Zoufalci z Federálních Rezerv Spojených Států, se snaží udržet trochu moci s miliardami v pomyslných úplatných dolarech.

Zoufalci z Federálních Rezerv Spojených Států, se snaží udržet trochu moci s miliardami v pomyslných úplatných dolarech.

472

I přes můj požadavek, abyste mě kontaktovali jenom s tím nejdůležitějším, telefonické hovory z Asie a Evropy a vzkazy, které mě byly doručeny do mého vzdáleného polního obydlí ukazují, že se přeci jenom nějaký typ zásadních změn ve struktuře globální moci udál. Tak například – podle asijských zdrojů a BIS – kriminální syndikát Junty Federálních Rezerv (Fed) začal s masívními nákupy historických asijských dluhopisů za něž nabízejí jejich majitelům, těm o kterých dříve říkali, že se vypařili, miliardy dolarů.

Podle zdrojů z MI5, které jsou v přímém kontaktu s nákupčími dluhopisů z Fedu, je to určitý záměr z jejich strany udržet aspoň jistý druh moci po té, co vidíme jako nezadržitelnou změnu v tom, jak funguje světový finanční systém.

Federálové nabízejí miliardy dolarů za bedny historických dluhopisů, které byli zvyklí kupovat za pár tisícovek dolarů, jestliže se ovšem nerozhodli předtím zabít ty, kteří si dělali nároky na jejich prodej. Může to být vábení pro majitele těchto dluhopisů, ale musí si uvědomit, že ti z Fedu budou mít nakonec štěstí vyjít z toho všeho nepoškozeni.

V každém případě Společnost Bílého Draka navrhla majitelů těchto bonů s nominální hodnotou miliard dolarů, že není potřeba je prodávat za jejich nominální cenu, za část jejich hodnoty. Pro změnu, SBD se spojí s representanty Fedu, tajnými asisjkými společnostmi, Illuminaty a komisí 300 na podzim, aby jednáním došli k výhodným podmínkám pro všechny. Prozatím se doporučuje všem osobám, aby vychutnaly zbytek prázdnin a nabyli své baterky, protože na podzim bude velké zhroucení.

Tato velká geopolitická změna, která urychlila tuto nečekanou změnu v citlivosti Fedu, je hrou Putina, gnostických Illuminátů a jejich spojenců, zavázat korporativní vládu Spojených Států, aby uzavřeli všechny svoje ambasády na Středním Východě. Toto je podtržením, aby to všechni viděli, největší radikální změny v geopolitice Západu od pádu Sovětského Svazu. Západní Evropa, která je v hlubokých dluzích se zbytkem světa věří Putinovi a jeho spojencům v tématu energií. Tohle v zásadě znamená, že Západní Evropa a Střední Východ již nejsou pod vojenskou kontrolou kabalistů.

Pentagon, ačkoliv je to nejsilnější vojenská síla na světě, si již nepřeje pracovat pro zájmy ropných kabalistů na Středním Východě. Na místo toho se koncentruje na prohlížení si úspěšných velkých změnn ekonomické moci Asie a anifašistických sil v Západní Evropě. Na pozadí toho královské asijské rodiny a jiné zájmy hledají, jak nakonec dojít spravedlnosti, po té, co byli 100 let podváděny a manipulovány rodinami vlastníků Federálních rezerv.

Ve specifických finančních termínech, stovky milird dolarů v dluhopisech emitovaných federály za asijské zlato jsou jako dělané na to, aby byly použity v zájmu bankrotu Federálních rezerv. Požadavek Neila Keenana je součástí tohoto úsilí.

Namísto toho, aby rodiny za federálními rezervami vyhlásily bankrot, jednají o tom, jak koupit co nejvíce dluhopisů, jak jen je možné tím způsobem, jestliže Výbor federálních rezerv bude soupeřit, můžou se domnívat, že mají miliardy dolarů v těchto dluhopisech, které se znovu změnily z historických starožitností na velký zdroj moci.

Velká část těchto peněz byla dána v sázku do boje s SBD. Navíc vlastníci zlata stejně jako vojenská síla se vzájemně spojili s cíli SBD. Jedná se o masívní projekt na ukončení chudoby, zamezení destrukce životního prostředí a postavit lidstvo na cestu exponenciální expanze do vesmíru. Srovnejte to všechno s cíli kabaly, s vylhanou „válkou proti terorismu“, která nikdy neskončí nebo podvodnou lstí s globálním oteplováním. Nejvyšší vedení kabalistů jednoduše očekávalo, že se udrží stále u moci a zabije 5 milliard lidí, přičemž zotročí zbytek. To vše je moc dobře zdokumentováno.

Za takových okolností je dobré podívat se trochu dozadu na globální panorama. Světové HDP, včetně vnějších finančních center, je nejméně 100 miliard dolarů. Přísun desitek nebo stovek miliard dolarů do světové ekonomiky zapříčiní velké změny lidského druhu, které budou viditelné pro všechny. Jestliže peníze jednoduše přijdou, jako by to byly nápoje zadarmo, byla by to velká oslava s následnou obrovskou kocovinou. A až den skončí, zůstali by ti stejní staří gangsteři u moci.

Nicméně, jenom nějaká 1 miliarda dolarů ročně na rozvojové projekty, by znamenalo vyplatit 20 krát více než Světová Banka, rozvojová instituce nového světového řádu kontrolovaná kabalou. To by bylo dostatečné pro to, aby se skončilo s chudobou.

Na poněkud hlubší úrovni si můžeme říci, že současné globální instituce jako MMF, SB, OSN nebo Mezinárodní Soudní Dvůr byly vytvořeny tajně rodinami, které byly vždy skryty za Juntou Federálních Rezerv. 20. století bylo také součástí jejich tvorby. Přinesli nám dvě světové války, jednu válku studenou, terrorismus, neustálé malé války a akumulaci všeho bohatství a světové moci v rukou malého mafiánského klanu, který se zrodil mezi nimi. Během tohoto století neukončili chudobu včetně toho, že dominovali ve vyhubení 30% druhů živočichů na planetě. Je to největší vyhubení druhů od dob konce dinosaurů.

To co se stalo je – velmi stručně – to, že osoby, které kontrolují vojenskou moc ve světě se rozhodly, že osoby, pro které pracují, a které kontrolovaly tajemné tištění peněz v soukromé bance Fedu musí být odstraněny.

To dlouhé zdržení až do dnešních dnů nebylo dáno nějakou lásko k lidem, kteří jim poroučeli, ale určitá nedohoda v tom smyslu, co bude po tom. Nedohody skončily. Ještě nejsou definitivní data, kdy se velké změny budou dít přesně a viditelně, ale určitě se stanou.
Ještě je hodně věcí o kterých nemůžu psát, ale můžete si být jisti tím, že ti dobří vyhráli a že fašistický převrat viditelný na Západě po 11-S skončil jejich fiaskem.

 

Zdroj a komentáře v angličtině::

http://benjaminfulford.net/2013/08/12/the-feds-desperate-to-keep-some-power-are-on-the-move-with-billions-of-fiat-dollars-in-bribes/

Zdroj a komentáře ve španělštině:

http://benjaminfulfordcastellano.wordpress.com/

Peníze pro všechny:

http://www.basicincome2013.eu/
vyšlo na: http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*