Z rasistických vajec se vyklubala nigerijská mafie

Z rasistických vajec se vyklubala nigerijská mafie

Mediální poprask. Tento týden italští sluníčkáři řešili bandu vrhačů rasistických vajec. Na jedné straně se z nich vyklubal synek politika PD a na druhé straně nigerijská mafie. Kvílení dobroláskařů ustalo a nyní se ozývá ticho

Několik posledních dní se všude v Itálii mluví a píše o bandě vrhačů rasistických vajíček

Enricomentana Daisy Osakue, italská národní atletka, po dnešním útoku, skupinou rasistů v Moncalieri. #MERDE (instagram Enrico Mentana)

Že zde ještě rasistická vejce nebyla? Vše je jednou poprvé

Italští dobroláskaři a poražená levice se ruku v ruce opět rozhořčili a pobouřili. V Itálii – dle nich – kraluje rasismus. A kdo za to může? No samozřejmě Salvini. A také rasistická vejce! Dle proimigrantských fanoušků přece Salvini zbrojí ruce nenávistných rasistů.

Nedávno Salvinimu poražená ex předsedkyně sněmovny Laura Boldrini dokonce přiřkla titul PROFESOR STRACHU !

Laura Boldrini nominuje Salviniho na … profesora strachu … tak jako vždy při jejích mediálních sudbách, s trpícím hlasem, ale perfektně nalíčená a s bezvadným účesem … říká , že on zná velmi dobře tento pocit, a že roznáší strach mezi obyvatelstvo …

Takže z toho vyplývá, že je zde nové nebezpečí produkce rasistických zbraní v podobě slepice – nosnice? A Salvini je bubák? Ale teď znovu vážně …

Co se to vůbec tak strašně rasistického v té Itálii stalo?

V Moncalieri, obci patřící k metropolitnímu městu Torino se někdo bavil tím, že z jedoucího vozu házel na lidi vajíčka.

Nic by z toho zřejmě v národním rozsahu nebylo, kdyby se ta OVO banda netrefila do mladé dívky, po rodičích původem z Nigerie, což samozřejmě vzkřísilo italské sluníčkáře a agonizující levici, která se ještě nevzpamatovala z politické prohry a tak se chytá čehokoliv, jen aby její proimigrantský hlásek zcela nezanikl.

„Itálie pod útokem rasistů, kulturní a verbální agrese, stav nouze atd.“ … takto to v řadách, pseudo rasistickou agresí k životu probuzených pravdoláskařů, po 3 dny a po 3 noci kvičelo a kvílelo …

Samozřejmě za všechno může Salvini (v uvozovkách).

První pravdivou a hlavně OVĚŘENOU informaci přinesla známá novinářka a socioložka Laura Tecce, se kterou jsem v přímém kontaktu a proto se budu držet jejích publikací.

Od začátku této události postupovala velice profesionálně a jako první uvedla velice zajímavé a konkrétní informace o tom jak se vlastně věci mají a i o tom kdo je vlastně rodina Daisy, kterou ti nejapní hlupáci bohužel trefili vejcem na oko. A to je opravdu ošklivý čin, který zaslouží přiměřené potrestání. Po lidech se ničím nehází a oko je velice delikátní část. Naštěstí to nebude mít dopad na zdraví Daisy a během krátké doby se otok ztratí. Zdraví jí bránit v účasti na závodech v Berlíně bránit nebude, což sama prohlásila.Laura Tecce tedy uvedla věci na pravou míru jako první a na svůj fb profil napsala:

Takže upřesněme pravdivou skutečnost související s házením vajec proti italské atletce afrického původu, tak, jak by to měl každý novinář hodný tohoto jména učinit : v oblasti Moncalieri v posledních dnech nahlásil italský důchodce házení vajec z jedoucího automobilu na jeho dům; ve středu 25. července byla ze stejného vozu vržena vejce proti třem ženám, když opouštěli restauraci a žádná z nich nebyla tmavé pleti.

Tak co? Je možné mluvit o rasistickém pozadí? Zjevně ne. Ale když jste zaslepení ideologickou zuřivostí a chcete nafouknout mediální případ na základě předsudků, toto je výsledek.

Salvini na fb. Díky vyšetřování karabinierů, kterým blahopřeji, byli nalezeni vrhačí vajíček, kteří nebyli motivováni rasismem, ale hloupostí. (Matteo Salvini – Fb)

Celý popis Salviniho publikace:

Oficiální informace obsadily stránky novin a hodiny zpravodajství, aby odsoudili nebezpečný RASISMUS, živený tím zloduchem Salvinim a rasisty Legy.
A místo toho …
Díky vyšetřování karabinierů, kterým blahopřeji, byli nalezeni vrhači vajíček, kteří nebyli motivováni rasismem, ale hloupostí.

P.s. Přidávám detail, který ještě nenajdete: zdá se, že jedním z „odpalovačů“ je syn komunálního radního PD!
Pochopili jste to dobře !
Vsadíme se, že tv zprávy budou mlčet?
Naštěstí existuje síť, která je svobodná a Italové nejsou naštěstí blbci. POŠLI DÁL!

OVO banda byla vypátrána

Tři mladíci, jeden z nich je synem radního PD – levicové Demokratické strany.

Cože? Nakonec je mezi mladými italskými agresory syn radního obce Vinovo? Otec nudícího se synka je Roberto de Pascali,ex kandidát na starostu. OVO banda vyrážela autem Fiat Dobló, které je napsáno na otce 19letého mladíka, který se ke všemu přiznal a řekl, že spolu se dvěma kamarády to udělali jen pro zábavu.

Kde jsou najednou ty hlasy volající po odplatě a pro boj proti neexistujícímu rasismu?

Vždyť je vás nezpočetně ne? Zorganizovali jste dokonce manifestaci proti Salvinimu a proti rasismu. Existují fotografie, kterých si všiml mimo jiné i známý sociolog Petr Hampl a vtipně popsal: „Itálií otřásají masové demonstrace proti Salviniho bezohledné politice.“

Salvini. Demonstrace Demokratické strany ve Viterbu. Když obrázek stojí za tisíc slov.Stav ohrožení kvůli rasismu, kde ??? PS.Vaše komentáře jsou velkolepé. (Matteo Salvini – Fb)

Po rasisticky motivovaném útoku ihned provolával také např. velice známý novinář a tv moderátor Enrico Mentana a sdílel z instagramu fotografii Daisy, kterou zasáhlo vajíčko do oblasti oka a napsal:

Enricomentana Daisy Osakue, italská národní atletka, po dnešním útoku, skupinou rasistů v Moncalieri. #MERDE

Nejsem si jistá jestli se může napsat to poslední slovo s # (používá ho často i Salvini, když mluví o mafii): význam tohoto slova je nevábně vonící organická hmota převážně hnědé barvy a v tomto případě je v množném čísle.

Mentana tím slovem samozřejmě chtěl popsat rasistické útočníky viz. první foto pod titulkem.

Renzi a jeho humanita

K popukání Renzi před pár dny s historkou o nebezpečí rasismu. (Matteo salvini – Fb)

Salvini na svůj fb profil publikuje print screen Renziho výplodu a přiloženým titulkem – Daisy Osakue, našel se „vaječný gang“: jeden ze tří je syn radního Pd.

Renzi v pondělí 30. července napsal:

Včera večer Daisy Osakue, italská žena, italská občanka, italská sportovkyně byla napadena. Nevíme, jestli je to opět případ související s rasismem, jak se v posledních týdnech již několikrát stalo. Je však zřejmé, že je třeba bojovat proti této atmosféře verbální a nejenom verbální agresi. Jsme ve vzdělávací a kulturní krizi. Jsem si jist, že nikdo nemůže popřít důkazy, zvláště ten – kdo je ve vládě – a také nás reprezentuje. Společně bojujeme proti hnusu nazývaným rasismus. Itálie, buďme znovu humánní.

Tím to vše nekončí, další informace jsou opravdu šokující

Po důkladném pátrání v historii tisku a ověření skutečností u veřejných složek dnes vyšel v il Giornale tento podrobný článek, kde Laura Tecce uvádí pouze fakta a na který mě již včera sama upozornila:

Otec Daisy vyhrožuje: „Odejdeme pryč z Itálie“ Ale teď se objevila dvě zatčení a jeden soudní rozsudek do vazby

Soudní rozsudek prvního stupně o délce 5 let a 4 měsíce ve vězení za příslušnost k nigerijskému klanu

„Daisy se narodila v Itálii, jako její bratři,14 a 8 let. Od teď se ujistím, že se po nevrátí domů po 20 hodině. Přijeli jsme z Nigérie před 24 lety, stalo se nám býti oběťmi rasistických verbálních epizod, ale to je mi jedno. Lidé mluví, nesmíme to brát příliš vážně.“

To řekl Iredia Osakue, otec Daisy, mladé sportovkyně italského národního atletického týmu, zasažené vejcem v Moncalieri. Dokonce řekl, že by chtěl „opustit Itálii“, a to navzdory vyšetřování, které vedlo k identifikaci útočníků a jak již několikrát vyšetřovatelé zdůraznili, rasistická přitěžující okolnost je zcela vyloučena. Na rasismus se totiž odvolávala dívka a její otec v rozhovorech v tisku a televizi a přitom mezi oběťmi stejného druhu násilí jsou také tři ženy, při odchodu z restaurace a důchodce (všichni evropského původu), kterému se vejci trefili na vnější stěnu jeho domu.

Avšak to, co vyplývá z rozsudku prvního stupně ze dne 9. října 2007, který vydala soudkyně Cristina Palmesino na konci soudního řízení v rámci zkráceného řízení, je to , že Iredia Osakue byl odsouzen na pět let a čtyři měsíce vězení pro spolčení s kriminální organizací typu mafie, pokus o loupež a obchodování s drogami. Muž měl byl pověřen organizací nazvanou „Eiye“, která sídlí v Nigérii, ale má mnoho odnoží i v Evropě. Středem pozornosti v procesu byl konkurenční boj s organizací „Black Axe“, se kterou soupeřila o kontrolu Turínské oblasti. Skupině byly přičítány různé přestupky: podvody, zastrašování, pokusy o vraždu, zranění, vydírání a vykonávána fyzické násilí „ bílou zbraní a střelnou zbraní“ včetně „bičování prostřednictvím afrického nástroje s názvem kobu-kobu, aby se tak donutilo přičlenění dalších krajanů nebo na potrestání těch, kteří byli neposlušní“.

Daisy Osakue s otcem … (instagram Daisy Osakue)

V jednom článku z roku 2002 se v deníku Repubblica hovoří o zátahu policie z Moncalieri, kde byli zatčeni z důvodu „obohacování se z prostituce“ Odion Obadeyi, 28, Lovely Albert, 30 let, partner této naposled jmenované‚ Iredia Osakue, 29 let, všichni tři nelegální imigranti a Silvano Gallo, 50, z Nichelino (obec patřící k metropolitnímu městu Torino, stejně jako Moncalieri), který stvořil gang specializující zneužívání desítek prostitutek původem ze subsaharské oblasti, jejichž nelegálnímu vstupu do Itálie dopomohl «phone center» v San Salvario.

Karabiníci ( carabinieri – vojenská složka policie) potvrdili, že muž zatčen za kuplířství nigerijských žen v roce 2002 je ten samý Iradie Osakue, tedy otec vrhačky diskem z národního týmu – Daisy Osakue a Lovely Albert není nikdo jiný než matka Daisy, která si změnila jméno na Magdalyne. Dnes je Iredia Osakue majitelem kanceláře pro vyřizování úředních listin pro imigranty „Daad Agency“ v Moncalieri, která se stará o povolení k pobytu a povolení na základě sloučení rodiny. Zároveň je i kulturní mediátor v jedné neziskovce, která řídí imigrační příjem – sociální kooperativa Sanitalia, která řídí 15 příjmových středisek v kraji Piemonte.

A městská policie v Turíně prý v roce 2006 znovu zatkla Iredia Osakue za aféru spojenou s obchodováním s nigerijskými dívkami.

Takže co k tomu nakonec říct? Opět se nám ukázalo co nám přináší nelegální a nekontrolovaná imigrace. Je opravdu na čase se otevřít realitě, kdo tak ještě neučinil … Jo a pozor na vajíčka značky PD (italská Demokratická strana) … lítají vzduchem dříve než se z nich vyklubají slepice!

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/daisy-osakue-presa-banda-delluovo-hanno-agito-goliardia-1561225.html

http://www.ilgiornale.it/news/politica/pap-daisy-minaccia-noi-dallitalia-ora-spuntano-due-arresti-e-1561287.html

http://www.ilgiornale.it/news/politica/e-salvini-cita-nuovo-benito-mussolini-1561211.html

http://www.ilgiornale.it/news/cronache/stupra-e-pesta-17enne-parco-migrante-non-sar-espulso-1561179.html
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Z rasistických vajec se vyklubala nigerijská mafie

  • · Edit

    Skvělý.. už jen to, že někdo hodí po někom vejce a ten trefený je nebílej a celé je to klasifikováno teplejma hipstrama a afektovanejma gerontopíčama jako rasistický útok tyvole to už je prostě vhajzlu!!! Kdejakej homouš si prosazuje svoje teplý výblitky a kdejaká lesbokunda to beze zbytků žere a cpe to kravám a homohipstrům ve svym okolí, aniž by o tom kdokoliv z nich přemejšlel a podle toho pak ta společnost vypadá! Zdegenerovaná zasraná populace se zlomenejma krkama od těch korejskejch pseudochytrejch krámů potřebuje válku jako prase drbání! Aby si konečně uvědomili, co jsou pravé životní hodnoty a pravý význam slov mír a svoboda! Hlad a bídu na vás vy sobecký egocentrický vyžírkové!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*