Že na srazy milionu chvilek chodí jen padlí na hlavu se potvrdilo

Že na srazy milionu chvilek chodí jen padlí na hlavu se potvrdilo

A legrace je, že to potvrdil internetový portál Seznam.cz, který ovšem jinak dělá milionu chvilek co mu na očích vidí. V přivolávání mas na milionové srazy nemá u nás – kromě jediné ČT – konkurenci, a není mu ani zatěžko označit poslední patnáctitisícovy shluk lidí na Václaváků za „plné Václavské náměstí“.

Nu a do tohoto „plného Václavského náměstí“ poslal Seznam.cz své redaktory, aby zde provedli cosi jako politicko-socilogickou sondu. Otázky, se kterými se redaktoři na účastníky manifestace obraceli, byly dvě: První zněla: Máte jasno, koho volit?A druhá: Kdo z vlády by měl nahradit Babiše na postu premiéra.Tyto otázky byly položeny 111 lidem, kteří zodpovězením (či nezopovězením) už hned otázky první potvrdili to, co je uvedeno v titulku.

27 z dotázaných by totiž volilo Piráty.

25 TOP 09

19 ODS (zde byla většina hlasujících z Prahy)

6 KDU ČSL

6 STAN

1 Zelení

1 Svobodní

a 26 dotázaných vůbec nedokázalo na tuto otázku odpovědět

Pokud už tento blok prokazuje duševní úroveň seběhnuvších se účastníků srazu na Václavském náměstí dostatečně, pak odpovědi na otázku druhou vyjasňuje problém už bez nejmenších pochybností.

Tuto otázku si proto raději zopakujme: Kdo z vlády by měl nahradit Babiše na postu premiéra?

Odpovědi: 19 – nikdo z vlády

25 – nevím

30 – Petříček

Tak tohle, milí zlatí, zvlášť tedy to poslední jméno, jehož nositele si 30 lidí z dotázaných na Václaváku (jen jeden či dva hlasy získali Maláčová, Hamáček a Plaga), umí představit jako nového premiéra vlády České republiky, vypovídá o psychické úrovni těch, kteří se na mítinky pánů Mináře a Rolla scházejí, tak přesvědčivě, že by ji snad správně dokázal posoudit i doktor Chocholoušek.

 

Lubomír Man
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Že na srazy milionu chvilek chodí jen padlí na hlavu se potvrdilo

  • Studovat. Proč? Lepší je nevědět nic a tím pádem o ničem nepochybovat. Vzdělaní lidé se špatně ovládají. Proto je „IN“ chodit za školu, přestat studovat a zabývat se problémy, které si sami ve své hlavě vytvoříme. Snadný zdroj příjmů. Jen je třeba zblbnout co nejvíc lidí.
    Lidé, kteří jsou schopni se vzdělávat, umí číst, umí si vyhledávat informaci i ze zdrojů, které vidí ČT jako dezinformační, budou vždy nad věcí. Takové není lehké ovládat.
    Proto ty výzvy, choďte za školu, na vysokou už raději vůbec ne, šiřte jen naše informace a nestudujte jejich obsah … Bohužel, taková generace doroste a bude nám vládnout.
    Pak planetu pro její záchranu sní a nic nenechají dobytku. Ten vyhyne a maso budou jíst jen dekadentní starci.
    Bojím se toho, co necháme naší planetě v podobě budoucích generací. Braňme rodinu, výchovu, zdravý rozum … a to vše navzdory oficiálním médiím, které se snaží o likvidaci planety ve jménu její záchrany.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*