Videozáběry ukazují, jak španělští vojáci bijí a házejí migranty do moře

Videozáběry ukazují, jak španělští vojáci bijí a házejí migranty do moře

Videozáznam ukazuje, jak španělští vojáci bijí migranty a házejí je do moře poté, co jich tisíce dorazilo na evropskou půdu v důsledku toho, že Maroko záměrně uvolnilo hraniční kontroly, aby potrestalo Španělsko.

„Záběry španělských vojáků, jak bijí migranty a házejí je do moře na marocké hranici,“ napsal na Twitteru novinář Josep Goded.

Podle agentury Associated Press byli mnozí z migrantů subsaharští Afričané. Byli součástí záplavy lidí, kteří dorazili do Ceuty, španělského města s 85 tisíci obyvateli ležícího v severní Africe, které je od Maroka odděleno desetimetrovým plotem.Polovina migrantů, kteří se vyrojili na hranicích, byla vyhoštěna, ale mnozí se nyní dostali do Evropy.

Jednatřicetiletá Maročanka popsala, jak marocká policie úmyslně umožnila migrantům dostat se k hranicím.

„Nechají lidi projít a stát tam, aniž by promluvili,“ řekla agentuře Associated Press. „Lidé prostě procházejí a procházejí a procházejí.“

Krize se vyostřila poté, co přes moře dorazilo kolem 8000 migrantů na základě rozhodnutí Maroka potrestat Španělsko, protože nabídlo lékařské ošetření militantnímu vůdci Brahimu Ghálímu, šéfovi Fronty Polisario, proti níž Maroko brojí.

Stejně jako v případě prezidenta Erdogana v Turecku, celé toto téma znovu zdůrazňuje, jak byli migranti vyzbrojeni zeměmi Středního východu a Afriky, aby evropské národy ukáznili, aby se podvolily jejich požadavkům.

Podvod, který usnadňují levicová protestní hnutí na celém západě, jež se pouštějí do kampaní „vítáme uprchlíky “, nahrává i zločinným pašerákům lidí.

Příliv migrantů, který se v roce 2015 zrychlil, zhoršil kriminalitu a bezpečnostní otázky uvnitř evropských zemí a džihádisté, kteří využili „uprchlické“ vlny, provádějí četné teroristické útoky.

Násilná trestná činnost a sexuální útoky také prudce vzrostly v důsledku naprostého selhání integrace migrantů z nebezpečných zemí do hostitelských populací.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

3 Komentáře “Videozáběry ukazují, jak španělští vojáci bijí a házejí migranty do moře

  • Line brikety nebrat! Nic neumi a prace jim smrdi. Evropu prisli vyzirat. Nalozit zpatky do clunu a vyvezt je ven do mezinarodnich vod. Popripade potopit, coz je idealni zpusob jak zastavit nechtenou migraci certu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*