Youtube – pozor, pokud názor, tak až od osmnácti let

Youtube – pozor, pokud názor, tak až od osmnácti let

Tak jsem se docela dobře pobavil. Ostatně čekal jsem to, pokud člověk nejde s proudem, tak alespoň musí držet hubu, aby byl tolerován. A pokud neudělá ani jedno, tak jde proti němu a musí nést následky.

Napíšu Vám skutečnou událost, která se mi přihodila během posledního týdne.

Bude o tom, jak se podle prezentovaného názoru měří dvojím metrem.

Vlastně ne, bude o tom, jak se překrucují zákony.

Hmm, tak to taky není ono, možná o tom, že pokud někdo s někým nesouhlasí, tak ho nahlásí a správci jediného správného názoru a pravdy si s tím již poradí ….

A možná bude o všech uvedených variantách.Abych Vás trochu uvedl do obrazu.

Asi před týdnem jsem napsal blog:

https://gardavsky.blog.idnes.cz/c/722071/prague-pride-kontroverzni-tema.html

Nemusíte ho číst, shrnu v pár větách.

Jde o náš názor na pochod Prague pride, a týká se pouze a jen názoru na tuto akci.

Jsem zřejmě již starší, dle názoru oponentů, zaprděný člověk (i když se tak necítím), který nechápe nové, svěže vanoucí proudy naší současností. Větry, které mi zkrátka nevoní, ale zase z druhé strany mé názory nevoní současnému pokrokovému trendu.

Potud v pořádku.

To, že písnička na konci blogu bude pro skupinu lidí kterých se týká jako rudý hadřík před očima býka, tak s tím jsem počítal. To, že oponenti sepsují vše od muziky, zpěvačky, textu, aranže, našeho věku, naší neschopnosti a toho co jsme v životě dokázali (zkrachovalé existence) , tak ani to mě nepřekvapilo.

Překvapilo mě, že jeden odpůrce napsal:

„je škoda, že u toho nehajlují, protože tím by to dotáhli do zdárného výsledku a velkých ovací okraje společnosti“

a dále:

„je smutné, že takoví lidé tady mohou vychovávat děti, protože pak se nedivme, že ve společnosti se objevuje tolik negace, nesnášenlivosti a nenávisti, když ji vychovávají podobná individua“

Skvělé, takže když projevím svůj názor, který se nelíbí určité skupině lidí (ovšem té jediné správné skupině lidí), tak se ze mě okamžitě stává individuum, které je zařazeno mezi fašisty a zároveň do skupiny občanů, kteří by neměli mít děti.

Nevím zda naopak tento názor by neměl být zařazen mezi ty, které ostrakizují určitou část obyvatelstva.

Předpokládám – že stejný člověk napsal udání na youtube. Zřejmě mu to nevyšlo přesně dle plánu, protože cenzoři youtube mi napsali:

„Při kontrole jsme zjistili, že video pravděpodobně není vhodné pro všechny diváky, a nastavili jsme pro něj věkové omezení.“

„Obsah, který zobrazuje osoby ve skromném nebo odhalujícím oděvu se záměrem sexuálně provokovat, může být věkově omezen, pokud není vhodný pro všechny diváky.“

David (Michalangelo)

A tady se dostávám k tomu úsměvnému.

Všechny fotografie a kresby uvedené v klipu, jsou z opěvovaného pochodu „Prague pride“, který probíhá přes den v centru hlavního města Prahy.

Na akci tohoto typu nás zve třeba server kudy z nudy, jako na akci vhodnou pro celou rodinu:

https://www.kudyznudy.cz/aktivity-a-akce/akce/prague-pride-2012.aspx

Takže na živo, to povolené je – ve videoklipu by to narušilo mravní výchovu mládeže. Přestože je to podáno jako věc se kterou nesouhlasíme.

Klip i text byl jednoznačně dělán tak, aby nás nikdo nemohl napadnout, že brojíme proti NĚKOMU.

My brojíme proti NĚČEMU. A to je zatracený rozdíl.

Našim odpůrcům ještě jednou zopakuji, pokud špatně chápou.

Klip odsuzuje sexuální chování a praktiky, pokud jsou předváděny na veřejnosti, pod rouškou jinakosti komunity LGBT. (Která nám tím chce dokázat, že je stejná, jako většinová společnost).

Nezbývá nám, než se tedy připravit na to, že z youtube, facebooku a vlastně celého internetu budou vymazány fotografie soch velkých umělců, protože umělci si dovolili ztvárnit i přirození u objektů, které zvěčnili.

Sochy i v naší republice jako třeba před Sazkou jsou také v pořádku, ty mravní výchovu nekazí.

Socha neřesti (Anna Chromy)

Ovšem reprodukce skutečnosti je fuj.

Prag pride (kresba upravena i pro mladistvé) (Kristýna Entová)

Cenzor na youtube zřejmě nakonec došel k závěru, že na text nás nenachytá, tak využil realitu, která je opěvovaná komunitou LGBT.

A na závěr.

Nevadí mi, že náš klip na youtube byl zařazen jako vhodný až od osmnácti let. Dokonce souhlasím. Jen nechápu proč stejné výjevy v reálném životě jsou prezentovány jako běžné a oslavující komunitu, která své pohlavní orgány používá jen pro vlastní potěšení a ne pro reprodukci svých potomků.

Ostatně ani tuto jednoduchou skutečnost někteří z nich nejsou schopni pochopit. Už se mi jich pár ozvalo.

„Cože? Jak to že nemůžeme mít děti? Můžeme, naše reprodukční orgány jsou v pořádku!!“

Vážení, fakt a opravdu v párech ve kterých žijete mít spolu biologické děti nemůžete.

A rozhodně se nechci dožít doby, kdy to nějakou genovou manipulací bude možné.

přeji Vám krásný den
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Youtube – pozor, pokud názor, tak až od osmnácti let

  • Jsem gay a nestydím se zato. Musím však říct, že Gay Pride prochody už nejsou to co kdysi bývali v západní Evropě třeba v devadesátých letech. Už dávno to není pochod hrdosti, ale spíše pochod drzosti, extrémního exhibicionismu a jakési nadřazenosti nad většinovou společností. Pražského průvodu se samozřejmě nazůčastním, protože ho podporují organizace a lidé, od kterých se mravně, morálně i názorově přirozeně distancuji. Podobný názor v poslední době začíná v mém okolí zastávat stále více kamarádů gayů se zdravým selským rozumem a uvažováním. Celé se to posouvá kamsi do absurdity…..

  • Přesně tak.Reprodukční orgány nejsou na ozdobu a na nežádoucí potomstvo.To jsou historická pravidla dost nechápající.Plození se nemá zakazovat a zneužívat ke zvířecím sklonům.To je možné chápat na zvyšující se populaci a celosvětovém důsledku.To nelze chápat na podmíněné úrovni.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*