Vůdce islámské strany: Belgie bude mít do 12 let muslimskou většinu

Vůdce islámské strany: Belgie bude mít do 12 let muslimskou většinu

Vůdce belgické „Islámské“ strany uvedl v televizním rozhovoru, že Belgie bude mít brzy muslimskou většinu. Již dříve jsme informovali, jak chce jeho islámská strana zavést zákon šaría a vytvořit v Belgii Islámský stát.Redouane Ahrouch, který je zakladatelem a vůdcem strany, se zúčastnil debaty v belgické národní televizi. V programu VRT „De Afspraak“ oznámil, že jeho strana se rozšíří z Bruselu do dalších velkých měst, jako jsou Antverpy a Gent.

 

Ahrouch si myslí, že měnící se populace Belgie zvýší jeho šance pro šaríu: „Během 12 let bude mít Belgie muslimskou většinu,“ a dodal, že zde budou dvě skupiny, které mohou vést zemi: „Extremisté nebo demokraté jako my.“

Během televizní debaty vůdce islámské strany odmítl oční kontakt se státní tajemnicí pro rovné příležitosti Zuhalou Demirovou, protože je žena. Ahrouch již dříve prohlásil, že chce segregovat muže a ženy ve veřejné dopravě, aby zabránil sexuálním útokům.

Před 15 lety byl odsouzen za výhrůžky a zranění své ženy. To způsobilo, že není schopná pracovat.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Vůdce islámské strany: Belgie bude mít do 12 let muslimskou většinu

  • A plán bude splněn. To co je záměrem těch, kteří chtějí úplně zničit a zdevastovat Evropu se pomalu naplňuje. Jak tohle dopadne to je teda ve hvězdách. Za blbost se musí platit a tento novodobý cirkus, který je záměrně vyvolán s určitým cílem Evropa sežrala i s navijákem . Ale naděje umírá naposled. Všichni lidi snad nejsou už tak postiženi jako vůdcové EU, kteří tuto katastrofu záměrně podporují ..

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*