Vyhostíme Babiše. Kdo si myslí, že mu jde o dobro ČR, šeredně se plete

Vyhostíme Babiše. Kdo si myslí, že mu jde o dobro ČR, šeredně se plete

Andrej Babiš: „Vyhostíme ruské zpravodajce. Kdo si myslí, že jim jde o dobro ČR, šeredně se plete.“ V naší republice to v současné době vře, zda vyhostit ruské diplomaty na základě britského obvinění bez jakýkoliv důkazů.

Nadpis svého článku jsem si dovolil vypůjčit od Bonifáce Půlpytla z diskuse zde:https://www.novinky.cz/diskuse?id=520325§ionId=8&articleId=%2Fdomaci%2F467321-babis-vyhostime-ruske-zpravodajce-kdo-si-mysli-ze-jim-jde-o-dobro-cr-seredne-se-plete.html#c18892525 .

Andrej Babiš říká: „Takže znovu opakuju, Británii musíme podpořit. Tečka. Nemůžeme v Evropě pořád jenom něco odmítat, a když je čas udělat jasné solidární gesto, tak zůstat stranou.“ https://www.novinky.cz/domaci/467321-babis-vyhostime-ruske-zpravodajce-kdo-si-mysli-ze-jim-jde-o-dobro-cr-seredne-se-plete.html

I nacisté při přepadení Polska alespoň zinscenovali přepadení vysílače v Gliwicích. Ale Velká Británie nyní obvinila Rusko bez sebemenších důkazů a my je máme podpořit? Doporučuji poslechnout si Horizont v TV 24! Hovoří tam diplomat a bývalý velvyslanec v 7 zemích Jaromír Novotný. Pusťte si to od 32. min. http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10316155327-horizont-ct24/ .Pravděpodobnost a myslet si (nic jiného Britové zatím nemají), znamená houby vědět a neznamená to žádný důkaz. Pokud vypovíme ruské diplomaty bez jakéhokoliv důkazu, tak jen dokážeme, že jsme šaškové, kteří skáčou jako ti nejpodřadnější a nesvéprávní vazalové Velké Británie a NATO. Zesměšňují nás ti, kteří chtějí bez důkazů vyhostit ruské diplomaty a dokazují tím, jak nesvéprávným státem je Česká republika. Ale, že poslechne zrovna Andrej Babiš, mne nepříjemně překvapilo, protože jsem jej měl za pragmatického politika. Znovu cituji jeho slova.“„Bez ostatních evropských zemí za zády bychom nevyjednali zrušení (amerických) cel na ocel, což náš průmysl fakt potřebuje.“ To tomu mám rozumět, že bojujeme na dvou frontách, tedy i proti Američanům? A za jakým účelem do naší země přijíždí předseda sněmovny amerického kongresu Paul Ryan? Aby s Babišem projednával zrušení amerických cel na ocel?

Mimochodem, v minulosti se nás Velká Británie též „zastala“, když se v roce 1938 spojila s Hitlerem a donutila nás vydat Hitlerovi Sudety s pohrůžkou, že pokud neuposlechneme, bude to bráno jako porušení smlouvy, kterou Velká Británie uzavřela s Hitlerem za našimi zády. A Chamberleinovi Britský Parlament za tento podraz ještě tleskal vestoje. Hlavně, že potom naši piloti umírali za Velkou Británii ve válce proti Hitlerovi a Velká Británie našemu státu naúčtovala k úhradě veškerou jejich výstroj. https://zpravy.idnes.cz/historik-jiri-rajlich-o-povalecnem-splaceni-ceskoslovenskeho-dluhu-britanii-18f-/domaci.aspx?c=A140618_161939_domaci_jw

A velvyslanectví Ruské federace ve Washingtonu navíc připomnělo šéfovi britské diplomacie Borisi Johnsonovi, že to byl právě anglický fotbalový tým, který v květnu 1938 v plné sestavě hajloval vztyčenou pravicí před 110-tisícovým obecenstvem. Angličtí fotbaloví reprezentanti tehdy nacistickým pozdravem vzdali hold Hermannovi Goeringovi, Rudolfovi Hessovi, Josephovi Goebbelsovi a ďalším pohlavárům nacistického režimu přítomným na tribuně berlínskeho stadionu. Komentáře britského ministra zahraničí Johnsona jsou pod tíhou těchto důkazů vrcholem farizejství a pokrytectví.

Současný poslanec a předseda Výboru Národní rady Slovenské republiky pro evropské záležitosti Ľuboš Blaha okomentoval probíhající rusofobní štvanici ohledně případu s otravou špiona Skripala: „Jsem hrdý na to, že Slovenská republika je mezi osmi státy EU, které nepodlehly rusofobní hysterii a nevyhostí ruské diplomaty na rozdíl od dvaceti jiných evropských států. Bez vyšetření obviňují Rusko z použití novičoku, přitom je každému jasné, že by Rusové byli blázni, kdyby na sebe takhle ukázali prstem…“

A s takovými politiky jako je Boris Johnson, máme být solidární? To jsme se již opravdu zbláznili?

Nevím jak kdo, ale pokud s nimi chce být solidární Andrej Babiš, neměl by potom sám uvažovat o svém vyhoštění do země, kde se narodil?
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Lide, mejte na pameti postup Nacistu Hitlera a Goebbelse pred rozpoutanim 2. svetove valky dvema oparacemi pod false flag:

  – Zapalili Reichstag, aby jako zhare pak oznacili komunisty a pak je zlikvidovali.
  – Prepadli vysilac Gliwice svymi vojaky v polskych uniformach, aby pak v odvete prepadli Polsko.

  To, co se ted deje je opakovani historie novymi operacemi false flag za pomoci politiku Evropy, EU a NATO.

  Valka v Evrope stoji za dvermi jako v r. 1410, 1812 a 1941, kdy Evropane tahli na Rusy, Polaky a Litevce (1410)..
  Jak dopadli si prectete z historickych knih.

  Rusko zadne valky nezacina, ale vzdy konci!!! A pokazde s masivnimi ztratami pro dobyvatele!

 • Babis nesel do politiky kvuli nasemu dobru a dobru nasi zeme. Potreboval ovladnout instituce, kteri se ho snazi odstranit a jine, ktere maji umoznit jeho firmam jeste vetsi zisky.
  Pro to je ochoten se prohlasit za saska a vyhostit Rusy bez dukazu. To by vsem melo otevrit oci, kdo Babis je. Mame jedinou konzistentni alternativu k Babisovi: SPD Tomia Okamury.
  Jestlize chceme vyvaznout z teto fasisticke komedie k vyvolani valky s Ruskem, musime okamzite opustit zlocinne lokajske spolky EU a NATO.
  Je pak jeste nadeje, ze nebudeme vehnani politiky jako Babis do nove valky v Evrope, kterou planuji USA!!!!

 • Babiš nepotřebuje důkazy o vině Ruska a ihned jedná – vyhostí diplomaty. Na druhé straně v jeho kauze Čapí hnízdo proti němu důkazy jsou a ty zpochybňuje. Stejně tak zpochybňuje svou prokázanou spolupráci s StB.
  Volit Babiše je naprostý nesmysl. Je to Slovák, kterému na ČR nezáleží ani malinko. Na Slovensku by ho nejspíš zavřeli a my si z něj udělali premiéra.
  Babiš je opojen mocí a chce jí prohlubovat. Skupuje polikliniky, chce rozšířit své impérium o kšefty ve zdravotnictví. Potřebuje dotace z EU a pro to udělá cokoliv. Klidně i prodá zemi, na které mu vůbec nezáleží. Není to jeho vlast.

 • USA se snaží už dlouho vyprovokovat válku Evropy proti Rusku. Jejich vazal Velká Británie se k tomu připojuje, protože potřebuje odvrátit pozornost od problémů, které má s Brexitem. Všechny války, které vedly USA a účastnily se jich státy NATO, byly zinscenovány v USA a jen a jen v zájmu USA. Děláme USA křoví, aby to vypadalo, že se nejedná o agresi USA.
  V USA mají velký problém s předlužením a hrozí státní bankrot. Jedinou cestou ven je velká válka, která by se odehrála v Evropě. Jen doufám, že Rusové ví, že chobotnici se útočí na hlavu a v případě, že se USA podaří nahnat Evropu do války, zaútočí přednostně na ně.

 • Babis je servilni slouha EU a USA. Na zaklade nepodlozenych obvineni vykazat Rusy z nasi zeme je zlocin! Slovaci, kterym se Cesi chovaji nadrazene vykazani odmitli kvuli nepodlozenemu obvineni dukazy. Tomu rikam cestnost a nezavislost. CR se rozhodla opacne a zaradila tak se mezi poslusne servilni slouhy USA, EU a NATO. Hanba Babisovi a jeho poskokum!!!!!
  Cesi, probudte se! ANO vas proda v prave poledne. Ucastni se hry tajnych sluzeb zapadu, ktera byla nacasovana ke zvysovani napeti, ocernovani Ruska a pripravou k valce! EU, NATO jsou zlocinnymi svazky k niceni vsech , kteri se nechteji podridit NWO. Lidi, pochopte uz konecne, ze nam vsem jde o zivot. USA pocitaji znovu s valkou v Evrope, ktera ji znici a odstrani jejich hospodarskeho konkurenta. Tzv. spojence USA, kterou je Evropa je mozne znicit jenom valkou, kterou rozpoutaji USA na zaklade false flag operace, jako tomu bylo ve Vietnamu, v Iraku, v Srbsku, v Lybii, atd.
  USA jsou ovladany asi 10 rodinami oligarchu, kteri ve skutecnosti ridi politiku a armadu USA. Maji temer neomezene prostredky k ovlivnovani medii, politiky, hospodarstvi ve svete. Ridi i prezidenta a vladu USA, tajne sluzby, Pentagon. Jak to funguje?
  Podivejte se na video a zapnete si ceske titulky!
  https://vimeo.com/261405093

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*