Žaloba na UNICEF za pokus o masové zmrzačení ukrajinských dětí

Žaloba na UNICEF za pokus o masové zmrzačení ukrajinských dětí

Byzantský katolický patriarchát se tímto obrací na Mezinárodní trestní soud v Haagu s žalobou na UNICEF za zločin proti lidskosti, kterým je pokus o masové zmrzačení ukrajinských dětí prostřednictvím škodlivých vakcín. Jde o projev genocidního neofašismu proti ukrajinskému a ruskému národu.

Důvody žaloby:

1) Vakcinaci financuje nejprogresivnější ideolog redukce (postupné genocidy) lidstva, Bill Gates. Svými programy otevřeně sleduje redukci lidstva prostřednictvím vakcinace. V důsledku jeho vakcinačních programů dochází k trvalému zmrzačení dětí, k jejich sterilizaci (neplodnosti) nebo i k úmrtím (např. jen v Indii bylo 1600 dětí po vakcinaci trvale zparalyzováno).

ockovani 1

2) Důkaz ideologického pozadí:

– na Ukrajině se 19 let nevyskytl ani jeden případ dětské obrany;

– květen 2015 – na Ukrajinu bezdůvodně dovezeny vakcíny za miliony dolarů;

– září 2015 – takzvaně nalezeny první dva případy obrny na Zakarpatí (místní lékaři diagnózu popřeli!). Vyvstává podezření, že infekce bude na Ukrajinu záměrně vnesena.

– říjen: na tomto pochybném argumentu je vydán příkaz k celoplošné vakcinaci Ukrajiny (plán 10 milionů vakcín – 10 milionů dětí)

3) Vakcíny, které musí být uchovávány při teplotě -20 stupňů, rozmrzly, jejich určení k vytvoření imunity se změnilo – staly se z nich prostředky k infikování dětí. UNICEF a WHO nutí Ukrajince, aby tyto poškozené vakcíny použili na dětech! Toto je kolosální zločin!

4) UNICEF vyvolává paniku mezi ukrajinským obyvatelstvem a vyvíjí nátlak na ukrajinskou vládu k likvidaci vlastního obyvatelstva (dětí).

Vakcinace jako prostředek redukce lidstva je novodobým válečným zločinem s cílem vyhlazení národa.

Vážení členové tribunálu, žádáme tímto váš mezinárodní trestní soud v Haagu, v jehož kompetenci je odsouzení masových zločinů fašismu i zločinů proti lidskosti, aby řešil zločin organizace UNICEF – pokus o masové zmrzačení ukrajinských dětí.

 

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

 + Metoděj OSBMr                     + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Žaloba na UNICEF za pokus o masové zmrzačení ukrajinských dětí

  • Ta vec s Farmaceutiky zacina mit rozsah genocidy. Priklad: Na snizovani cholesterinu predepisuji lekari ruzne Vastatiny, majici jejich obsah v krvi snizovat. Ovsem hranice cholesterinu v krvi, kdy je jeste normalni se stale posunuje dolu a tak stale vice lidi je nuceno tyto drahe leky uzivat!! Je to lez, existuje kniha znameho profesora, odbornika na toto onemocneni, ktera na tento podvod upozornuje. Je spousta lidi, kteri Vastatiny uzivaji, ackoliv by vubec nemuseli, protoze je lekari k tomu nuti a poskozuji jejich zdravi a jatra. Hlavne, kdyz akcionari a firmy vydelavaji na poskozovani zdravi lidi.

  • Ockovani podlehla spousta zdravych deti kratce po narozeni. Jednim byl synacek meho souseda. Ockovaci latky obsahuji Dioxin, Nagalase a jine latky, zpusobujici autismus. Lekari, kteri na to v USA upozornili zacali zahadne umirat, ci byli zavrazdeni! Dioxin je silny jed, Nagalase vypne prirozenou schopnost organismu, branit se rakovine.
    Kritici maji silneho nepritele, je to farma prumysl, vydelavajici ohromne castky. Je podezreni, ze spousta nemoci i chripka se vyvolavaji umelou kontaminaci, aby pak zeme kupovaly medikamenty (napr. Tamiflu) na jejich ochranu. Ve svetovych zdravotnickych organizacich jsou na vedoucich mistech manazeri farma firem, kteri vse podporuji, aby farmaceuticky prumysl mel stale vyssi zisky. Potlacuji i lecbu konopim na ukor velice drahych jedu proti rakovine, ktere pacienty drive zabiji, jak nemoc sama, protoze jim znici prirozenou imunitu. Ja bych se osobne uz nikdy nedal ockovat.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*