Vojenský výcvik pro malé děti na ukrajinském „neonacistickém letním táboře“. Nábor ukrajinských „dětských vojáků“ financován z americké vojenské pomoci?

Vojenský výcvik pro malé děti na ukrajinském „neonacistickém letním táboře“. Nábor ukrajinských „dětských vojáků“ financován z americké vojenské pomoci?

Ukryto před zraky většiny Američanů, americká vláda poskytuje finanční podporu, zbraně a školení, neonacistickým subjektům- které jsou součástí ukrajinské Národní gardy– Azovskému praporu (Батальйон Азов). Kanada a Británie potvrdily, že oni také poskytují podporu Národní gardě.

Azovský prapor- který „oficiálně“ zobrazuje znak nacistického SS- je popisován kyjevským režimem jako „dobrovolný prapor územní obrany“. Je to prapor Národní gardy působící v rámci Ministerstva vnitra, což je ekvivalent americké vnitřní bezpečnosti.

Oficiálně se sídlem v Berdyanku u Azovského moře, Azovský prapor byl vytvořen režimem k boji proti opozičnímu povstání v Donbasu. (východní a jižní Ukrajina).

ukrajinske nacisticke znaky

Vojenský výcvik malých dětí k boji proti Rusům

Azovský prapor podporovaný svými západními partnery se podílí nejen na vojenských operacích ve východní Ukrajině. Podle zpráv, včetně  deníku Kyjev Post (ukrajinské médium hlavního proudu), prapor provozuje projekt letního tábora s vojenským výcvikem pro malé děti jako součást své širší odborné přípravy a indoktrinaci programu.

Podle RT:

„Tábor byl zřízen, aby ukázal dětem, že v životě existují jiné věci než je škola a mobilní zařízení a „dal jim svou lásku,“ uvedl Oleksii, velitel čety praporu a instruktor v azovském táboře v rozhovoru s ukrajinským kanálem ICTV. „Člověk musí být silný; musí odvážně bránit územní celistvost naší vlasti,“ dodal, podle RT.

Západní média (citovaná deníkem Kyjev Post) potvrzují, že se azovského letního tábora, který je umístěn v okrese Vodytsya, účastní děti již ve věku šesti let.

Text transparentu: Iдея B Нації, сила В тобі: obecně přeloženo: Myšlenka národa, síla ve vás
Text transparentu: Iдея B Нації, сила В тобі: obecně přeloženo: Myšlenka národa, síla ve vás

azovsky tabor 2

azovsky tabor 3

Výše uvedené fotografie potvrzují, že mnohé z dětí, jsou ve skutečnosti malé děti spíše než mladistvé.

Kyjev Post- který obviňuje západní média za jejich neobjektivní zpravodajství- nicméně uznává ďábelský charakter tohoto vojenského výcvikového projektu:

Tento konkrétní tábor je provozován Azovským praporem, založeným zákonodárcem Andriy Biletskym, jeho bývalým velitelem. Nachází se v zalesněné oblasti kyjevské části Pushcha Vodytsya, kde si děti v tomto letním táboře nehrají jen na vojáky, ale absolvují opravdový vojenský výcvik od vojáků, kteří bojovali v přední linii v ruské válce proti Ukrajině.

Pojmenován jako azovský, tábor byl předmětem kritiky ruských médií, pro-ruskými webovými stránkami a dokonce i britským deníkem Daily Mail.

„Neo-nacistický letní tábor: Ukrajinské děti učí střílet z pušek AK47 členové Azovského praporu,“ píše pro-ruský server RT v jeho příběhu o táboře.

„Šokující fotografie z nitra neonacistického vojenského tábora odhalují, jak se rekruti ve věku šest let učí střílet ze zbraní (i když je tu příměří),“ zní titulek v senzacechtivém a nepřesném článku deníku Daily Mail (Kyjev Post 29. srpna 2015)

Zatímco kyjevský režim popírá, že Azovský prapor je nacistická entita, loga Azovského praporu stejně jako azovský letní tábor (logo zobrazeno na tričkách v táboře) jsou označeny symbolem nacistické SS, se stíny „nacistického černého slunce“ v pozadí.

Logo divize SS Das Reich na tričkách  v táboře
Logo divize SS Das Reich na tričkách v táboře
© vk.com/tabir.azovec
© vk.com/tabir.azovec

 

Verbování dětských vojáků

Výcvikový program v letním táboře představuje v první fázi náboru dětských vojáků znevažování mezinárodního práva.

Nábor dětských vojáků zahrnuje výcvikový program, který seznamuje malé děti s používáním lehkých automatických zbraní.

Vojenští trenéři Azovského polovojenského praporu jsou odesíláni na letní tábor.

azovsky prapor letni tabor

azovsky prapor letni tabor 2

© vk.com/tabir.azovec
© vk.com/tabir.azovec
© vk.com/tabir.azovec
© vk.com/tabir.azovec
© vk.com/tabir.azovec
© vk.com/tabir.azovec
© vk.com/tabir.azovec
© vk.com/tabir.azovec

Článek v Kyjev Post podrobně popisuje povahu „neonacistického letního tábora“. Zprávy ukrajinského deníku potvrzují, že subjekt pod jurisdikcí ukrajinské Národní gardy (financován ukrajinským ministerstvem vnitra) školí a převychovává malé děti k umění války:

Azovský letní tábor přijímá děti členů Azovského praporu, stejně jako děti z regionu Obolon a mimo něj. Byl otevřen 22. června, a zaměřuje se na týdenní programy aktivit pro skupiny 30 až 40 dětí. Oficiálně je pro děti ve věku od devíti do 18 let, ale jsou tam děti i ve věku sedmi let. Několik dětí se programu zúčastnilo několik týdnů v řadě.

Co dělá tábor nejspornějším je fakt, že je veden bojovníky Azovského praporu, z nichž byli někteří označeni jako krajně pravicoví příznivci a neonacisté. Kritici tvrdí, že symbol praporu je převrácený znak Wolfsangel , který má nepřímé, ale nepříjemné asociace s nacismem.

V předchozích rozhovorech s ukrajinskými médii, Biletsky uvedl, že symboly byly nepochopeny. Písmena „N“ a „I“ tvoří azovský znak, který, jak tvrdí, podporuje „národní myšlenku“.

Biletsky založil na Ukrajině neo-nacistickou skupinu s názvem Společenské národní shromáždění, kde jsou rozhodně v jejich řadách neonacisté, někteří s nacistickými tetováními. Některá média uvádí, že až 20 procent azovských bojovníků jsou neonacisté, ale tiskoví důstojníci praporu vždy zdůrazňují, že Azovský prapor, jako vojenská formace, nesdílí ideologii svého zakladatele Biletskeho, a že nesdílí jinou ideologii, než horlivé vlastenectví.

Když Kyjev Post navštívil azovský letní tábor 19. srpna, děti měly plné ruce práce s celou řadou aktivit včetně montáže a demontáže útočné pušky AK-47, střel na terč (se vzduchovými zbraněmi), kurzy sebeobrany a cvičení bojových pozic a hlídek. Děti se také učily různé druhy sportů a her, včetně slaňování, lezení a cvičení skautských dovedností jako je vázání uzlů.

 

azovsky letni tabor 5

„Byl jsem tu jen tři dny, ale uvědomil jsem si, že to není tábor, kde se jen hrají hry. Dostáváme zde vojenský výcvik,“ řeklo jedno z dětí v táboře deníku Kyjev Post.

V lese vedle tábora, skupina dětí získávala nějaké zbraně a bezpečnostní rady od azovského trenéra.

„Víte, co se stane, když necháte své prsty na spoušti? Kdyby to byla skutečná zbraň, mohly byste zabít své kamarády. Takže to nedělejte!“ Štěká trenér.

„Ano, pane!“ odpovídají děti.

Děti poté nacvičují lékařskou praxi a evakuaci raněných z bojiště.

Militaristická atmosféra v táboře, včetně přísné disciplíny zjevně některé děti ovlivnily.

„Včera jsem si ostříhal vlasy úplně nakrátko,“ říká jeden chlapec. „Jen proto, že si to přeji. Vypadám teď více jako voják.“

Dvě starší děti, které, stejně jako mnoho dětí v táboře, absolvovaly noms de guerre v napodobování skutečných ukrajinských vojáků, uvedly, že se chtějí připojit k Azovskému praporu.

„Chci bránit svoji vlast. Mám kamarády, kteří mou myšlenku podporují. Myslím si, že pokud to bude nutné, budu bojovat,“ řekl 17letý chlapec deníku Kyjev Post.

Děti v táboře jsou uspořádány do čtyř skupin, v závislosti na jejich věku. Na každou skupinu dohlíží trenér a pečovatel. Den v táboře začíná již v 7 hodin ráno, a končí v 11 hodin večer. Děti spí ve stanech.

Přístup k internetovým stránkách Azovského praporu a podpůrných internetových stránek byl od loňského září uzavřen před veřejností, poté, co byl prapor začleněn do ukrajinské Národní gardy, ale tábor má stránku na ruské sociální síti Vkontakte (https://vk.com/tabir.azovec) , kde je tábor podporován, a kde lidé mohou požádat, aby se stali dobrovolníky, nebo mohou tábor kontaktovat, když tam chtějí poslat své děti.

„Mise tábora: zformovat novou éru Ukrajiny- vlasteneckou, která bude připravena aktivně se podílet na budování a obraně Ukrajiny,“ stojí na jejich webových stránkách.

Vojenské vlastenecké písně, které děti denně zpívají jako součást programu tábora, se zdají být jednou z nejpopulárnějších aktivit pro děti. Pozdě v noci, děti sedí kolem planoucího ohně a zpívají své oblíbené písně-vlastenecké písně, které se datují až do předchozích bojů za nezávislost do poloviny 20. století.

Kyjev Post naslouchal slovům jedné z písní. Slova písně byly o ukrajinských vojácích, kteří porazili své nepřátele.

Dnes je ten nepřítel Rusko. Chlapec, který sedí na kládě, tiše šeptá: „Chci, aby tato válka skončila a abychom zabili všechny Rusy.“ (Kyjev Post, 29. srpna 2015)

Celý článek z Kyjev Post ZDE

 

Vojenská podpora Spojených států

Toto ďábelské úsilí podněcuje nenávist vůči etnickým Rusům u nevinných dětí. Odpůrci kyjevského režimu jsou široce podporováni z americké vojenské pomoci směřované ukrajinské Národní gardě prostřednictvím Ministerstva vnitra. MIA koordinuje „protiteroristické operace“ (ATO) na Donbasu.

Zatímco americký Kongres přijal pozměňovací návrhy k položce zákona ministerstva obrany v roce 2015, kde blokuje cvičení neonacistů Azovského praporu, v praxi jim peníze tečou dále.

Navíc, kromě vojenské pomoci směřované od jurisdikce Pentagonu, kalifornská Národní garda vytvořila partnerství s ukrajinskou Národní gardou, která zahrnuje Azovský prapor.

 

Snímky Azovského praporu „bojovníků za svobodu“

Toto jsou lidé, kteří školí ukrajinské děti zacházet s AK 47 na neonacistickém letním táboře. To vše pro dobrou věc: „rozkvětu demokracie“ podle slov deníku New York Times.

azovsky prapor

azovsky prapor 2azovsky prapor 5

azovsky prapor 3azovsky prapor 6

azovsky prapor 4

 

 

 

 

 

 Globalresearch/ svobodnenoviny.eu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Vojenský výcvik pro malé děti na ukrajinském „neonacistickém letním táboře“. Nábor ukrajinských „dětských vojáků“ financován z americké vojenské pomoci?

  • · Edit

    „A ve škole budu vraždit své bývalé ruské kamarády!“ Co na to říct? Snad budu mít i nadále štěstí, že když jsem se narodila do mírové doby, odejdu včas, než zase „něco“ vypukne.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*