Z Evropy se stává koryto pro zaoceánské vepříky.

Z Evropy se stává koryto pro zaoceánské vepříky.

Vše směřuje k tomu, že pokud USA nevyprovokuje Evropu až k válečnému konfliktu, tak ji ekonomicky vysaje. USA se se svým dluhem 17 bilionů dolarů a jeho dalším růstem, musí nějak vypořádat. Amerika jako země neomezených možností a dlouholetý světový vzor demokracie s vysokou životní úrovní, nemůže dopustit svůj úpadek. Pro řešení dluhů potřebují USA nové trhy, srovnatelné se samotným trhem USA. Takovým trhem je trh evropský. Oddělit Evropu od Ruska nejen obchodně, ale i měnově. Tím by USA udrželi dolar a získali obrovský trh. Pokud by se jim to podařilo dotáhnout k dokonalosti, tak odříznou Evropu od Ruska i energeticky.

Jak řekl profesor Paul Christie, je třeba otevřít evropský trh pro USA a obě tyto ekonomiky slít v ekonomiku jedinou. V rámci tohoto cíle se Evropané budou muset zříct energetické spolupráce s Ruskem a uspokojovat své potřeby výhradně jen z energetických zdrojů USA. I když je takovýto krok pro Evropu krajně nevýhodný, je nutno jej učinit, protože jinak nelze finančně ekonomické problémy dvou prvních ekonomik světa vyřešit. USA pomáhaly obrodit Evropu po Druhé světové válce a nyní se Evropa musí – na znamení díků vůči USA – podílet na obnovení ekonomiky americké.

Výsledek bude předpokladatelný. Amerika si načas udrží hospodářskou úroveň a Evropa upadne do ….. (slušně řečeno do obrovské krize).

Jednoduše vyjádřeno, si těch pár bankéřských mocipánů, kteří ovládají USA, nadnárodní korporace, OSN a také EU potřebují udržet světovou moc. Jakmile by ekonomicky upadla Amerika do problémů, tak se jejich plán na ovládnutí světa roztříští. Takže je nutné ovládnout za jakoukoli cenu evropský trh a to i při nejhorší variantě, za cenu války.


Ale našinec se nenechá znepokojit ruskou propagandou a raději si ověří pravdivost informací v naší nezávislé televizi. Ta mu dá totiž dostatek podkladů pro to, aby schvaloval podporu EU pro Kyjevskou vládu a ,,ukrajinské“ vojáky s podivnými křížemi na těle. S radostí shlédne všechny ty statistiky o vysoké vyspělosti našeho státu vůči ostatním zemím EU a ani se nepozastaví nad tím, že je u nás minimální mzda 1,58 EU, zatímco v Řecku je 3,86 EU a v těch nezbankrotovaných zemích je 7 – 8 EU. S úsměvem si vyslechne, jak že to Rusko ve vývoji zaostává za západem a do diskuze sem napíše, kde že vůbec sehnali 300 kamiónů pro Ukrajinu. Už si ale nevšímá, že má Rusko menší nezaměstnanost než my a poloviční státní dluh na hlavu. Zatímco USA mají státní dluh na hlavu téměř šestinásobně vyšší, než je náš.

zaoceansti veprici

Našinec prostě problému rozumí, protože sleduje naše nezávislé zpravodajství a může pak obohatit o informace i ostatní.

Stačí začít slovy, jako většina televizních zpravodajů: Podle Kyjeva …….. a podle Kyjeva, Obama vyzval.

Publikováno se svolením autora
Autor publikuje na http://tomasgroh.blog.idnes.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*