Vláda ještě více omezuje svobodu občanů

Vláda ještě více omezuje svobodu občanů

Zločinecký režim v České republice nebo chcete-li vlastně v protektorátu Czechia, či jak se tento stát dnes vlastně jmenuje vymýšlí další zákony jak omezit svobodu občanů. Podle nových zákonů má ministerstvo financí pod záminkou boje proti hazardním hrám cenzurovat internet (kdo dokáže že se na internetových stránkách s protvládním obsahem neprovozovaly hazardní hry, případný soudní proces by trval několik let a stál by velké peníze), policie bude moci bez soudního příkazu prohledávat občanům byty, pod záminkou že mají PODEZŘENÍ (tj. nějakého policistu to zrovna napadne), že se tam hrají hazardní hry, nebo že tam člověk přechovává zbraně.

Do toho stále více odposlechů, průmyslových kamer a centrální registr bankovních účtů Ministerstvo spravedlnosti chce zase kriminalizovat šíření třídní nenávisti (to je tak široký pojem. že to může být jakákoliv kritika vlády). Když si uvědomíme jací arogantní mladíčci i absolventi VUMLu  pracují u policie a na úřadech (neříkám že všichni) a jak zneužívají svých pravomocí a šikanují občany, a teď si ani člověk na ně nemůže stěžovat nebo dostane pokutu.

Jedná se o další absurditu a nehoráznost současného režimu. Ústava ČR nebyla dodržována ani za předchozích vlád, ale ta současná vláda z ní udělala cár papíru.  Političtí zločinci z ČSSD, ANO a KDU-ČSL i jiných stran si již nejsou jistí svoji mocí, protože vidí. že stále více lidí je proti nim a snaží se občany zastrašit. Ale my se nesmíme nechat zastrašit, musíme se chovat v zásadě v mezích zákona, aby neměli záminku k represím a všemi prostředky postupně pracovat na změně režimu.

Tyto absurdní zákony totiž v konečném důsledku tento nedemokratický režim oslabí, protože jak bude přibývat lidí, kterým policie bezdůvodně vtrhne do bytu a udělá domovní prohlídku, protože soused říkal, že se tam hrají hazardní hry a jak bude přibývat lidí, kteří dostanou pokutu, za to že urazili nějakého hlupáka na městském úřadě nebo v uniformě, tím bude vzrůstat i odpor občanů k celému režimu, neboť lidé pochopí že se nejedná o selhání jednotlivce ale že je zkažený celý systém a že jediné řešení je změna režimu.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Komentář “Vláda ještě více omezuje svobodu občanů

  • Vláda zneužívá veřejné finance na kampaně proti občanům ČR. Není přípustné, aby se platila z našich daní kampaň jednou pro EU, jindy pro EET jindy zase propagace osoby ministra zemědělství. Politici by si měli platit své kampaně ze svých peněz a ne z našich.
    Všudypřítomné šmírování pak má jasný účel. Zajistit miliardářům, aby byli ještě bohatší.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*