Žádné americké rakovinové zbraně? Jen sledujte obrovskou papírovou stopu

Žádné americké rakovinové zbraně? Jen sledujte obrovskou papírovou stopu

rakovina6

WMR dříve rozpletl rakovinový program CIA, kterému se Bilý dům a Ministerstvo zahraničí vysmívalo, když několik latinskoamerických lídrů, včetně zesnulého venezuelského prezidenta Huga Cháveze, naznačovalo, že Spojené státy tyto zbraně využívají proti progresivním latinskoamerickým lídrům.

WMR odhalil důkaz, že se CIA a Výbor pro jadernou energii účastnili výzkumu pro způsobení rakoviny, někdy s pomocí nevinných a nevědomých amerických občanů. Odmítání dřívějšího amerického rakovinového programu Ministerstvem zahraničí a Bílým domem ve světle zdokumentovaných programů, které byly určeny pro využití radiace a virů způsobujících rakovinu, známých jako onkoviry, v tajných operacích proti činitelům zahraničních vlád, ozbrojeným složkám a civilní populaci, stagnuje.

11.března 2013 WMR poukázal na interní zprávu od zástupce ředitele CIA pro plánování Thomase Karamessinese řediteli CIA Williamu Colbymu z 23.srpna 1975. Interní zpráva popsala, jak bylo Divizi CIA pro zvláštní operace, společnému týmu americké armády a CIA na Fort Detrick v Marylandu, nařízeno udržet zásoby toxinů neuvedených v oficiálním seznamu zásob Fort Detrick, který měl být pod příkazem prezidenta Nixona zničen po podepsání konvence o biologické bitvě.mS obavami, že Nixonův příkaz vyústí ve zničení “bakterijních zásob” CIA, byl vytvořen plán převést toxiny do Huntingtonova výzkumného centra ve společnosti Becton-Dickinson v Baltimoru, která byla v roce 1897 založena Maxwellem W.Bectonem a Fairleghem S.Dickinsonem. Společnost, dnes známá jako BD, se specializuje na injekční a infuzní produkty, včetně jehel a stříkaček. Proč CIA tak houževnatě chtěla ukrýt zásobu nebezpečných toxinů a vybrala firmu, která produkuje jehly a stříkačky?

V Baltimoru je ale toho víc než se zdá. Pod projektem MKNAOMI udržovala CIA v Baltimoru přístroj Biogen, který byl využit na rozmnožování mikro-organismů ve velkém měřítku pro velké bio-zbraně. To zahrnovalo viry způsobující rakovinu a další smrtící látky. Výzkum měl být zrušen v roce 1972, jak jsme ale uvedli, zásoby “bakterií” byly přesunuty do Baltimoru, kde byl přístroj také umístěn. Tohle samotné bylo porušením Konvence o biologické bitvě.

O deset let později Spojené státy a Británie napadly Irák kvůli obvinění, že přechovává biologické a chemické zbraně hromadného ničení. Nepřechovával. Spojené státy naopak pořád přechovávají nejen ZHN, ale mění je také ve více pokročilejší zbraně, včetně tajných prostředků jejich doručení k lidským cílům.

Výzkum MKNAOMI zahrnoval weaponizaci žloutenky typu C. Žloutenky typu B a C mohou způsobit rakovinu jater. T-lymfotropní virus může způsobit leukémii T-buněk. Lidské papilomaviry mohou způsobit rakovinu kůže, krku, úst, děložního hrdla, konečníku, penisu a plic. Stojí za poznačení, že Chávezova rakovina začala v oblasti pánve. A také, opar spojený s Kaposiho sarkomem může způsobit Kaposiho sarkom a lymfom a virus Epstein-Barové se může změnit v Burkittův nebo Hodkinův lymfom, rakovinu hltanu a lymfoproliferativní nemoc B.

Některé s výše uvedených virů jsou spojeny s HIV/AIDS, bývalí jihoafričtí prezidenti Thabo Mbeki a Kgalema Petrus Motlanthe a bývalý keňský aktivita a vítěz Nobelovy ceny Wangary Maathi tvrdili, že pro depopulaci Afriky byl vytvořen virus. Bývalý keňský prezident Daniel arap Moi, i když nezašel moc daleko, tvrdil, že epidemie HIV/AIDS má “politický” důvod. Političtí a pracovní lídři po celé Africe, od Burundi a Burkinu Faso po Komory a Pobřeží Slonoviny, se k Mbekimu, Motlanthemu a Maathaimu připojili s vírou, že smrtící ebola a HIV byly vytvořeny v laboratoři.

První případy HIV/AIDS byly objeveny v kubánských vojácích, kteří se vraceli na Kubu po boji v angolské občanské válce proti partyzánům podporovaným CIA a frakci UNITA Jonase Savimbi. Existuje také důkaz, že HIV/AIDS byly vytvořeny dříve při experimentech s virem žloutenky typu B, které provedli vědci ve Fort Detrick, zahrnovaly vytvoření živočišného viru, který se může rozšířit z opice na člověka.

Afričtí lídři naznačovali, že CIA používala biologické zbraně dlouho před Chávezem, o podobných tajných operacích mluvil bolivijský Evo Morales, kubánští Castrovi a současný venezuelský prezident Nicolas Maduro. Americká vláda a korporátní média odpověděla, že Mbeki je “konspirační cvok” stejným způsobem, jako napadli latinskoamerické lídry.

Před nasazením taserů zkoumala CIA vývoj elektronických šokových zbraní pro zneškodnění a infarkty. Další výzkum se zabýval zbraní, která může způsobit otřesy mozku, záchvaty a další neurologické nemoci, s následkem mrtvice, krácení do mozku nebo smrti.

Jednou z prvních skupin, která testovala účinky radiace při způsobování rakoviny, byli obyvatelé Marshallových ostrovů, kteří byli zasaženi velkou dávkou radiace z testů jaderných a vodíkových bomb na ostrově Bikini. Po větru směřující ostrované z ostrovů Rongelap, Rongerik a Utirik obdrželi velké dávky radiace a začala se jim tvořit rakovina. CIA po využití výzkumu na ostrovanech dychtila. Většina tohoto výzkumu byla provedena pod záštitou programu “Atomy pro mír,” což byl chytře vytvořený propagandistický nástroj CIA a Výboru pro jadernou energii pro přesvědčení veřejnosti, že je radiace dobrou věcí.

Navrhovaná venezuelská komise, která má prošetřit americké rakovinové zbraně, by měla nalézt velké množství dokumentů o rakovině a účincích ionizované radiace v národních laboratořích v Brookhaven, Argonne a Oak Ridge a ve složkách Výboru pro jadernou energii v Columbii, Princetonu, na Harvardu, MIT, v Tulane, v Johns Hopkins v Baltimoru, v Yale, v Cornell a na univerzitách v Pensylvánii a v Rochesteru. Dále se objevily zprávy o experimentech CIA na nic netušících lidských subjektech ve Zdravotní škole Sv.Jiřího v Grenadě a v jonestownské komuně v Guyaně. Autor Edward Haslam ve své knize “Dr. Mary’s Monkey” uvedl, že CIA vytvořila 159 tajných výzkumných center, včetně Oschnerovy kliniky v New Orleans, kde agentura prováděla tajné zdravotní testy, včetně vývoje rakovinotvorných virů.

Jenže s vědomím, že je Obamova administrace tou nejtajnější v historii Spojených států, jakékoliv inkriminující dokumenty ve veřejných studovnách a dokumenty přístupné přes Zákon o volný přístup k informacím tu nebudou moc dlouho. Takže pro venezuelskou vládu a pro další, kteří chtějí, aby Spojené státy plně přiznali využití biologických a rakovinových zbraní, je základem čas.

zdroj : wertyzreport.com

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*