováni tak, aby pilně připravovali živnou půdu v naší zemi ve smyslu toho, že ČR sama zruší Benešovy dekrety. V této oblasti a těmto zájmům velmi překážel bývalý premiér Babiš a jeho Agrofert. Daleko podrobněji jsem tuto záležitost již rozebíral v článku starém cca 3 roky. Dozajista jej v archivu na Rukojmí.cz naleznete.

Musím se i pozastavit nad slovy prezidenta Zemana, že by měly být zdaněny všechny důchody a dávky. Ač si prezidenta Zemana vážím, tak tato jeho slova mi přijdou jako výplod chorého mozku. Vy jste si nyní vzal na paškál zcela bezbranné lidi s nejnižšími příjmy, což je přístup sprostého kapitalisty. Cožpak nevíte, že ony peníze, jenž jsou důchodcům vypláceny jim v minulosti byly už dávno zdaněny a to dokonce několikrát??? Vzal jste si prosím do ruky alespoň kalkulačku a zkusil počítat?? Vždyť takový důchodce při důchodu 15000 Kč by na dani z této částky odvedl státu cca 2500 Kč!!! Jste vůbec normální??? Ti lidé zaplatí nájem a energie a na jídlo už mít nebudou. Já vím-při vašich příjmech vás to nepálí, ale každý není prezidentem jako vy. Za tento výrok by jste se měl opravdu stydět, protože navádíte současnou vládu k šikaně těch nejchudších. Při vší úctě k vám si nyní musím před vámi odplivnout.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*