Vražedný terorista byl prý spolupracovníkem německé tajné služby, další zadržený islamistický fundamentalista běhá po svobodě

Vražedný terorista byl prý spolupracovníkem německé tajné služby, další zadržený islamistický fundamentalista běhá po svobodě

Německý web Jihad Watch Deutschland, který se věnuje se monitorováni islamizace Německa upozorňuje na podivné okolnosti v případě berlínského teroristy Anise Amriho. Ten zabil polského řidiče kamiónu a najel tímto vozem do lidí na berlínských vánočních trzích. Zabil nejméně deset lidí, včetně jedné české občanky. Podle zmiňovaného webu je možné, že byl terorista ve skutečnosti informátorem či spolupracovníkem německé tajné služby. Protože se tyto podezření začínají rozšiřovat prostřednictvím sociálních sítí, začali představitelé německé tajné služby veřejně tuto možnost popírat. Německé weby, které necenzurují úřady kontrolované Angelou Merkelovou, se ale legitimně ptají, proč tedy měl Amri nadstandardní „ochranu“ a nebyl uvězněn kvůli kriminální činnosti, tak jako jiní zločinci?

Vždyť Amri byl zadržen německou policií a byl také řádně vyhoštěn do své vlasti do Tuniska. To ho ale odmítlo a Němci místo, aby arabského vraha vyhostili jinam, poskytli mu na základě dohod Evropské unie volný pohyb v celém Schenegenském prostoru. Měl mu sice být odposloucháván telefon, ale když se tato arabská zrůda rozhodla vraždit, kupodivu ho policisté v celé Evropské unii ztratili z dohledu i ze signálu.

Podezření o tom, že islámský terorista spolupracoval s německou tajnou službou BND, která jen tak mimochodem radí i českým tajným službám a kterou při všech možných příležitostech dává za vzor zpravodajům senátor František Bublan z ČSSD, již vznášejí i oficiální německé media, jako je Bild či Špígl. Jeden podobný případ se v Německu stal ostatně před pár měsíci, kdy dokázal islamista infiltrovat německou kontrarozvědku po dobu několika měsíců a němečtí tajní agenti si ničeho nevšimli. Naopak islamista prošel jejich kontrolními testy bez problému a účastnil se jejich práce i flámů. Německými tajnými službami pak kolují historky, kolik tento Arab „obšťastnil“ německých tajných agentek a co mu všechno přitom rozverné zpravodajky pověděly.

V Německu vypukl skandál, který může mít nedozírné následky na bezpečnostní situaci nejen v zemi našich sousedů, ale v celé Evropské unii. Německá média totiž odhalila již několik islamistických infiltrátorů v řadách příslušníků německé kontrarozvědky (Spolkový úřad na ochranu ústavy – BND). Infiltrátoři přitom měli plánovat provedení atentátu na budovu samotné kontrarozvědky.

Podle zpravodajského portálu deníku Špígl se jakýsi německý islamista infiltroval do řad příslušníků německé kontrarozvědky a přestože byl nedávno odhalen. A co se nestalo? Státní zástupce z Düsseldorfu sice nechal muže umístit do vazby. Islamista afghánského původu, jemuž bylo 48 let, byl členem pozorovacího týmu. Ve vazbě ale dlouho nepobyl a nyní se klidně pohybuje na svobodě, je sice vyšetřován, ale není nikterak omezen v pohybu.

Podle informací některých alternativních německých médií se již zmíněný Afghánec částečně přiznal s tím, že jeho cílem bylo infiltrovat německou kontrarozvědku a shromažďovat informace o její činnosti a o možnosti provést atentát na její sídlo v Kolíně nad Rýnem. Zadržený islamista vystupoval na internetu pod krycím jménem, kde měl v plánu vyzrazovat islamistickým aktivistům citlivé údaje zevnitř německé kontrarozvědky. Ohrozil tak aktivity bezpečnostních složek v rámci boje proti islámskému extremismu. Německá kontrarozvědka ale tvrdí, že má celou situaci pod kontrolou. Ostatně, jako vždy. Tedy alespoň do té doby, než kvůli islámským fundamentalistům začali umírat nevinní lidé.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

2 Komentáře “Vražedný terorista byl prý spolupracovníkem německé tajné služby, další zadržený islamistický fundamentalista běhá po svobodě

  • Vsimli jste si, ze teroristicke atentaty pred volbami v Evrope najednou nejsou, ze je vse mirumilovne? Jen pockejte, po volbach zase zacnou!
    Zatim se mocipani u kazdeho masakru snazi dokazat, ze to byl cvok, co utocil, ze to byly jine duvody nez nenavist a terorizmus. To znamena, nesmi to byt terorista, aby to politikum (ne nam) ve volbach neuskodilo!!!! Ten, co vrazdil v Nemecku byl spolupracovnikem tajne sluzby a byl chycen nedopatrenim v Italii a zabit. Nejak zapomneli Taliany informovat, ze se musi dostat zpatky k IS. Ted se dozvidame, ze ti hackeri nebyli z Ruska, ale z USA, kteri to Rusum podstrcili, aby je USA za to mohly napadnout, a potrestat odvetnym vojenskym utokem, jak oznamila Killary!!! Ted se dozvidame, ze Sarin v Syrii pochazel z Libye, odkud byl do Syrie pomoci CIA a MI6 transportovan do Syrie a nasazen proti civilnimu obyvatelstvu. Tim byl prekrocen Rubikon, ktery Obama stanovil k zahajeni bombardovani Syrie, ktere se jenom o vlas nekonalo!!! Pri utoku Sarinem zemrelo nekolik tisic obyvatel a deti. Obama a Clinton a dasli patri uz davno za mrize a vetsina zlocincu z tajnych sluzeb v CIA a MI6 take!!!

  • Tajne sluzby komponuji s vedomim a souhlasem politiku atentaty na obcany, Cilem je zastrasit verejnost tak, aby akceptovala nove zakony, omezujici jejich svobody. Pote co se zjistilo, ze pistole jednoho atentatnika pochazi ze Svycarska, chteji tam zakazat zbrane!! To jsou absolutne absurdni rozhodnuti idiotu, kteri pracuji pro USA na nastoleni NWO!!! Kolik lidi bude jeste muset zemrit, aby z nas udelali bezpravne ovce a otroky??? Jak dlouho si to lide nechaji libit??

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*