Vítěz Nobelovy ceny odhaluje, že vakcíny proti Covid-19 „vytvářejí nové varianty“

Vítěz Nobelovy ceny odhaluje, že vakcíny proti Covid-19 „vytvářejí nové varianty“

Profesor Luc Montagnier uvedl, že epidemiologové o tomto jevu, známém jako „posílení závislosti na protilátkách“ (ADE), vědí, ale „mlčí“.

Zatímco se chápe, že viry mutují a způsobují různé varianty, francouzský virolog a nositel Nobelovy ceny Luc Montagnier tvrdí, že „je to očkování, které vytváří tyto varianty“.Laureát Nobelovy ceny z roku 2008 pronesl výbušné komentáře v rámci rozsáhlejšího rozhovoru s Pierrem Barnériasem z Hold-Up Media na začátku tohoto měsíce. Klip byl exkluzivně přeložen pro RAIR Foundation USA a je zcela průkazný pro agendu řízenou levicovým establishmentem.

 

 

Jak bylo uvedeno v RAIR v dubnu minulého roku, profesor Montagnier představil silný případ, že koronavirus byl vytvořen v laboratoři. Jeho tehdejší výroky urazily levicový establishment natolik, že se agresivně pokusili jeho prohlášení zdiskreditovat. Nyní média ustupují od původu koronaviru poté, co prominentní vědci vyzvali k dalšímu zkoumání.

Prof. Montagnier označil vakcinační program proti koronaviru za „nepřijatelnou chybu“. Masové očkování je „vědeckou chybou stejně jako lékařskou chybou,“ řekl. „Je to nepřijatelná chyba. To ukážou učebnice dějepisu, protože nové varianty vytváří právě očkování,“ pokračoval profesor Luc Montagnier.

Významný virolog vysvětlil, že „existují protilátky, vytvořené vakcínou“, které nutí virus „najít jiné řešení“, nebo zemřít. Tady se vytvářejí varianty. Jde o varianty, které „jsou produkcí a výsledkem očkování“.

Profesor Montagnier uvedl, že epidemiologové o tomto jevu, známém jako „posílení závislosti na protilátkách“ (ADE), vědí, ale „mlčí“. V článcích, které zmiňují ADE, jsou obavy vyjádřené prof. Montagnierem odmítnuty. „Vědci tvrdí, že ADE je u vakcín COVID-19 celkem bez problémů,“ hlásil v březnu článek v Medpage Today.

Profesor Montagnier vysvětlil, že tento trend se odehrává v „každé zemi“, kde „křivka vakcinace je následována křivkou úmrtí“.

Bod laureáta Nobelovy ceny zdůrazňují informace, které vyšly najevo v otevřeném dopise z dlouhého seznamu lékařů Evropské agentuře pro léčivé přípravky. V dopise bylo částečně uvedeno, že „po celém světě se objevily četné mediální zprávy o tom, že střediska péče byla zasažena COVID-19 během několika dní po očkování obyvatel“.

Začátkem měsíce RAIR informoval o prohlášení francouzské viroložky Christine Rouziouxové:

„…k nárůstu nových případů dochází u očkovaných pacientů v pečovatelských domech „Montpellier, Sarte, Rheims, Moselle…“

Profesor Luc Montagnier dále prohlásil, že provádí vlastní experimenty s těmi, kdo se po očkování nakazí koronavirem. „Ukážu vám, že vytvářejí varianty, které jsou odolné proti vakcíně,“ řekl.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*