Žena na dovolené ve Španělsku byla okradena, zatímco ji znásilňoval Maročan

Žena na dovolené ve Španělsku byla okradena, zatímco ji znásilňoval Maročan

Policie ve španělském přímořském městečku Torrevieja zatkla 27letého muže marockého původu a hledá další dvě osoby kvůli znásilnění a loupeži 32leté Belgičanky.   

Policie tvrdí, že belgická turistka venčila kolem 6:00 svého psa, když ji oslovil muž, který se s ní pokoušel hovořit v několika jazycích. Když se žena pokusila odejít, muž ji chytil za paži a poté znásilnil, informoval belgický deník Het Nieuwsblad.    

Během sexuálního útoku přišli na místo další dva muži a místo toho, aby ženě pomohli, využili příležitost a ženu okradli. Odcizili několik předmětů včetně jejího mobilního telefonu a pak odešli.

„Oběť byla naprosto bezmocná,“ informovala tisková kancelář místní policie.Žena podle policie vyžadovala po sexuálním útoku lékařské vyšetření, ale také rychle pomohla policii identifikovat útočníka tím, že ho podrobně popsala. Ženě se však nepodařilo identifikovat zloděje, protože během svého utrpení na ně neviděla.

Žena popsala klobouk, který měl na sobě násilník, a policii se podařilo identifikovat 27letého Maročana a zatkla ho společně s oblečením, které žena popsala.

Zloději, kteří byli svědky znásilnění, nebyli zadrženi.

Brutální, náhodná znásilnění, často prováděna žadateli o azyl, se stala stále častějším problémem v zemích postižených masovou migrací, zejména v Německu, kde počty sexuálních útoků páchaných migranty rapidně vzrostly.

Zatímco Německo a další země zaznamenávají od roku 2015 neustálý pokles počtu migrantů, Španělsko zaznamenalo pravý opak s tím, že počet migrantů narůstá.

Začátkem tohoto roku Evropská hraniční agentura Frontex uvedla, že se počet migrantů směřujících do Španělska nejen v roce 2017 zdvojnásobil, ale v letošním roce pravděpodobně dále vzroste.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: AP Photo/Petros Giannakouris)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Žena na dovolené ve Španělsku byla okradena, zatímco ji znásilňoval Maročan

  • Za sluníčkářskou blbost se musí platit. Když lidé hloupí, kteří nemají přehled a nevidí co se kolem v Evropě děje a stále jsou jak blbci, tak za to musí někdo zaplatit. Používat dnes svůj selský logický rozum to je pro mladé lidi většinou nemožné , protože jejich agitativní výcvik ve škole je směřován ke stádnosti a vlastnímu nemyšlení. Tyto události budou krásnou antyreklamou pro všechny cestovky EU.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*