Washington se dusí ve svých absurdních lžích

Washington se dusí ve svých absurdních lžích

obama russia

Nejnovější absurdita pocházející z Ukrajiny, EU a z Washingtonu je, že humanitární pomoc, kterou Rusko a Červený kříž posílají na bývalé ruské území, které tvoří východní Ukrajinu, je trik, podvod a záminka pro invazi ruských sil. Taková absurdní lež nám pouze ukazuje, že západní propagandisté nemají vůbec úctu k inteligenci západních národů.

I úplný blbec by měl pochopit, že pokud by Rusko chtělo vyslat vojenské síly na Ukrajinu, tak nepotřebuje žádnou záminku, natož společný podnik s humanitárním Červeným křížem. Občané východní Ukrajiny již následně po Krymu odhlasovali nezávislost Kyjeva ve prospěch k Rusku. Pokud by Rusko potřebovalo záminku, tak by rozhodnutí východních Ukrajinců mělo stačit. Ale Rusko nepotřebuje žádné výmluvy k záchraně Rusů před zabíjením washingtonskými loutkami jako Palestinců v Gaze.

Foto : Infowars.com
Foto : Infowars.com

Svou nečinností poskytuje ruská vláda washingtonským vazalům v Evropě čas, aby pochopili, že Washington, ne Rusko, je problém a že Washington hodlá za každou cenu vyvolat konflikt mezi Ruskem a Evropou.

Západní média přidala ke své dlouhé neslavné historii další neúspěch tím, že neinformují o zvěrstvech na lidech, kteří nevidí budoucnost ve své zemi, kde vládnou protiruští zločinci instalovaní mocí z Washingtonu.

Dementní generálové NATO, šéf Pentagonu a američtí senátoři šíří hysterii o blížící se ruské invazi nejen na Ukrajině, ale i Pobaltí, Polsku a v celé Evropě. Tato hysterie zaplavuje Západ i přes naprostý nedostatek důkazů o jakémkoliv znamení ruských příprav nebo motivů těchto invazí. Lži se šíří Washingtonem, jako třeba že Putin má v úmyslu rekonstruovat sovětské impérium.

Washingtonská propaganda funguje. Ankety ukazují, že většina Američanů, kteří by měli být již probuzení po lžích o Afganistanu, Iráku, Somálsku, Libyi, Sýrii a Íránu, se opět ve své nekonečné důvěřivosti a obětí propagandy obracejí k Rusku jako ke hrozbě.

Mezi desinformovanou a oblbnutou americkou populací je otázka dne : „Jak zastavíme Rusy?“ Takto má zkorumpovaný a podvodný Obamův režim připravit Američany na válku.

Naděje na mír je ta, že ruské sankce a odpověď na sankce proti Rusku, které Washington přinutil realizovat svými evropskými vazaly, skončí pádem na oklamané americké daňové poplatníky. Polská vláda požaduje, aby Washington koupil jablka a zemědělské produkty, které Washington znemožnil Polsku prodat do Ruska. Jelikož je Polsko vybráno pro americkou raketovou základnu proti Rusku, tak má polská vláda určitý vliv.


Podvod, který je na světě udržován Spojenými státy v 21. století je mimořádný. Nic srovnatelného se v historii neopakovalo. Nejen, že se dějí podvody kvůli četným válkám (Afganistan, Irák, Somálsko, Irák, Sýrie, skoro Írán, a washingtonské ilegální vojenské akce na hranicích Pákistánu a Jemenu, ale také se dějí obrovské finanční podvody po celém světě. K nákladům na podvody z Wall Street patří i Evropská dluhová krize, která porušuje suverenitu evropských zemí ze strany záchranných balíčků MMF na státní dluh a zbídačování „ zachraňování“ Řecka, Itálie, Španělska, Portugalska a Irska, spolu s Východní Evropou.

Jednoho dne se Evropané probudí. Pokud k tomu dojde a uvědomí si, že Washington nedělá nic pro ně kromě jejich ochrany před neexistující ruskou hrozbou, zatímco je to bude stát obrovské náklady. Dříve nebo později si musí Evropané uvědomit, že tato úloha jim přiřazena Washingtonem není v jejich zájmu a vede přímo ke světové válce, v níž budou Evropané jako první oběti.

zdroj : http://www.infowars.com

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Washington se dusí ve svých absurdních lžích

  • V Rakúsku stojí pomník vedľa Karlskirche. Na pomníku je presne napísané: Večná sláva vojakom Červenej armády padlým v bojoch s nemecko-fašistickými okupantami za slobodu a nezávislosť národov Európy. Preto teraz máme tú slobodu a nezávislosť. Ďakujeme EU a USA že máme slobodu a nezávislosť. Len tak na zamyslenie.
    Kde sú všetky humanitné organizácie, ktoré vždy robili zbierky? A kde je Človek v ohrození, vôbec nerobí zbierku pre ukrajinských zbedačených vojnou zmietaných ľudí, takí tam neexistujú? Veď v minulosti tam boli , mali tam svojho pracovníka a robili na Ukrajinu zbierku. Alebo to bola zbierka pre niekoho iného? Pre koho to potom robili?
    Žiadna krajina nerobí zbierku pre týchto ľudí, alebo ich už všetci odpísali? Už neexistujú? Žiadna krajina neodsudzuje krajinu, ktorá vyvražďuje vlastných ľudí? Je to v norme? Alebo všetci sme už odpísaní? Aj my neexistujeme? Aj proti nám sa chystá takýto scénar?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*