Vystrčil na Tchaj-wanu Čechům narovnával páteř. Narovná nám ji i v Bruselu a Washingtonu?

Vystrčil na Tchaj-wanu Čechům narovnával páteř. Narovná nám ji i v Bruselu a Washingtonu?

Miloš Vystrčil nám Čechům na Tchaj-wanu prý narovnával páteř. A pojede se narovnat i do Bruselu, Berlína a Washingtonu? Nevím jak vy, já se na rozdíl od jeho krpaté postavy a nejisté ruky při podání s ministrem Pompeem nehrbím.„Co se týká jakéhosi návratu charakteru či narovnání páteře České republiky, to znamená důkazu toho, že je suverénní a samostatnou zemí, to si myslím, že rovněž rezonovalo mezi českými obyvateli,“ uvedl dle iDnes předseda údajně nejdemokratičtější (fakticky širokou veřejností – alespoň dle volebního zájmu – opovrhované) insituce senátu a novopečený Tchaj-wanec Miloš Vystrčil po návratu z výletu na Tchaj-wan, kam nakonec navzdory svým prohlášením nevytáhl vdovu po panu Kuberovi, ale nakonec „jen“ svou ženu.

Nevím jak vy. Já se rozhodně shrbený necítím. A pokud samozvaný pozdní disident a levný hrdina ohánějící se svobodou a demokraticií chce „jakýsi návrat charakteru a narovnání páteře České republiky“, pak jsem zvědav, zda pojede Čechům, Moravanům a Slezanům tuto službu vykonat i do Bruselu, Berlína a Washingtonu. A zajede také do Katalánska, které rovněž touží po samostatnosti a svobodě, kde španělské represivní složky pozatýkaly tamní proseparativní politiky? Pak bude teprve kabrňák a ne lokaj a cvičená opička ministra Pompea, jehož podporou k výletu na Tchaj-wan se tolik chlubil, a dalších amerických přátel.

„Chtěl bych poděkovat všem, kteří nám drželi palce a věřili v to, že naše mise bude úspěšná, což se také stalo. Jsem velmi rád, že jsme tu cestu realizovali a velmi si vážím podpory, které se nám od všech, i mimo Českou republiku, dostalo,“ uvedl dále Vystrčil na tiskové konferenci.

Tak doufám, že úspěch své mise, během které v cizině ventiloval své rozpory s prezidentem či premiérem a dělal propagaci pochybné (podobně jako PR Covid mainstreamem protežované) neziskovce Milion chvilek pro demokracii, vysvětlí třeba českému výrobci pián Petrof.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Vystrčil na Tchaj-wanu Čechům narovnával páteř. Narovná nám ji i v Bruselu a Washingtonu?

  • Personální vyprázdněnost ODS nutí členy k činům, které mají jediný cíl: Za každou cenu se zviditelnit. Ucítili slabost v oblasti ministerstva zahraničních věcí a suplují nejasnou zahraniční politiku. Kdyby nebyl ministrem zahraničí Poche prostřednictvím Petříčka, neměli by Vystrčil nebo Novotný šanci, aby si jich média všímala.
    Další slabost ucítili uvnitř ODS, tak mohou exhibovat i jménem ODS. Dříve by byli vyloučeni jako Klaus ml., ale na to už ODS nemá, musela by se celá rozpustit, tak nechá své členy řádit, jen aby bylo o ODS ještě slyšet.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*