Žadatel o azyl rozbil v Německu desítky vozidel, škoda přesahuje milión korun

Žadatel o azyl rozbil v Německu desítky vozidel, škoda přesahuje milión korun

„Žadatel o azyl“ z Gambie zničil více než 20 vozidel zaparkovaných na vlakovém nádraží v německém Lauffenu a způsobil škodu více než 50 000 EUR, uvedla policie.

Podezřelý rozbil desítky aut železnou tyčí a podle jeho kolegů z azylového centra už den předem výslovně naznačil své úmysly.„Mladý muž zřejmě začal v běsnění už v azylovém centru. Údajně měl rozřezat kabely, zničil telefony a kola. Šroubovákem udělal díry do pneumatik,“ informuje deník Stimme.

„Uprchlíci ve středisku uvedli, že 21letý migrant křičel na policii, že bude v běsnění pokračovat zítra a zničí vozidla. Policie odjela, když se situace uklidnila a instruovala další uprchlíky, aby jí kontaktovali, pokud by se znovu měly vyskytnout nějaké problémy.“

Navíc, představitelé města a pracovníci centra se údajně ve středisku sešli, aby se zabývali jeho chováním z předešlého dne, ale ten zjevně pokračoval během jejich návštěvy, přesto nebyl ani uvězněn, ani mu nebylo zabráněno ve vandalismu.

Policejní mluvčí nechtěl říci, zda úřady věděly předem o tom, že se podezřelý chystá k tomuto běsnění, ale potvrdil, že důstojníci reagovali na první výzvu o jeho výtržnostech a také uvedl, že hrozil zabitím svého spolubydlícího.

 

Podezřelý byl zatčen a přijat do psychiatrické léčebny, kde bude podroben lékařskému vyšetření.

Dojíždějící a pracovníci, jejichž auta byla poškozena, jsou nyní pobouřeni nedostatkem preventivních opatření přijatých úředníky na ochranu jejich majetku, který údajně ani nemusí být pojištěn.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Žadatel o azyl rozbil v Německu desítky vozidel, škoda přesahuje milión korun

  • Ale hovňajs ! Němci to chtějí kdyby ne tak volí jinak !!! Merklova opět zvítězila !!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*