Že jsou příznivci Zemana burani? Tak to jste ještě nebyli v antizemanovské skupině

Že jsou příznivci Zemana burani? Tak to jste ještě nebyli v antizemanovské skupině

Antizemanovská skupina na facebooku je uzavřená, přesto přijímá členy asi na potkání, tedy jakékoliv, včetně těch, kteří nemají na prezidenta tak jednoznačný názor, jako mají oni.

Skupina „Zemane, jsi ostuda ČR. Já a 5 000 000 voličů jsme tě nevolili“ má 3800 členů. Přidal jsem se asi před měsícem a půl a v podstatě jsem tam s nikým nemohl souhlasit. Předtím, než začnu jmenovat některé repliky členů skupiny, vám popíšu svůj názor na prezidenta:

Rozhodně NEsouhlasím s jeho přístupem k Babišovi a EET
Rozhodně NEsouhlasím s jeho názory na EU. Jsem pro czexit
Vyčetl bych mu jeho přístup, když se zmýlí, stejně tak to, že za sebe až příliš často nechává mluvit pana Ovčáčka.

Naopak naprosto souhlasím s jeho kritikou islámu, která není populismem, protože on islám kritizuje déle, než se probírá v médiích.
Souhlasím taktéž s jeho kritickými slovy o médiích a například i o řvoucím stádu, o kterém mluvil na Albertově 17.11.2015.
A vidím v něm potenciál vlivného evropského politika, který může ČR dostat do velmi silné pozice (tedy na to, že to je furt ČR) – díky tomu, že udržuje pozitivní vztahy s nejvlivnějšími světovými politiky z USA, Číny, Ruska či Izraele.

Nyní k diskusi:

zeman-diskuze

zeman-diskuze-2

zeman-diskuze-3

zeman-diskuze-5

zeman-diskuze-6zeman-diskuze-7

Ve skupině navíc figurují zajímaví lidé:

Radek Polický – též sem píše – napsal „Franta Kubásek je z BPI a IVČRN, stejně jako všichni náckové“ – takže kdo kritizuje islám, je podle Polického neonacista

zeman-diskuze-8

Také tam chodí Jan Cemper – ten zadlužený pomocník Antify a spojka extremistů se státním HateFree Culture. Proti žádným sprosťárnám nebyl.

Navíc je potřeba zdůraznit, že jsem nedokázal nascreenovat vše. Například jsem napsal, že v mnohém s prezidentem nesouhlasím a že v této skupině mohu být. Na to mi odepsali, že je to skupina, která ho jednoduše nesnáší. A ať jdu někam (domyslete X nadávek).

No a pokud ve skupině řeknete cokoliv na obranu Zemana – jste Rusák nebo ruský šváb. Na mé argumenty, že oni zase podlézají Saúdské Arábii odpovědělo asi patnáct lidí – 12 z nich mně prostě jen poslalo „někam“. Ti tři napsali, že Čína a Rusko jsou horší režimy než Saúdská Arábie.

Skupina sdílí prakticky jen Svobodné fórum – a mnoho fotografií Václava Havla. A pokuste se ho kritizovat. Ne jejich mrtvou modlu se nesmí nic říct, ani neznačit!

Neberte to teď plošně, ale jasně – mnoho odpůrců Zemana je primitivních sprostých buranů. Takže žádné nálepkování, lidičky…
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

3 Komentáře “Že jsou příznivci Zemana burani? Tak to jste ještě nebyli v antizemanovské skupině

  • Jakej pán takovej krám. Duchovní otec nejen s logopedickou vadou je předobrazem celého hnutí, kterým se zaštiťují někteří umělci, někteří rádoby velcí mozkové politiky a hlavně zblblá masa, která vůbec neví, která bije . Ta je včele se sluníčkáři nejužitečnější neboť to je ta nejnižší revoltující základna, která se dá velmi dobře ovládat hlavně, když ji některá zahraniční neziskovka udělí menší podporu. A tak pražská kavárna alias knížecí stádo jsou více než trapní , ale sebevědomost knížecí předvádějí perfektně. Jsou drzí, sprostí a našli se v poloze sprostě revoltujících podporujících Stohovna a politické agitky v rádoby zábavných pořadech např. arogantního Jana Krause, který svou nenávist vůči Zemanovi umí vychytrale zorganizovat a zrežírovat s jeho nadřazenou drzostí. Kavárna je víc e než trapná, ale ona se brzo zlikviduje sama. Zeman je jedním z mála politiků, kteří říkají pravdu a není nenažranej. Je to inteligentní člověk kterému političtí primitivové a členové stáda nesahají ani po kotníky. A tak jsou asi speciální novináři a komentátoři, kteří číhají na vše co prezident řekne a pak to překrucují a nasazují prezidentovi psí hlavu. Asi mají tito specialisté za to zvláštní příplatky.

  • Poznámka: Zemana řada lidí volila jen proto, aby se nestal prezidentem někdo, kdo by nás vydal Němcům, kdo by se postaral o zánik národa jako celku. Kdyby kandidoval někdo, kdo bude hájit zájmy občanů ČR, určitě by Zeman volby nevyhrál. Ať si o Zemanovi myslím cokoliv, je chytřejší než všichni Sluníčkáři a kavárníci dohromady a to i kdyby byl pod vlivem nadměrné konzumace alkoholu. Zemana si vážím proto, že se nebojí říci a prosazovat svůj názor. Nebudu se zabývat tou špínou, která si říká elita, ale uvedu příklad chování Sobotky. Spolu s Babišem prosadil EET a zároveň tvrdí, že EET je jen Babišova odpovědnost. Sobotka je takový hlupák, který vám dá klidně facku a bude tvrdit, že ne on, ale jeho neposlušná ruka. Jsme v blázinci a Zeman to nemá lehké.

  • Ubožáci, kteří touží po moci a demokracie je pro ně dobrá jen když vyhrávají volby – ti nestojí za řeč. Ve skutečné demokracii poražený akceptuje výsledek voleb. K tomu máme u nás daleko. Jen se bojím, že Babiš se svými poskoky – Sobotkou a Chovancem, donutí voliče k extrémní volbě, že tito nedemokratičtí hulváti budou u moci. Jsou to lidé, kteří pohrdají lidmi, kteří zesměšňují a ponižují a bohužel k tomu mají vliv na média. Obyčejný člověk je pak zmaten a věří, že je ten špatný. Nenechme se zblbnout a držme si vlastní rozum. Pražská kavárna je plná zakomplexovaných zkrachovalých „politiků“, kteří byli kdysi na výsluní jen proto, že před revolucí popíjeli s Havlem.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*