Vyrobte si lék na rakovinu doma v mixéru. Léčba průmyslem smrti, tedy farmaceutickým, Vás jen zabije

Vyrobte si lék na rakovinu doma v mixéru. Léčba průmyslem smrti, tedy farmaceutickým, Vás jen zabije

rakovina7

Léčivo, za které se nepořádají obludné růžové pochody: Německá vědkyně vynalezla již před lety úspěšný a jednoduchý lék na rakovinu. Dr. Johanna Budwigová, německá fyzička, farmakoložka a biochemička, na základě svých objevů týkajících se role nenasycených mastných kyselin ve fungování lidského imunitního systému vyléčila tisíce pacientů. Mnozí z nich byli v posledním stádiu rakoviny a měli před sebou podle odhadu lékařů jen týdny života. Zázračným „léčivem“ jsou „obyčejné“ potraviny jako tvaroh, lněný olej a šampaňské. Dr. Budwigová byla za tyto své objevy sedmkrát nominována na Nobelovu cenu. Její metoda zachraňuje (nejen) onkologické pacienty i dnes.

Vyléčily se už tisíce lidí. Minulý týden se nám do poradny zdravého životního stylu donesla další pozitivní zpráva – pán, jenž byl upoután s rakovinou na lůžko a jeho životní vyhlídky byly řádově několikaměsíční, s pomocí „protokolu dr. Budwigové“ svou nemoc překonal a – jak by se řeklo – „zdravý vstal z postele“. Takových případů je překvapivě mnoho.

pp

Na rozdíl od běžných léčebných opatření typu chemoterapie se dá říci, že léčba, kterou vynalezla dr. Budwigová, téměř nic nestojí a lze ji „praktikovat“ doma v kuchyni. A také proto ji rakovinový „průmysl smrti“ nenávidí, stejně jako nenáviděl její objevitelku, která s poctivostí vědkyně říkala věci přesně tak, jak byly, ať se to komu líbilo, či ne.

Doktorka Budwigová totiž zjistila, že zatímco nenasycené mastné kyseliny, (nazývané souhrnně Omega-3 nenasycené mastné kyseliny nebo PUFA Omega-3, jejich společným rysem je dvojná vazba mezi uhlíky na třetím místě, počítáno od koncového methylu) jsou lidskému organismu nesmírně prospěšné, takzvané saturované neboli hydrogenované tuky (obsažené dnes např. především v údajně „zdravých“ margarínech) našemu zdraví naopak intenzivně škodí.

Rybí tuk kontra fastfood – bitva o naše zdraví

Nenasycené mastné kyseliny se vyznačují jednou či více dvojnými, případně trojnými vazbami v rámci molekuly. Dvojné vazby znamenají, že molekula obsahuje takzvané „volné elektrony“. Doktorka Budwigová přišla na to, že právě tyto volné elektrony jsou především schopné přijímat fotony ze slunečního světla – vlastně tak vnášejí světlo do našich buněk – a jsou nezbytné pro udržení všech druhů fyziologických funkcí.

Nenasycené mastné kyseliny představují kromě jiného základní materiál pro tvorbu a funkci buněčných membrán, jsou nepostradatelné pro transportní mechanismy a funkci mnohých enzymatických systémů. Naše tělo si však esenciální mastné kyseliny (což jsou především kyselina linolová a linolenová) neumí vyrobit, musíme si tedy zajistit jejich přísun ve stravě.

Hlavním zdrojem kyseliny linolové a linolenové je rybí tuk, lněný, konopný a řepkový olej, vyskytují se také v olejích ze semen černého rybízu, vlašského ořechu, kaštanu, čekanky a sóji.

Saturované neboli ztužené (hydrogenované) tuky naopak volné elektrony z našich buněk „vyluxují“, čímž zhoršují podmínky pro všechny metabolické procesy v těle. Ještě horší než saturované tuky jsou takzvané transmastné kyseliny neboli transtuky, dnes obsažené v řadě jídel, především těch ve slavných řetězcích rychlého občerstvení.

Zázračný recept: lněný olej s mléčnou bílkovinou

Toto poznání samo o sobě je nesmírně důležité pro náš život a zdraví. Doktorka Budwigová se však nespokojila jen s konstatováním, že esenciální mastné kyseliny jsou „zdravé“. Snažila se najít způsob, jak zajistit přísun co největšího množství esenciálních kyselin ve formě, kterou náš organismus dokáže nejlépe zpracovat.

A pak učinila skutečně převratný objev. Zjistila, že smíchá-li lněný olej (který je nejlepším zdrojem kyselin omega 3) s mléčnou bílkovinou získanou z tvarohu nebo jogurtu, lidské tělo dokáže nejlépe přijmout esenciální kyseliny v něm obsažené. V kombinaci se sírou z mléčné bílkoviny se lněný olej stává rozpustným ve vodě a v této podobě pak může proniknout do všech kapilár a buněk, kde podporuje takzvané „buněčné dýchání“. Pokud podpoříme buněčné dýchání, náš organismus si poradí s většinou problémů sám.

„Protokol dr. Budwigové“ zachraňuje životy

V průběhu let pak vypracovala proslulý „protokol Budwigové“ – léčebný postup založený na podávání lněného oleje smíchaného s tvarohem, do něhož někdy, zejména velmi nemocným a slabým pacientům, přidávala ještě kvalitní bílé víno nebo šampaňské.

Johanna Budwigová se narodila 30. září 1908 v Německu. Tato geniální žena, sedmkrát nominovaná na Nobelovu cenu, získala doktorát z fyziky, jejím oborem však byla i biochemie a farmakologie. Pracovala jako hlavní konzultantka pro Spolkový institut pro výzkum tuků.

Své celoživotní úsilí zaměřila na výzkum tuků a velmi záhy si uvědomila důležitost tuků v lidském organismu, a tak se začala zabývat metabolismem tuků, zejména esenciálních mastných kyselin, které jsou zásadně důležité pro zdraví lidského organismu. Její objevy jsou skutečně převratné a není divu, že se je velcí výrobci spotřebních tuků dodnes snaží potlačit a zatajit před veřejností.

Za „doktorkou Johannou“ přijížděli lidé ze všech končin světa, mnozí natolik nemocní, že jim lékaři leckdy dávali už jen několik týdnů, nebo dokonce dnů života. Po pouhých několika dnech podávání lněného oleje se jejich stav začal viditelně zlepšovat a drtivá většina nemocných se rychle uzdravila. Dr. Budwigová léčila svou metodou nejrůznější nemoci – nejen kardiovaskulární a různá degenerativní onemocnění, ale i všechny typy rakoviny – právě léčbou této moderní „metly“ se její metoda proslavila.

Své poznatky shrnula v několika knihách, z nichž některé jsou určeny široké veřejnosti, ostatní jsou odborné publikace. K nejznámějším titulům patří Rakovina – problém a řešení, Tukový syndrom, Rakovina, problém tuků a dietologické práce Lněný olej jako skutečná pomoc proti artritidě, srdečnímu infarktu, rakovině a dalším nemocem a Kuchařka diety tuků a proteinů.

Vědkyně, nenáviděná „průmyslem smrti“

Doktorka Budwigová měla velmi přímou povahu a nebála se veřejně mluvit o svých objevech. Když hovořila o současných metodách léčby rakoviny a dalších degenerativních onemocnění, opravdu si „nebrala servítky“ a o lékařském „rakovinovém průmyslu“ se vyjadřovala s velkým despektem. V důsledku své přímosti a neústupnosti musela opakovaně čelit různým obviněním, dokonce i soudním procesům.

Mezinárodní vědecká komunita projevila své uznání práci doktorky Budwigové sedminásobnou nominací na Nobelovu cenu. Obří průmyslové koncerny vyrábějící saturované tuky však pokaždé dokázaly zabránit, aby Nobelovu cenu skutečně dostala. Johannu Budwigovou to nijak nezkrušilo, pro tuto skromnou ženu bylo největším zadostiučiněním vědomí, že pomohla zachránit tisíce lidských životů. V plném zdraví a aktivitě se dožila devadesáti pěti let a až do samého konce života se věnovala vědecké práci a výzkumu.

Život je dobrý

Zní to jako vtip, uzdravit se z rakoviny za pomoci tvarohu? Je to však metoda dlouhodobě prakticky i teoreticky testovaná. Dejme slovo ženě, která se díky této metodě vyléčila z rakoviny prsu, a své zážitky dala k dispozici na internetovém fóru: „Byla jsem diagnostikována se zánětlivým karcinomem prsu v únoru 2011, a dělám dietu Budwigové od června 2011. Neprodělala jsem žádnou chemoterapii, operaci nebo ozařování. Můj Navarro test spadnul z 55 v červenci 2011 postupně až po dnešních 52,2. Moje krevní testy jsou normalizovány a jsou nyní perfektní podle mého lékaře, a od listopadu 2011 říká, že jsem v remisi…

Zánětlivý karcinom prsu je velmi agresivní a smrtelný, nejhorší druh rakoviny prsu. Lékaři často dávají jen 6 měsíců až 2 roky života. A moje byla obzvláště špatná, protože se rozšířila do podpaží. Stadium IIIC nebo IV (nedokončila jsem všechny testy).

Přesto je mi nyní dobře, mám dost energie, jsem schopná pokračovat ve své práci na částečný úvazek, a dokonce tancovat. Plus mám báječnou barvu z opalování. Moji přátelé říkají, že vypadám skvěle zásluhu za to dávám dietě Budwigové, odstranění 2 infikovaných zubů, a snížení stresu… Těším se na pokračování remise a léčení. Život je dobrý.“

Zkuste to: připravte si „zázrak“ dr. Budwigové doma v mixéru

Otestovat si, zda je s dietou dr. Budwigové „život dobrý“, můžeme i sami doma. Není nutné si za tím účelem „pořídit“ rakovinu, kardiovaskulární, či jinou závažnou chorobu! Recepty dr. Budwigové mají pozitivní vliv i na ty z nás, kteří se „jen“ cítí např. vyčerpaní, či trpí různými druhy autoimunitních chorob. Vlastně mají pozitivní vliv na každého, snad s výjimkou osob s alergií na laktózu. Proto jsme se rozhodli umístit základní recept na přípravu dotyčného „superjídla“ volně ke stažení na naše webové stránky do knihovny.

Recept na zdravou pomazánku přinášíme zde. Doufáme, že tak na Protiproudu svým způsobem přispějeme ke zlepšení zdraví české populace, a na rozdíl od některých kosmetických firem tak učiníme zdarma.

pp

Dalším alternativním metodám léčby rakoviny, které, podobně jako metoda dr. Budwigové, jsou levné a funkční, se budeme v našem volném seriálu v zářijovém Protiproudu dále věnovat.

Pro všechny zájemce o zlepšení vlastního zdravotního stavu a přirozenou léčbu rakoviny přinášíme nejzákladnější recept na přípravu zázračného lněného oleje s tvarohem. Lze jej připravit naslano i nasladko a chutná velmi dobře! Popravdě je to prostě skvělá tvarohová pomazánka, jejímž „vedlejším účinkem“ jsou až zázračné účinky na lidské zdraví…

Lněný olej s tvarohem – základní recept

2 – 5 polévkových lžic lněného oleje

Tučný tvaroh (alespoň 10%), olej s tvarohem v poměru 1 : 1 nebo 1: 2 až 1: 3.

Nejprve důkladně promixovat obě složky, až vytvoří hladkou, krémovou konsistenci, olej se nesmí oddělovat.

Sladká varianta: ovoce (maliny, borůvky, banán atd.), ovocná šťáva.

Možno přisladit trochou medu

Možno přidat trochu šampaňského, cca 1 dcl (je to dobrý nosič pro omegu 3).

Slaná varianta: do umixované směsi lněného oleje a tvarohu přidáme cibulku, trochu drceného česneku, koření (zázvor, kurkuma, italské bylinky apod.), sůl, trochu zeleniny (mrkev, zelená cibulka atd). Vše dobře promixujeme. Vzniklá pomazánka se hodí téměř k čemukoli, velmi dobrá je např. kombinace s vařenými bramborami a kyselým zelím.

Do hotové pomazánky (sladké i slané varianty) přidáme cca 1 lžíci mletých lněných semínek.

Podrobnosti najdete na internetu, když zadáte do vyhledávače „Budwig protocol“. Existuje dokonce Centrum dr. Budwigové, kde najdete hojnost informací o léčbě, dokonce si můžete zdarma stáhnout dietetického „průvodce“.

Zdroj: protiproud.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • · Edit

  Jsem Sabrina, konopný olej je opravdu úžasný a efektivní, protože jsem používal to na mém synovi, který trpěl rakovinou mozku téměř pět let. Nikdy jsem skutečný věřili v ní, dokud jsem sledoval dokumentární film a četl nějaké svědectví pacientů, kteří dali úvěr na oleji po použití a zejména Dr. Rick Simpson, který jim dodala olej. Jsem živým svědectvím konopného oleje ze skutečného zdroje, pokud náhodou budete potřebovat konopný olej v odpovědi na otázku kontakt Rick Simpson se svou e-mailovou adresu: Ricksimpsonmedicaloil@outlook.com

  Pozdravy,
  Sabrina Fredrick

 • Tato zena Nobelovku nedostala. Jeji objev se taji. Dr. Raymond Rife a Dr. Hulda Clark objevili metody jak zabijet patogeny v tele bez pouziti chemie. Jejich objevy jsou dodnes utajovany nebo odmitany. Zadnou Nobelovku nedostali, naopak tyrali je zavirali je, zapalovali jim laboratore. Kazili by kseft lekarum a lekarnikum. Kdo ma zajem, muze si informace najit pres Google. Je tam i postup na vyleceni rakoviny.

 • Moja matka bola diagnostikovaná rakovina prsníka, potom som zbytočne veľa peňazí za roky pre liečbu, kým som počul o konopného oleja môže vyliečiť všetky rakovinu, som sa snažil hľadať spôsob, ako dostať olej a nakoniec jeden môj priateľ mi povedal, ako sa k nemu dostať a získať olej, bol som schopný ho e-mailu a kúpil olej, moja matka začala brať to na 12. januára a sláva Bohu by bola uzdravená v apríli po tom, čo jej posledný skenovanie bol negatívny, by som chcel poďakovať Dr.Eric Mark po dobu strávil v získavaní tento olej k záchrane ľudských životov, môžete mu e-mail, ak budete potrebovať pomoc a vyliečenie (Ericmarkcancercure@gmail.com) olej funguje pre všetky typy rakoviny a stojí za to. modlí za vás

 • Môj život sa stal spustošený, keď môj manžel ma poslal balenie, po 17 rokoch, že sme boli spolu. Bol som stratený a bezmocný po vyskúšaní, takže veľa spôsobov, ako môj manžel vezmi ma späť. Jeden deň v práci, bol som chýba zmýšľajúce nie vedieť, že môj šéf ma volá, tak sa posadil a opýtal sa ma, aké to bolo všetko som mu povedal, usmial sa a povedal, že to nie je problém. Nikdy som pochopiť, čo tým myslí, že to nie je problém dostať svojho manžela späť, povedal, že použil kúzlo dostať svoju ženu späť, keď ho opustila kvôli inému mužovi a teraz sú spolu až do dátumu a spočiatku som bol šokovaný sluch taká vec z môjho šéfa. Dal mi e-mailovú adresu veľkého kúzla čarodejníka, ktorý pomohol mu dostať svoju ženu späť, nikdy som veril, že toto bude fungovať, ale ja nemal inú možnosť, než sa dostať do kontaktu s spell kolieska, ktoré som urobil, a požiadal o mojich informácií a že môjho manžela na to, aby ho zoslať kúzlo a poslal som mu podrobnosti, ale po dvoch dňoch, moja mama mi volal, že môj manžel prišiel prosiť, že ma chce späť, nikdy som tomu neveril, pretože to bolo len ako sen a aj musel ponáhľať dole ku mne matiek a k svojmu najväčšiemu prekvapeniu, môj manžel kľačal predo mnou, prosí o odpustenie, že ma aj deti späť domov chcú, potom som dal Dr. IREDIA volanie o náhlou zmenou svojho manžela a on robil to mi jasné, že môj manžel ma milovať až do konca sveta, že nikdy opustiť svoj zrak. Teraz ja a môj manžel je opäť dohromady a začala robiť príjemné veci neurobil skôr, robí mi to radosť a robiť to, čo sa predpokladať robiť ako muž bez neodbytná. To všetko vďaka DR IREDIA. Ak potrebujete pomoc týkajúce sa manželstva, láskavo kontaktujte DR IREDIA o pomoc. Môžete ho dostať prostredníctvom e-mailu: drirediaherbalhome@gmail.com Je to spoľahlivý človek.

 • Zdravím širokou veřejnost, jsem z USA, chci informovat veřejnost, jak jsem byl vyléčen z viru herpes lékař s názvem SUNNY.i navštívil jinou nemocnici, ale dali mi seznam léků, jako je Famvir, Zoviraxu a Valtrex, která je velmi nákladné léčbě příznaků a nikdy mě vyléčit. Byl jsem procházení internetu pro vyhledávání lék na HIV / AIDS a viděl jsem komentář lidí mluví o tom, jak (drsunnydsolution1@gmail.com) je vyléčen. když jsem ho kontaktoval mi dal naději a poslat bylinný lék na mě skrz KURÝREM, že jsem si vzal což těžce pracoval na mě, jsem svobodný člověk nyní bez problémů, můj výsledek HERPES vyšel negativní. Modlím se za tebe Dr SUNNY jít Bůh vám dá věčný život, nesmí před časem zemřít za to, že upřímné a skvělé lidi. Jsem tak šťastná, můžete ho také kontaktovat, pokud máte jakýkoliv problém, můžete také dostat ho na osobní e-mailovou adresu, drsunnydsolution1 @ gmail.com volat whatassp mu nebyla jeho telefonní číslo 2348077620669
  DOCTOR SUNNY můžete být stejně vyléčit následující choroba:

  1. HIV / AIDS
  2. poloviny HERPES
  3. rakovina
  4. ALS (Lou Gehrigova choroba)
  5. Herpatitis B
  6.chronic pankreatitida
  7.Emphysema
  8.COPD (chronická obstrukční plicní nemoc)
  9.asthma
  10.Acute glaukomu s uzavřeným úhlem
  11.Diabates
  12.CHRONIC pankreatitida 13 .HSV-1 nebo HSV-2

 • Môj otec bol diagnostikovaný s etapa 3 rakovinou hrubého čreva asi pred rokom on mal extrémne ťažkú ​​cestu. Má za sebou dve kolá chemoterapie, jedno kolo alebo Y90 žiarenia a teraz zažíva zlyhania pečene. Žltačka, slabá chuť do jedla a depresie sú len niektoré z jej príznakov. Som zvedavý, čo iná možnosť liečby má (ako je napríklad transplantácia pečene alebo klinického hodnotenia) a tiež, ako dlho má žiť. Otec je môj najlepší kamarát a hrdina, znáša toľko ako svojim blízkym urobiť too.but bratranec môj prišiel na našu záchranu od objednania tohto konopný olej z nadácie v Kanade, ktoré boli odoslané, a doručená ako telo olejom, a doteraz lieky preukázal effective.now môj otec môže robiť veci, ktoré nikdy nemohol robiť predtým, som tak šťastná, tak som sa rozhodol použiť toto médium, aby upozornil všetky pacienta s rakovinou, že s dobrým konopného oleja, môžete si určite poraziť rakovinu. ak ste náhodou byť v núdzi tohto lieku, môžete sa obrátiť na nadáciu tohto e-mailu: (ricksimpsoncannabisoil@usa.com) Ďalšie informácie a dodacích process.This je svedectvom aj udrží zdieľanie pomáha veľa ľudí tam vonku diagnostikovaný s rakovinou, že liek je za pomoci veľkého Rick Simpson konopného oleja

 • Nikdy som vedel, že konopný olej bol naozaj nádherné a veľmi účinná pri liečbe rakoviny „, ak nie pre vládu a ich takzvaných pravidiel v regulácii konope mamička by ešte boli nažive. Vďaka novo politiky pre legalizáciu konope v mojom stave by som doteraz stratil svojho syna k rakovine obličiek, som bol naozaj zasiahnutý a prekvapený, keď som sa pozerať na veľa dokument o tom, ako konopný olej pomáhal mnohým ľuďom, ktorým ich rodinní príslušníci nikdy myslel, že to by mohla po tom, čo podstúpil niekoľko „Chemo“ z oddelenia môjho srdca musím povedať ani slovo uznania Dr. Rick Simpson za skorý zásah v živote môjho syna trpí rakovinou obličiek. ako píšem toto svedectvo Na tomto blogu môj Syn je tak silná a zdravá napriek mu nebola dokončená celkovej dávky ‚pre váš konope a lekárskej konzultácie sa pokúsila získať vo dotkol sa s ním prostredníctvom svojho e-mailu: ricksimpsoncannabisoil@usa.com~~HEAD=pobj tak ťa môže osvietený viac.

 • · Edit

  Konopný olej vyliečiť moja žena CANCER

  Moja žena je rakovina teraz zadarmo po 4 rokoch bullshit s kanadských a amerických lekárskych systémov. Už nikdy sa dal som život do rúk takých lekárov a zdravotníkov. Nie sú snaží, aby vám pomohol a snaží sa vysať peniaze z vás potom zabijem ťa s drogami \\”v boji proti rakovine\\” jedy, ordinácie a chemotherapy.My žena začala používať konopný olej po Bolo mi povedané, že zomrie počas niekoľkých mesiacov , Videl som online, kde National Cancer Institute pripúšťa, že konopný olej zabije rakovinu úplne a som kontaktoval inštitútu prostredníctvom e-mailu nationalcancerinstitute@aol.com a ja bola zameraná na miesto, kde by som mohol dostať vysoko kvalitný kvalitný konopný olej. Moja žena začala požitím asi pol gramu na gram za deň. Do 2 mesiacov a rakovina začala ustupovať. (Rakovina prsníka) Teraz je rakovina zadarmo a to trvalo len 3 mesiace s olejom. ona bola pomocou chemoterapie a ožarovania po mnoho rokov, než zistili, konopný olej a my sme povedali naši lekári o konopného oleja, Môj doktor povedal, že sa nemôže vyjadriť k užívania kanabisu a jeho vplyv na rakovinu. Aj keď si všimol, že moja žena bola rakovina vyliečiť konopného oleja.
  V tomto bode, každý, kto tvrdí, konopný olej nemá určitý vplyv na zabíjať rakovinové bunky, je vo vážnom stave popieranie. Ja jednoducho nemôžem dočkať, až to všeobecne uznáva, pravda je na oficiálnej úrovni a my môžeme vidieť konopný olej náležite preskúmané ďalšie zameraných výhod.

 • Jste v nouzi úvěru? To je informovat širokou veřejnost, že paní Jane Alison, soukromá půjčka věřitel má otevřít finanční příležitosti pro každého v případě potřeby jakékoli finanční pomoci. Dáváme z úvěrů ve výši 2% úrokovou sazbou jednotlivcům, firmám a společnostem pod jasným a srozumitelným podmínek a podmínek. kontaktujte nás ještě dnes prostřednictvím e-mailu na adrese: (saintloanss@ gmail.com)

 • Môj muž, ktorý bol vysoko infikovaných s rakovinou hrubého čreva s Mets do iných častí tela, bol dokonca daná 6 mesiacov života. Život pre rodinu bol sýty peklo smútkom v srdci, ale dnes hovorím svetu, že konopný olej zachránil môj manžel pred smrťou. On je stále nažive a my sme v 10. mesiaci. Boh je tak veľký. Vďaka Dr Gareth Walsh, ktorý predal olej konope pre nás, ktoré sme použili pri liečbe môjho manžela choroby. Ešte raz chcem poďakovať Dr. Gareth Walsh pre jeho nádherné konopný olej sme teraz spokojní s mojím manželom naspäť živého, silné a zdravé. Môžete sa obrátiť Dr Gareth na každej zdravotníckej problematike na svojom E-mail: drwalshmedicalservice@outlook.com pre ďalšiu pomoc.

 • volám sa pán ben john.

  Chcem poďakovať rick Simpson a kompletnú správu Rick Simpson liekoch pre ich záchranu života konopného oleja, ktorý vyliečiť rakovinu štítnej žľazy mojej manželky, doktor mi povedal, že tam bol malý nemohol, pretože napriek všetkým chemoterapie a ožarovania, bola nereaguje na treatment.so kamarát prišiel k našej záchrane tým, že nariadi táto konopný olej z Rick Simpson liekoch, ktoré mu povedal Rick bol pomáha pacientom v boji proti rakovine rôznych typov, takže sme sa rozhodli to skúsiť, ak moja žena sa zlepšuje veľmi dobre a v súčasnej dobe vie chodiť po dome celý svoj herself.i pocit, že je to potrebné, aj nechať ostatných, najmä tých, ktorí trpia touto akútneho ochorenia, že akonáhle máte dobrý konopný olej, to môže naozaj dať druhú šancu na life.If sa vám stalo, byť umieranie potrebu tohto konopného oleja, môžete sa obrátiť na základ, ktorý nás dodávaný s týmto e-mailu: RICKCURECANCERFOUNDATION@GMAIL.COM~~HEAD=dobj

 • Translate
  Bůh má požehnej mě se třemi dětmi a milující manžel, slibuji, že sdílet toto svědectví, protože Boží prospěch v mém životě, 4 měsíci jsem byl v zoufalé potřebě peněz, takže jsem si myslel mít úvěr pak jsem běžel do nepovolaných rukou, kteří prohlašoval, že je půjčka věřitel nevěděl, byl podvod. Sbíral $ 1860 ode mne a odmítají a napište mi, od té doby jsem byl plést, ale Bůh mi přišel na pomoc, jeden věřící neděli jsem šel do kostela po službě sdílím nápad s členem Církve a ona zavést mě k úvěru agenturu s názvem Mrs.Rita půjčka pomoc řekla, že dostala $ 300000 úvěrem agenturou. Sbíral jsem si úvěr agentura e-mailovou adresu a já e-mailem je v pondělí ráno, když mi řekl, že pravidla a regulace a já za ním. Po zpracování dokumentů dala mi půjčku ve výši $ 700000. Každý, kdo ji můžete kontaktovat prostřednictvím e-mailu: její mrsritaloanhelp@gmail.com~~HEAD=pobj a já vím, že se musí půjčovat, protože jsou nejlepší.

 • Pro Rick Simpson a Phoenix Tears,

  Za prvé chci vám poděkovat za výbornou zázračné vyléčení rakoviny průvodcem vlevo na světě, která tvrzeného můj rakoviny prsu. Je to opravdu něco, co jsem asi ještě nikdy neslyšeli.

  Dodržel jsem přesné pokyny vydáte pro mě, když jsem dostal léky a já mám nyní úspěšně volný od hrozné nemoci, že téměř vzít můj, pokud vaše citlivost konopný olej drasticky.

  Je to taková úleva pro mě a mou rodinu a já se nemůžu dočkat, až uvidím, co mi budoucnost přinese.

  Každý, kdo tam čelí této hrozné nemoci, tak bych poradit nečelí sám. Napište Phoenix Tears Na ricksimpsoncannabisoil_phoenixtears@outlook.com a dostat své řešení.

  Děkuji vám i za tuto skvělou příležitost.

  Cindy.

 • I cierpią z powodu raka piersi, który amd cukrzycy dla mnie, jest w zasadzie wyrok śmierci na moim życiu, myśli o raka piersi i oparzenia cukrzycy i swędzi jednocześnie w moim sercu, że byłem martwy żyje (i wygląda ohydne). Słyszałem, że może pomóc w oleju z konopi, i za cenę, byłem gotów spróbować niczego, co mogłoby uratować moje życie. Co się dowiedziałem było zdumiewające! Został tam coraz lepiej i najbardziej wirusa zniknęły i po prostu trochę pozostaje mi leki. Jest to również światło, jestem bardzo wdzięczny dr Rick za sprzedaż Olej konopi dla mnie i jego medyczne radzi, dla wszystkich tych, którzy mają problemy z nowotwory i cukrzyca Proszę uprzejmie prosimy powiadomić lekarza Rick teraz w: ricksimpsoncannabisoil@usa.com,
  Uratował mi życie, dlatego będę dalej dając swoje świadectwa.

 • Dobrý den, jsem Maria Iliana Mendez jsem byl trpí rakovinou štítné žlázy, která byla potvrzena jako stupeň čtyři, doktor mi řekl, že tam byl malý jsem mohl udělat, protože jsem byl nereaguje na léčbu, ale můj přítel přišel do mé záchraně objednáním tohoto konopí Olej z Dr. Roland, který řekl, byl pomáhá trochu boj o pacienty proti rakovině různých typů, takže jsme se rozhodli dát mu šanci, tak daleko jsem zlepšil dokonale velmi dobře a v současné době můžu chodit po domě úplně sám, to je Nejlepší zprávou musím se s vámi podělit. Pokud opravdu chcete být vyléčen z rakoviny poté kontaktujte Dr. Roland co nejdříve prostřednictvím e-mailu níže. Cítil jsem, že je to nutné, i nechat ostatní, kteří trpí tímto onemocněním akutní, že jakmile máte dobrou Cannibas olej, je to opravdu může dát jeden zvukový druhou šanci na život. pokud se stalo, že se v případě potřeby této Cannibas oleje můžete obrátit na nadaci, která mi dodaného Cannibas olej.
  E-mail: rolandsmithmedicalgroup@yahoo.com
  webové stránky: http://www.rolandsmithmedical.wix.com/medicals

 • · Edit

  Ahoj všichni,
  Dávám výpověď o rakovině a jak můžete vyléčit rakovinu, pokud jste byla diagnostikována.
  kontaktovat tento e-mail rolandsmithmedicalgroup@yahoo.com a získejte lék.
  Tam je to oblíbený citát, který říká, že nemáte ceníte toho, co máte, dokud jej ztratíte.
  Život sám je nejcitlivějším dar máme, a měli bychom udělat nejlépe žít naplno. dovolte mi začít tím, že představí sám.
  Mé jméno je Maria Iliana Mendez Praha Česká republika a já jsem zde, aby svědectví a dávat naději těm, kteří si myslí, život je u konce, když jsou diagnostikovány s rakovinou.
  Kdysi jsem byl trpí rakovinou, která byla potvrzena můj lékař, aby v etapě 4 (čtyři) a byl jsem řekl, tam byl malý nebo nic, co bych mohl udělat, změnit svou situaci, protože rakovina už pryč hluboko a já jsem byl už ne reagovat na ošetření. Všechny naděje byla ztracena ve mně a já všichni mohli myslet se těší na den, kdy jsem zemře.
  To byl, dokud můj přítel mě dát do styku s Dr. Roland Roland Smith Medical Group. Věřte mi, nikdy jsem věděl, že život mi mohl dát druhou šanci, dokud jsem kontaktoval tento lékař, Roland Smith.
  Objednal jsem si tento Konopný olej od Dr. Roland Smith a spolu s dobře veden poradenství Bojoval jsem tuto rakovinu a dnes jsem zpátky na nohy a dobře znovu a to vše díky Dr. Roland Smith Medical Group.
  Vím, že existuje mnoho lidí tam venku, kdo má rakovinu, a kteří by milovali být vyléčen, stejně jako já. Nechci, aby to jen pro sebe, protože život je tak vzácný a nechat to být odpad z důvodu rakoviny, protože to má nyní všelék díky Roland Smith Medical Group.
  kontaktujte Roland Smithovi ještě dnes a dostat vyléčen z rakoviny jakéhokoliv typu. Níže je kontaktní e-mail a webové stránky.
  E-mail: rolandsmithmedicalgroup@yahoo.com
  E-mail: rolandsmithmedicalgroup@yahoo.com

 • Môj muž, ktorý bol vysoko infikovaných s rakovinou hrubého čreva s Mets do iných častí tela, bol dokonca vykoná 6 mesiacov života. Život pre rodinu bol peklo so smútkom v srdci, ale dnes hovorím svetu, že konopný olej zachránil môj manžel pred smrťou. On je stále nažive a my sme v 10. mesiaci. Boh je tak veľký. Vďaka Dr Gareth Walsh, ktorý predal konopného oleja pre nás, ktoré sme použili v liečení môjho manžela choroby. Ešte raz chcem poďakovať Dr. Gareth Walsh pre jeho nádherné konopný olej sme teraz spokojní s mojím manželom naspäť živý, silný a zdravý. Môžete sa obrátiť na Dr Garetha na každej zdravotníckej problematike na jeho e-mail: drwalshmedicalservice@outlook.com pre ďalšiu pomoc.

 • · Edit

  Min är Rishi Gara jag från USA, jag hade steg fyra hjärncancer och jag har gått igenom cellgifter 3 gånger, men denna gång mitt tillstånd började bli värre som jag var rädd att det kommer att döda mig. När en vän till mig John harry, riktar mig till Rick Simpson hampa olja som hjälpte mig botade min cancer och bota den helt, jag vill att ni alla att gå med händerna i uppskattning för det stora arbete som utförs av Rick Simpson, han är det bästa som räddade mitt liv med hampa olja, tack vare honom. Du kan kontakta honom via hans e-post: Ricksimpsonmedicaloil@outlook.com

 • · Edit

  Rakovina konopný olej z predaja za vynikajúce ceny. Liečivé hodnota, kontakt
  mi pre všetky typy rakoviny liek. Kontaktný e-mail: ricksimpson38@gmail.com

  http://www.youtube.com/watch?v=Xh2qd_foV-4

  Dodávka podľa požiadaviek zákazníka.

  CBD Oil je už legálna vo všetkých 50 štátoch, a môžu byť dodané do svojho
  dvere.

  Moja žena trpí rakovinou štítnej žľazy, ktorá bola potvrdená na
  byť fáza štyri, doktor mi povedal, že tam bolo málo, čo od tej doby mohol robiť
  ona nereaguje na liečbu, ale môj priateľ prišiel na náš
  záchrana objednanie tohto konopný olej z Rick, ktorý povedal: bol
  pomáha nejaký boj o pacientov s rakovinou rôznych typov, takže sme
  sa rozhodol dať mu šancu, ak moja žena je dokonale zlepšuje
  veľmi dobre a v súčasnej dobe vie chodiť po dome úplne sama.
  Cítil som jeho nevyhnutné som nechal ostatných, ktorí trpia touto akútnou
  ochorenie, ktoré akonáhle máte dobrú konopný olej, to môže naozaj dať jeden z
  zvuk druhú šancu na život. náhodou, ak sa stalo, že v núdzi
  tohto konopného oleja sa môžete obrátiť na Ricka, ktorá poskytla ja a moja žena sa
  to

  Prosím, zavolajte a e-mail 🙁 ricksimpson38@gmail.com) Doctor Williams
  ho požiadať, aby buď pomoc v mene Boha. Môžete tiež tento post
  na stave vášho Facebooku šíriť povedomie a akcie.

  Rick Simpson
  1007 East Grand Ave.

 • Potrebujete legitímna úver platiť účty, splatiť dlhy, investovať do podnikania, kúpiť nehnuteľnosť alebo nehnuteľnosti?

  Ak áno, kontaktujte nás teraz s úveru potrebnej sumy a úveru trvania a Číslo mobilného telefónu prostredníctvom e-mailu: financialtrustfunds80@gmail.com

  Táto ponuka je pre vážne zmýšľajúcich ľudí.

  Děkuju.

 • Moje meno je Carel Johnson a žijem v Kanade, som bol diagnostikovaný nádor na mozgu z 16.júla 2013, a ja som bol na doktorandských Medictaions, ale nádor bol rozrastá. Počul som o konopný olej, a to liečenie účinnosť, a rozhodol som sa používať konopný olej pre moju liečbu a dostal olej z Dr. Walsh Nadácie prostredníctvom e-mailu: drwalshmedicaleservice@outlook.com a Instructionla knižke o tom, ako ju Správa pre liečbu. Potom, čo vzal tento olej pre Traetment po dobu 90 dní, bol som úplne vyliečený a môj nádor zmizol. Som zdieľanie týchto informácií pre pacienta s rakovinou, a ja chcem, aby ste všetci vedeli, že Rick Simpson je Konopný olej môže vyliečiť všetky druhy rakoviny. Prosím kontaktujte Dr Gareth Walsh, ak ste v tejto ropy cez E-mail: drwalshmedicalservice@outlook.com.

 • Tento článek je dokonalým svědectvím o kletbě internetového věku: ačkoliv není znám žádný vědecky relevantní důkaz, že by návody dr. Budwigové někomu kdy vyléčily nějakou rakovinu, přesto se na uvedené informace přilepí stovky a tisíce stoupenců, kteří své poselství rozesílají vůkol světa. A maminy, z národů ač jsou různých, pak pro své rodiny preventivně (a často bohužel i terapeuticky) mixují tvaroh a lněný olej se zaujetím hodným lepší věci.
  Jeden pán z Utrechtu měl rakovinu a potom už ji neměl, sláva! Jedna paní z Klatov měla rakovinu velkou a už ji má jen malou, sláva! Nelidští nadnárodní výrobci margarínů ze všech sil snaží se zadusit sémě revolučního objevu svými vypasenými zadky, hanba!
  Ačkoliv dodnes neumíme uspokojivě vysvětlit mechanismy účinku nenasycených a nasycených mastných kyselin na metabolismus tuků, učedníci dr. Budwigové už mají jasno: volné elektrony těch hodných – nenasycených – přijímají fotony ze slunečního svitu a „vlastně tak vnášejí světlo do našich buněk“. Nasycené tuky naopak volné elektrony z našich buněk „vyluxují“, čímž ohrozí prakticky „všechny druhy fyziologických funkcí“. Odborníci, kteří učinili tyto závratné objevy, by právem měli dostat Nobelovu cenu za zásadní romantický vklad k tématu fyzikálních interakcí elementárních částic!
  A když už jsme u toho – uváděných sedm nominací na Nobelovu cenu pro paní doktorku je taky roztomilý údaj: seznam nominovaných je totiž 50 let tajný a tak ještě dlouho nebude možné takové tvrzení ověřit. A i kdyby to byla pravda – společnost Nobelovců in spe je zřejmě tak pestrá, jak pestrý je okruh těch, kteří jsou k nominacím oprávněni: dvakrát byl například nominován Stalin a jednou i Hitler 🙂

 • · Edit

  No předně mms a CDS neni chlor .A podle zkušenosti funguje stejně jako mrtvá voda kterou jsem zalil napadené podhoubí šiitake, chcípla plísen i houba.Tak jelikož mám vlastní zkušenost.O funkčnosti tak nějak nepochybuji že na některé neduhy to funguje.

 • S MMS mam taky dobre zkusenosti, vzdy dvakrat do roka mam silenou anginu, boli me v krku tak, ze nemuzu ani polykat, spravi to jen antibiotika, ale ulevi se mi uplne asi az za 3-4 dny. Naposledy, kdyz jsem ji mela, jsem se rozhodla pro MMS, ktere uzival obcas muj tata. Mela jsem jet k mori a kvuli antibiotikum bych nemohla na slunce, tak jsem si rekla, ze to MMS zkratka zkusim a uvidim jestli to opravdu funguje. Ulevilo se mi hned na druhy den, MMS jsem si tak ten den vzala jen preventivne par kapek. Jelikoz take presne nechapu co to s organismem dela, jako pravidelnou prevenci bych to asi zbytecne nebrala, ale kdyz mam akutni potize, tak je to nejrychlejsi zpusob lecby a nemusim do sebe tyden cpat chemii. Zabira to i na zanet mocoveho mechyre jinak.

 • Redaktor · Edit

  Zdravím pane Roden.
  V žádném případě komentáře nemažeme a nikdy ani nebudeme, jelikož by to ztratilo smysl těchto stránek. A každý má právo na svůj názor. Přeji hezký den

 • Osobne poznám ľudí, čo sa vyliečili omocou MMS a mali byť podľa doktorov
  dávno mŕtvi. Čo ty na to, ty nova a prima odborník?

 • 2Karel:
  Mozna jde vic o procento uspesnosti nez o porovnani celkovych cisel. Doufam, ze se jednou nebude sam z nutnosti o tuto formu lecby zajimat z duvodu absence jine pomoci.
  Osobne mam pozitivni zkusenost z pouziti alternativni lecby u jineho problemu, kde lekari zatim nemaji absolutne co nabidnou…

 • · Edit

  A přesně díky takovým hlupákům jako jste vy můžou farmaceutické společnosti vydělávat na utpení lidí a zabíjet je vámi chválených nesmyslech jako je chemoterapie. Můj otec skoro díky tomu svinstvu zemřel a zachránila jej alternativní léčba ,ale nejste sám, který jim slepě věří. Předpokládám, že denně žerete u televize seriály na nově a nezajímáte se o nic jiného, než o vaše ego. Je mi vás líto.

 • · Edit

  Doufám, že všichni co se vyléčili pomocí různých pseudo nápadů, nepodstupovali jiné léčebné metody.
  Kolik lidí přežilo díky chemoterapii?? a kolik díky mms, semínek a tvarohu??
  poměr bude asi tak miliony ku tisíci?? Kolik lidí užívalo jak léky, tak alternativu??
  Každý zvás kdo v to věří, ať se složí s ostatníma a můžou jít do motola léčit alternativou!!! Řekně těm lidem, že jim to pomůže, ale pak tam s nimi buďte až dokonce!!
  Kdybych byl lékař a někod kdo má rakovinu, by mi řekl, že bude užívat chloritan sodný s kyselinou citronovou, tak už bych ho na onko neposílal a nechal ho zemřít, protože aby chodil na chemo a pak říkal že ho vyléčil chlor, to mi příjde směšné. Když už máte takové úžasné léky, tak si nemusíte platit zdravotní pojištění!! 😀 😀 díky mms budete nesmrtelný je to totiž úplně na všechno 😀 😀 žijete tím, že nechcete aby na vás někdo vydělával, ale koupí knihy podpoříte kolikrát i toho největšího lháře, který ji napsal za účelem zisku 😀 Předpokládám, že tento komentář bude smazán. Je to jako psát na církevní stránky něco o ateismu 😀
  S pozdravem
  Karel Roden

 • Naprosto souhlasím s účinky MMS na vše! Osobně mám také zkušenosti už řadu let na sobě a svých dětech. Stalo se neodmyslitelnou součástí každodenního života. Nevim jestli tvaroh s lněným semínkem působí i na rakovinu kůže, ale jsem si jistá, že může pomoci kombinace právě jídel, MMS, bentonitu nebo černé masti! Prostě cokoliv čemu se rozhodnete naplno důvěřovat a věřit, že vás vyléčí 😉 Hodně zdarů

 • My – to se tak zvláštně čte, Kamčo, proč používáš slovo my? To vypadá jako, že nechceš převzít zodpovědnost za svůj život. Takovýto postoj k rakovině přispívá.

 • Pred 13 rokmi som mala rakovinu krcka maternice, vraj velmi pokrocile stadium, rakovina sa uz sirila do lymfatickych uzlin. Podstupila som operacie a ozarovanie. Chemoterapiu mi podat nemohli, moj imunitny system uz nefungoval, mala som silnu neutropeniu. Skusila som vsetko co sa dalo. Mala som dve male deti, musela som bojovat.
  Skusala som rozne alternativne liecby, homeopatiu, pila som stavy, cviklove, mrkvove, jablkove. Moja mama pocula o lanovom semene a nosila mi ho pomlete, aby som ho jedla. Uzivala som ho denne. Neviem co ma vyliecilo, ale na vsetko som sa divala s pokorou. Pocuvala som lekarov, ale neodmietala som ani alternativne liecby. Verim ze vhodne zvolene potraviny maju obrovsky vyznam pri spustani samoozdravovacich procesov v organizme. Zdravej strave som ostala verna doteraz. Tesim sa dobremu zdraviu aj skvelej telesnej kondicii. Clanok ma presvedcil a pojdem si kupit lanovy olej aj tvaroh a zaradim ich do svojho stravovania. Urcite lepsie ako hranolky s burgerom!

 • Nezdá sa mi, že by bol zakázaný, bez problémov mi ho v lekárni namiešajú.

 • Zdravím. Jsou to věci, které fungují. Sám rakovinu mám, přišlo se na ní ve velmi pokročilém stadiu s metastázami na játrech a předpoklad byl cca půl roku života. K tomu se zjistilo, že z pobytů v Asii mám schistozomiázu. To se odehrálo před dvěma léty. Pravda, po diagnóze jsem prodělal 10 dávek paliativní chemoterapie (pro neinformované, paliativní znamená s cílem ne vyléčit, ale zmírnit postup a prodloužit o něco život). K tomu jsem bral kůru z peruánských bylin (vilcacora, tahuari lapacho, sangre de drago atd., na netu je řada informací), MMS a směs tvarohu a lněného oleje podle Budwigové. No, je to dva roky, cítím se naprosto v pohodě a jsem ve skvělé formě. Co půl roku absolvuju kontrolní vyšetření, zatím vše ok.

 • Vitamín C zbavuje překyselení??? Vzhledem k tomu, že vitamín C je kyselina askorbová, očekával bych spíš opak.

 • Děkuji moc za radu,o parazitech vím snažila jsem se moc,aby lékař předepsal léky,ten se jen vysmál a nic nedal a ani vitamín C infuzí mi nikdo nechce předepsat,přitom se to musí platit,ale tím že nechceme chemoterapii se nechceme ani léčit a nikdo se s námi nebaví a jen straší,že v prosinci už na kontrolu nepřijdeme,když jsou metastázy je už konečná 🙁 ,ale metastázy už máme rok a zatím žijeme a dokonce některé i zmizly.Tlusté střevo bylo 2.2.13 odstraněno celé i s nádorem operativně,tak je tenké střevo napojeno na konečník.Lékaři mi tvrdí,že jiná léčba,než chemoterapie není,ale já věřím ,že je 😀 ty co byly na operaci a podstoupili chemo. tu už nejsou a říká se koho otevřou a nepodstoupí chemo.je konečná a my jsme prý zázrak 😀 😀 a jinou léčbu tedy nepotřebujeme,tvrdí lékař

 • Lugolov roztok kúpiš v lekárni veľmi jednoducho, ak povieš, že to potrebuješ pre svojho havka alebo iné pazúroidné zvieratko. Milo sa usmeješ a povieš, že Betadine je moc drahý pre psa. Ak by napriek tomu pýtali recept, skočíš na veterinu a každý veterinár Ti ho bez slova predpíše.

 • Všetko to, čo skúšaš Kamila začne fungovať, až sa telo zbaví parazitov a plesní. Treba si dať vytestovať, čo sa v tele nachádza, od mikroskopických najmä tie v krvi, až po poriadne viditeľné a potom ich nekompromisne postupne ničiť. Najväčšiu paseku spôsobujú rôzne pečeňové motolice. Všetky parazity sú ale pod mikroskopom dosť ošklivé. Skúste doktorku Hanu Bláhovú v Brne. Od čias dr. Budwig sa veľa zmenilo, ona sama vtedy nemusela bojovať s takým premnožením parazitických svinstiev, ktoré sa nachádzajú v dnešnej potrave a nevedomí to jedia. Pri akejkoľvek liečebnej alternatíve vždy treba začať : 1)vyčistiť hrubé črevo a potom 2) vyničiť parazity až potom 3)sa vrhnúť na šťavičky a pod. Iba tak to bude mať úspech.

 • Funguje to, čemu člověk věří. Podstatné je, jak se člověk k onemocnění postaví. Já osobně Věřím všem uvedeným metodám, i když osobně jsem je nepotřebovala vyzkoušet . Ale například mega dávky vitamínu C mohou pomoci už jenom proto, že se díky jim se tělo zbavuje překyselení organismu, které je živnou půdou pro rakovinové buňky.

 • My zkoušíme vše a zatím žijeme 😀 na rakovinu tlustého střeva ve IV stádiu a metastázy v plicích a pod kůží a uzliny v břiše.Nevím,jestli děláme dobře,ale bez chemo. žijeme.Kdyby šla varianta A a ta nevyšla vyzkoušet variantu B,ale při tak zákeřné nemoci se člověk musí rozhodnout hned.Lněný olej ještě nezkoušeno ,ale bereme,B17,MMS1 a 2,javorový sirup s jedlou sodou,zeleninové a ovocné štávy,koloidní minerály a selen. Jediné co vím je krev perfektní a ani rakovina a po 16 letech bez léků na cukr,cholesterol a tlak,ale CT špatné je tam stále 8 metastáz v plicích a uzliny v břiše 🙁 a to vše po 10 měsících léčby 😀

 • Rakovinou se mj.věcí,zabývám celoživotně.V mládí,jsem úspěšně tzv.tahal lidi v poslední fázi z hrobu.Avšak dnes učím,že každý musí pečovat o své zdraví sám,dát se vést zkušenými a jít svojí individuální cestou…
  ZKUSIT JE NUTNÉ COKOLI,MIMO ONKOLOGIE,PSYCHIATRIE APOD. 🙂
  ZKUS TOTO,
  A TREBA I UZASNÉ http://www.filipinskeleceni.cz
  zájemcům mohu poradit další techniky…
  najdes mě na Facebooku: LASKA FREKVENCE
  S Láskou ke všem tvorům,bytostem a světům,
  SATGURU IJUMIMIK

 • Skus si kupit v lekarni Lugolov roztok a ak sa ti to podari, potom dalej diskutuj. Ja ho tu v UK kupim, ale vo zvysku Europy je zakazany.

 • Mrkne te se na http://www.czmms.info/ . Mms pouzivam uz dlouho. Na rymu, anginu, chripku atd. Do 24h je po nemoci..pokud ji zachytim vcas..rakovinu jsem zaplatbuh jeste nemel, ale verim, ze i tu by mms zvladlo.
  Uvadi se, ze mms leci malarii do 24h. Byl i pokus pod hlavickou cerveneho krize v Africe. Ze cca 200 nemocnych druhy den stejny pocet vylecenych.
  A pry 6-8 tydnu i AIDS.

 • Kde je k tejto facine per-review clanok alebo nejaka studia, nech si mozem precitat viac ?

 • Z trhu mizí levné a účinné léky?! Tak to je dobrá hloupost! Do ČR se začínají distribuovat levné léky, vyráběné v Rumunsku a podobně. Lékaři jsou nuceni předepisovat zastaralé levné molekuly a to jen proto, že VZP nechce hradit kvalitní moderní léky, jelikož jsou drahé!

 • Redaktor · Edit

  Vážený Pane Pánik
  Rádi Vám v tom jakkoliv pomůžeme, pokud to půjde. Můžete nám případně poslat nějaký Váš článek, nebo cokoliv co by se týkalo této proklaté nemoci a moc rádi zde vše zveřejníme. Taky nám nesmírně záleží na tom, aby se k lidem dostalo o této „neléčitelné“ chorobě co nejvíce informací. Děkuji a přeji Vá krásný den.

 • Srdečně zdravím přátele poznání a zdravého životního stylu…také mám řadu doporučení pro „lidi“ jak se vyvarovat či dostat ven z pekla negací závislostí ne-mocí…Smůla je že společnenská smetánka ve všech národech tak nakazila „lidi“ egoismem-arogancí že nejsou probuzené…schopni slyšet…Cítím přitom morální povinnost „lidem“ pomoci. Potřebuji jen najít pár probuzených rsp. těch co o probuzení upřímně stojí-ať společně ukážeme společnosti cestu ze všech labyrintů propastí…Dávám vám zde mob + 420 776 176 957. Je mi 56. Vnímám že již to se mnou není tak perfekt jak to bývalo pár let zpět. Tj. chci předat ovoce dozrání dokud jsem ještě relativně ok. Brnkněte ať se můžeme domluvit na setkání. Požehnaný pokoj s vámi…amen

 • Ešte jedna účinná metoda: Hippokrates okrem prísahy napísal: „Väčšina chorob sa dá vyliečiť striedmosťou a pôstom.“ Čo vy na to?

 • Paní Budwigová zemřela v roce 2003. O rakovině prsu píše jiná žena, která se prý takto vyléčila.
  Howgh.

 • říká se, že nejednodušší věci nejlépe fungují nakonec člověk má samoléčicí schopnosti takže je potřeba nastarovat tuto schopnost.

 • Vazeny,mam dojem,ze natom nieco bude.Pred styrmi rokmi som mal tazky infarkt,podla lekarov by som uz nemal zit.Mam uradne,z nezavisleho zdroja overene,ze moje srdce je s EF34,6 nedostatocne.Pred infarktom som vypil denne niekolkokrat sodabikarbonu,vtedy som sa tym schladzoval vnutornu teplotu.Az teraz sa pise na nete o sodabikarbone ako proti infarktu.Po operacii srdca mi vyskocil cukor na uroven 15-16 na lacno rano.Teraz sa liecim jednoduchym ,vlastnorucne vyrobenym magnetoterapeutickym pristrojom.Pred asi 5-8 rokmi som uz potreboval okuliare 1,75,teraz 1,25, inzulin som maL 24 dielov,znizil som to na 16,lekar mi to zas znizil na 10,v zatvorke 12.Kardiolog minule uz povedal,vtedy som zacal pouzivat MT,ze mam oproti minulosti lepsie srdce,som zvedavy,o mesiac pojdem na kontrolu,co mi povie,on totiz o MT zatial nevie.Takze moj nazor je,liec sa sam s pomocou lekarov,aj ich este potrebujeme.

 • Pani doktorka ma teraz 105 rokov a rakovinu prsnika si vyliecila vo svojom 103. roku? Fuuu-ha. 🙂

 • A proč by to jako nebylo možné protože doktoři posílají lidi na drahé procedury které je postupně zabíjejí jako je chemoterapie a ozařovaní to mi spis prijde jako vtip vzhledem k tomu ze obe slozky jsou pouzivany ve valkach jako zbrane hromadneho niceni a nebudem si nalhavat nic o tom ze to neni tezkej biznis uz tedko se ukazuje ze neni v zajmu farmaceutickych spolecnosti lecit nemoci ale jen simptomy a udrzovat si tim stalou klientelu z trhu mizi levne a ucine leky a nahrazuji je mnohem drazsi a nekdy i mene ucine. organizmus si dokaze poradit s ledascim nakonec tak byl vytvoren aby prezil jen obcas potrebuje trosku pomoct a rozhodne spis prirodnima vecma nez nejakou umelou chemikalii. Ale ne vetsina lidi radsi bude verit tem kecum ktery do nas neustale husti multimedia a delaj z lidi tupy ovce. Mozna to tak skutecne neni ale jake ty mas k tomu podklady a dukazy abys to mohl tvrdit asi tak stejne jako ja kdybych chtel tvrdit ze je to absolutni pravda.

 • Zaujímam sa o alternatívne spôsoby liečby civilizačných ochorení, no je to už asi x-tý zázrak na liečbu rakoviny. Dr. Simoncini – a jeho hydrogenuhličitan sodný (sóda bikarbóna), teraz tvaroh, potom Breussova kúra (bylinné čaje + ovocné šťavy), potom vysoké extra dávky vitamínu C. Každý článok zaručene garantuje, že to funguje. Treba vyskúšať všetky? Vyskúšal to niekto alebo sem len kopírujú články a pritom neexistuje nikto kto by to potrvrdil? Mne to znie dosť anonymne písať v duchu: „táto metóda pomohla pri vyliečení stoviek pacientov s rakovinou“ čiže som skôr skeptický…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*