Zrádný havloidní křivák Telička . . .

Zrádný havloidní křivák Telička . . .

Zrádný havloidní Telička, přečtěte si, co je to za gaunera….v květnu jsou volby do EP, změňte to!!!

To je jasný od začátku. Doufám, že Vás nikoho nenapadne ho volit!

Europoslanec Pavel Telička se ohradil proti slovům premiéra Andreje Babiše (ANO), který kritizoval české zástupce v EP za to, že nehájí dostatečnězájmy země.

V nedělním pořadu České televize Otázky Václava Moravce Telička uvedl, že Babišova slova jsou absurdní a jde buď o politický marketing, nebo neznalost.

Telička je jedním z největších bezpáteřních kariéristů. Doufám, že ve volbách do EP vyhoří. Telička byl hlavním vyjednávačem přístupové dohody do EU. Přistoupil na podmínky téměř likvidující naše zemědělce.Je to hlavně bezcharakterní lobbista a dobře placený pobyt europoslance v Bruselu umí šikovně spojit se svou lobbistickou profesí. Do EP se vyšplhal po zádech ANO Babiše, ale vzápětí se spojil s opozicí do tažení proti němu. Koryto však neopustil.

Telička byl kariérista i v minulém režimu (již za studií vstoupil do KSČ) a pochází z rodiny bývalého českého komunistického diplomata Františka Teličky, který v době jeho narození působil v kubánském oddělení velvyslanectví ČSSR ve Washingtonu.

František Telička byl členem KSČ a byl evidován jako spolupracovník StB ”TYL”. Pavlík byl ale šikovný a zavčas převrátil. Umí se otáčet jako vrtule.

Teličkové byli, jsou a budou! Jejich prototypem je Vocilka ze Švandy dudáka a např. i Rudolf Mrva z románu Zlá krev a také Hujer z filmu „Marečku, podejte mmě pero ! “ – Krásně vykreslené typy – krysí charaktery ! – Už se pro podrazy a patolízalství vžil výraz – TELIČKOVINA. To předvádí „vždy soudruh“ z nomenklaturní rodiny.

Pochází z rodiny bývalého českého komunistického diplomata Františka Teličky, který v době jeho narození působil v kubánském oddělení velvyslanectví ČSSR ve Washingtonu.

Tento holohlavý chameleon, který vystudoval prestižní NGIMO v SSSR, vstoupil do KSČ a pracoval na Ministerstvu zahraničních věcí ČSSR, kde byl veden jako nomenklaturní kádr ÚV KSČ.

V časech kdy se v době normalizace zahraniční politika zcela podřizovala SSSR, byl horlivým členem KSČ, dělal karieru v právním odboru, pak po 89 rychle obrátil kabát. a přešel přes všechna možná seskupení a strany.

V době přístupových rozhovorů o vstupu České republiky do Evropské unie vedl český vyjednávací tým a podělal nám přístupové podmínky vstupu do do EU. To je ten pán co nám vyjednal doslova strašné podmínky pro vstup do EU, zejména v zemědělství, zřejmě nejhorší pro nás ze všech zemí, které tam chtěli.

Poté se stal velvyslancem a vedoucím Stálé mise ČR při EU. V prosinci 2004 spoluzaložil lobbistickou firmu BXL Consulting v Bruselu, které byl spolumajitelem a ředitelem. Od 11. září 2007 je členem představenstva těžařské společnosti New World Resources, pod níž spadalo i OKD .

Od prosince 2008 do prosince 2011 byl členem dozorčí rady společnosti RPG Byty. Takže spoluzloděj s Bakalou, on nepřímo sál z Bakalových zlodějin a dostal některé horníky až na dno jejich existence …

Soudruh Telička, který v tandemu s Bakalou tuneloval OKD, čachroval s OKD byty a dalšími nemovitostmi a nakonec se opět dostal díky Babišovi do EU parlamentu a po nakopnutí Babiše do zadnice před vánocemi dostal dáreček od eu-Santa Klause v podobě místopředsedy EU a tak řádí ještě více než před tím.

Je rovněž členem Římského klubu. Nu a dnes tento pán ještě kecá a kecá. Je typickým zosobněním jakousi podivnou zlobou zaslepených fanatiků. Jeho charakter už dost vystihuje skutečnost, že se za ANO nechal upelešit v Bruselu, aby odtud „za odměnu“ nominující hnutí napadal.

Odporný typ, tento náš europoslanec!! Myslím, že by bylo na čase, aby Telička skončil, vyúčtoval své účty jakožto i národ s ním a šel někam hodně daleko pracovat pro nějaké jiné národní zájmy nežli pro Českou zemi. Ideologický diverzant Telička nemůže zastupovat zájmy české země.

 

Z redakční pošty
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*