Začíná summit – Import Erdoganova fašismu

Začíná summit – Import Erdoganova fašismu

Tak se mně zdá, že jednání s „Tureckem“ (přesněji Erdoganem) neslouží k ničemu jinému než k legitimizaci Ergoganova fašistického režimu a jeho importování do EU.

 Tj. nejde o „vstup Turecka do EU“, ale o import Ergoganova fašizmu jako způsobu vládnutí v EU.


„Merkelová varovala před uzavíráním hranic, protože to podle ní není řešení a uprchlíci si najdou jinou cestu do evropských států… Podle kancléřky je třeba dosáhnout na summitu dohody s Ankarou, která umožní účinně chránit námořní hranice mezi Tureckem a Řeckem a vracet uprchlíky zpět do Turecka. „Na Evropské radě půjde o to, zda se nám podaří docílit takové dohody, která poprvé umožní existenci udržitelného celoevropského řešení uprchlické otázky,“ řekla Merkelová.

Viz: http://www.instory.cz/2597-angela-merkelova-zase-perli-z-jejiho-posledniho-prohlaseni-jde-ale-poradna-hruza.html

Učebnicový případ paranoi:

„Nemůžu to nijak dokázat, ale můžeme si klást otázky, komu současná masivní kampaň vůči Evropské unii asi slouží. A můžu říct, že jednotná a pevná Unie rozhodně přáním Ruské federace není,“ dodal český ministr (Stropnický).

Viz: http://zpravy.idnes.cz/rozhovor-s-ministrem-obrany-stropnickym-v-mf-dnes-fwr-/domaci.aspx?c=A151010_094343_domaci_bur

Zase ten Babiš!:

http://www.novinky.cz/domaci/397919-to-ma-byt-ve-vlade-bezdomovec-zlobi-se-na-cssd-babis.html

http://www.novinky.cz/domaci/397920-babise-vytaceji-lidovci-chteji-podporit-jeho-grilovani-ve-snemovne-kvuli-capimu-hnizdu.html

http://www.novinky.cz/domaci/397869-cssd-natahuje-babise-na-skripec.html

Atd. Atd….

Atd. Štvanice jak na Zemana. Nevím, co si o Babišovi myslet, ale nějak se to přehání.

Prý stát nelze řídit jako firmu:

„Stát není firma. Je to společenství lidí“. Tímto heslem, kterým se přímo vymezuje proti Andreji Babišovi, šéfovi hnutí ANO, ministrovi financí a svému koaličnímu partnerovi, odstartovala ČSSD kampaň před podzimními krajskými a senátními volbami. To, že chce spolu s lidovci a opozicí prosadit zákony omezující Babiše, už přitom rozkývalo vládou.“

Viz: http://zpravy.idnes.cz/cssd-spustila-kampan-stat-neni-firma-utoci-v-ni-na-sefa-ano-babise-px7-/domaci.aspx?c=A160301_121649_domaci_kop

Nejsem si jist, zda tento „nápad“ ČSSD není spíše šlápnutí do….. Preference Babiše rostou na rozdíl od ČSSD. A hlavně – co když Babiš vytáhne kartu BAŤA? „Stát pro 15 miliónů“. Opravdu si řízení státu nemůže vzít inspiraci z řízení dobré firmy?!

Vím, je tu kauza „Čapí hnizdo“. Realizovaná přes manipulace s tzv. anonymními akciemi. Ale kdo tyto akcie zuby nehty bránil a ubránil, když je ČSSD chtěla zrušit? No přece ODS – strana Otrlých Demagogických Sklerotiků a její komplici.

 

 

Převzato z http://radimvalencik.pise.cz

(Foto: i1os.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Začíná summit – Import Erdoganova fašismu

  • Pro Boha mysleme a nedovolme se klanět a sloužit Turecku. Každý kdo má pět pohromadě ví co by následovalo. Jen ti kteří jsou ovládáni pyramidou vůdců jsou schopni nás přivést ke zničení Evropy . Není možné, aby za Evropu rozhodovala vůdkyně a všichni ji poslouchali jako nějakou vyvolenou bohyni.

  • Jediné možné řešení migrační krize je izolovat Turecko, vyloučit ho z NATO. Pak by Turky přešla chuť na války. Hlídání hranic s Tureckem by stálo zlomek toho, co se chystá vyplatit EU jako výpalné. Vyděračům se nemá platit. Až přestaneme platit podle neustále se zvyšujících požadavků Turků, stejně sem uprchlíky pošlou. Jakékoliv zatahování Turků do Evropy znamená katastrofu.

  • ČSSD je odepsané, nebot o to už se postará Bohouš Sobotka a taky bych ho nechtěl ani za souseda, natož za koaličního partnera. Na vás se usmívá s rovnákty v zubech, přitom už pije pikle, jak vás co nejvíce podrazit. Tokovýto typy proště nemám rád a kord v politice. Nevíte kdy a jak vás podrazí, ale pro sebezničení ČSSD je to ideální politik!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*