Vzkaz Evropě: „Takto s vámi budeme nakládat!“

Vzkaz Evropě: „Takto s vámi budeme nakládat!“

Neuvěřitelné pohrdání národními státy a ještě neuvěřitelnější pohrdání námi občany. Tato slova jsou pravdivá a pronesl je dne 12. září 2015 v Praze na shromáždění občanů proti řízené migraci pan Okamura.

Vážení přátelé, dámy a pánové,

odpusťte mi na úvod tohle oslovení, ale jsem dojatý z toho, že v naší zemi je stále dost lidí, kterým není lhostejné, zda náš národ a kultura zanikne anebo přežije. Děkuji vám, že jste přišli, děkuji pořadatelům, že nás všechny na tuhle akci sezvali.

Dovolte mi také, abych tady na úvod ještě znovu vyjádřil údiv nad nebetyčnou drzostí a zpupností šéfa Evropské komise Junckera, který chce příkazem přidělovat nezvané a ilegální imigranty i do zemí, které o ně nestojí, a chce dokonce pokutovat ty, kdo se budou vzpírat. Evropská komise došla tak daleko, že chce suverénním státům diktovat, kdo se na jejich území smí usadit bez ohledu na vlády a občany těchto států.

To je neuvěřitelné pohrdání národními státy a ještě neuvěřitelnější pohrdání námi občany.

Přátelé – tady v naší zemi jsme páni my.
Naše země nepatří bruselským a americkým patolízalům – Sobotkovi, Dienstbierovi, ani Schwarzenbergovi s Kalouskem. Tahle země po víc než tisíc let patřila našim předkům, patří nám. Je naší povinností ji zachovat i pro naše potomky.

Tuhle zemi nevybudovali Nigerijci, Súdánci ani Arabové.
Na téhle zemi nemá zásluhu ani Juncker z Bruselu, takže nikdo z nich nemá ani na sekundu jakékoli právo nám diktovat, s kým tu budeme žít a koho budeme živit.

Pro mě osobně je arogance šéfa Evropské komise poslední kapka, která ukončila naděje na nějakou racionální reformu Evropské unie v současnosti.

Dovolím si parafrázovat výrok naší francouzské partnerky a přítelkyně Marine Le Pen, která řekla: „Dostanu radikální islám na kolena“.
My mějme stejně velkorysý cíl – nepadneme nikdy na kolena ani před Bruselem ani před islamisty.
Nikdy nedopustím, aby nás zaplavily hordy nepřátelských vetřelců, a ze všech sil budu bojovat, aby Česká republika zůstala zemí těch, kdo ji vybudovali.

A co děláme konkrétně v našem hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)?
V prvé řadě jsme analyzovali problém. Podstatou problému je, že jak české, tak evropské politické elity nejsou přímo odpovědné občanům a v průběhu volebního období absolutně kašlou na názory voličů. Tato vláda mi v Parlamentu zamítla jak zákon o širokém referendu, tak mi zamítli i zákon o přímé volbě a odvolatelnosti politiků. Zamítli mi také zákon o osobní, hmotné a trestní odpovědnosti vrcholných politiků. Tato vláda našemu hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) také letos v létě již dvakrát zamítla návrh referenda o vystoupení z Evropské unie a zamítli nám také návrh na postavení islámského práva šaría a džihád mimo zákon. Co si myslíte Vy o jednání této vlády?
Jediné řešení je posílení vlivu občanů na politiky. Tedy možnost je odvolat a možnost rušit jejich špatná rozhodnutí lidovým hlasováním, tedy referendem.

A my se v našem hnutí SPD nevzdáme a budeme nadále prosazovat skutečnou demokracii. Do Sněmovny nyní znovu posíláme aktualizovaný návrh zákona o referendu, které by mělo umožnit hlasovat občanům kromě jiného také o mezinárodních smlouvách a tedy i o imigrantech a o případném vystoupení z Evropské unie.

Jsme realisté, a dokud jsme členy Evropské unie, hledáme podporu v celé Evropě pro okamžité a neprodyšné uzavření hranic pro nelegální migraci. Zároveň se pokoušíme dohodnout celoevropské referendum, v němž by občané politiky zavázali nejen uzavřít hranice, ale aby všechny nelegály vyhostili mimo Unii.

Vyhoštění všech nelegálních migrantů je přitom klíčové pro naše bytí a nebytí.

Europol uvádí, že v Evropské unii jsou už řádově tisíce bojovníků Islámského státu, které překračují hranice spolu s ekonomickými běženci. Islámský stát přitom evropským zemím vyhlásil oficiálně válku s cílem vytvořit i v Evropě islámský chalífát.

Veřejné zdroje dále uvádí, že masovou imigraci financují muslimské organizace v USA a v bohatých arabských zemích. Zároveň si povšimněme, že nejbohatší arabské země – Saúdská Arábie, Spojené arabské emiráty, Katar, Kuvajt a další – nepřijímají uprchlíky, ale financují jejich útok na Evropu. Tyto státy spolu s USA přitom nejprve financovaly hlásání radikálního islámu a pak vyzbrojovaly fanatické islamisty, aby svrhly ty vlády, které nebyly USA a jeho spojencům po vůli.

Tohle uvádím proto, abychom pohlédli pravdě do očí – na Evropu začal útok skrytý za humanitární imigraci. Jsme obětí útoku, a proto musíme jako napadený stát reagovat.

V prvé řadě je třeba ihned zablokovat hranice. Ani jeden nelegální vetřelec nesmí hranice překročit. Musíme ihned zarazit i tranzit nelegálů do Německa přes naše území. Zdánlivě by nám to mohlo být jedno. Ale paní Merkelová jedněmi ústy imigranty do Německa pozvala s tím, že je bude živit a šatit, aby vzápětí začala tlačit na jejich přerozdělování i do zemí, které o žádné vetřelce nestojí. Navíc migrant, který dostane povolení k pobytu v Německu, může už legálně vycestovat kamkoli, i k nám. Takže jinými slovy ten, koho jsme nepustili českými dveřmi, k nám proleze německým oknem.

Dámy a pánové, drazí přátelé, jak jsem řekl, o České republice musí rozhodovat čeští občané. Čeští politici v tuhle chvíli nemají žádné oprávnění voličů o imigrantech rozhodovat, protože jak si jistě vzpomenete, téměř všichni občanům před volbami lhali a tvrdili, že imigrace není žádný problém a z těch, kdo před invazí vetřelců dlouhodobě v předstihu varovali, jako jsem byl já, dělali rasisty a xenofoby.

To, co musíme od politiků žádat, je nejen řešení imigrace, ale také jejich odpovědnosti k občanům.
Musíme žádat skutečnou demokracii, kde vládne občan, nikoli bruselská partajní elita.

Děkuji za pozornost a prosím o Vaši podporu!

Tomio Okamura Foto: Petr Horník, Právo
Tomio Okamura Foto: Petr Horník, Právo

Děkujme panu Tomio Okamurovi za jeho prozřetelnost a logické myšlení. Pokud by byly předčasné volby, bohužel na ně není nyní čas, máme co řešit a je to životně důležité, byl by pan Okamura dozajista zvolen, aby konečně vymetl Augiášův zaprodaný chlév.

Byl by zvolen většinou národa, stejně tak, jako jsme si zvolili našeho pana prezidenta, prezidenta vlastence!

V naší vlasti jsme měli a máme jedno velké štěstí, někteří to zatím ještě ani nedokáží docenit, a sice to, že jsme si dokázali zvolit prezidenta VLASTENCE.
Pane Zemane držte se, nedejte se a jelikož v září máte narozeniny, přeji Vám hlavně pohodu, optimismus a zdraví do dalšího života.

Toto video vám snad otevře oči, vám, co je mají ještě zavřené a pokojně spí. Video je s českým komentářem, je o pohrdání, nikoliv Evropanů nad skutečnými nešťastníky, ale je to pohrdání námi Evropany!

 Závěr dokumentu je jednoznačným vzkazem!

https://www.youtube.com/watch?v=dxfyjKqq-n8#action=share

 

 

 

Milena Poláková

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*