Youtube odstranil video ženy, která tvrdila, že v Německu žije ve strachu

Youtube odstranil video ženy, která tvrdila, že v Německu žije ve strachu

Video od ženy, která tvrdila, že už „nedokáže žít ve strachu,“ kanál Youtube odstranil. Žena zvaná „Mona Maja“ natočila video, aby ukázala, jak migrace změnila zemi a jak média předstírají, že je vše v normálu.

Žena uvedla: „Jsou zde pobodané ženy. Naší muži jsou mláceni, mládenci jsou mláceni a vše jde dolů z kopce.“

Video byla na Youtube nahráno podruhé a již teď získalo velkou pozornost (dokud nebude opět odstraněno).

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Youtube odstranil video ženy, která tvrdila, že v Německu žije ve strachu

  • C o to je za vládce, kteří vidí, že svým konáním škodí celé zemi a ještě ta Merkel chce, a\y byly poškozeny ostatní státy, kde není migrace ještě tak rozšířena, ale jako u nás partičku muslimů a mešity už zde máme. A prý se připravují ubytování pro příchod uprchlíků. Kde to jsme ? Kdo to s námi hraje betla ? Kde zůstal náš zdravý rozum jako občanů a ještě jsou někteří schopni volit vítače migrantů, který vidí v Merkel úžasnou bytost zrovna tak jako v Kalouskovi. Že s přílivem migrantů přichází strach a zvýšená kriminalita, ekonomická zátěž, kterou odnesou nejchudší vrstvy, rozšíření infekčních nemocí, z nichž některé ani neumíme léčit a kdo je bude léčit když doktoři a sestry chybí. Největší nespravedlnost vůči svému národu by bylo, kdyby migranti, které by sem silou byli protlačeni pobírali 21 000 Kč za nic nedělání, flákání a páchání kriminality . Co naši bezdomovci , kteří jsou na tom bídně a proti migrantům, kteří jsou krásně oblečeny , mají peníze a každý má mobil.. jsou naši bezdomovci úplný chudáci odepsáni státem. Migranti většinou lžou o svém věku A jejich dokladům totožnosti se nedá věřit. A to nemluvím o teroristických činech, proti kterým se již zřejmě bráníme zátarasy a hlídkami ozbrojenců v místech kde se kupí více lidí. Každý by snad chtěl žít v normálním stavu bez strachu jako dříve . Nenechme to dojít tak daleko, že už na změnu bude pozdě.

  • Ja te pani verim, ani se nemusim divat na video. Pokud bude mit Nemecko v cele babu jagu Merkelovou, nic se nezmeni. Volby byly zcela urcite zfalsovane, Ta baba ma za ukol dorazit Nemecko, zlikvidovat jejich koreny a nahradit multikulti blazincem. Divim se, ze se dosud nenasel sikovny sniper, aby tu skodnou babici sikovne odstrelil. Dneska jsou vynikajici zbrane s tlumicem i presnym zamerenim na dalku.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*