Video: Šokovaní turisté sledují, jak migranti vpadli na pláž ve Španělsku

Video: Šokovaní turisté sledují, jak migranti vpadli na pláž ve Španělsku

Šokující video ukazuje ohromené turisty, kteří ve strachu sledují loď plnou migrantů, která vnikla na španělskou pláž. Migranti se poté dávají na útěk, aby unikli policii ve španělském Cádizu.    

Video ukazuje velkou skupinu přistěhovalců, kteří se blíží k pláži na černém nafukovacím člunu, než začnou pádit po písku, aby unikli úřadům.

„Utíkej! Utíkej!“ vykřikla jedna žena ve španělštině, než se zeptala: „Co je to? Muži?“

Žena ihned dala pokyn svému partnerovi, aby se ujistili, že je jejich syn v jejich blízkosti, než muži kolem proběhnou.

Skupině migrantů se podařilo uniknout policii, která přišla až poté, co byli muži dávno pryč.„V uplynulých dnech migranti opakovaně zaútočili na hranici města Ceuta s tím, že se pokoušeli prolomit drátěné oplocení, nebo projít hraničním stanovištěm,“ informoval deník Daily Mail.        

Toto je v posledních dnech třetí video, které ukazuje migranty, téměř všichny mladé muže, snažící se překonat hraniční kontroly ve Španělsku na cestě do evropských rájů pro dobré životní podmínky.

Stovky afrických mužů v Ceutě překročily hranici mezi Španělskem a Marokem, v jednom případě děsivě poranili nohu strážníka, které se tyto vetřelce marně snažil zastavit.

Další video ze stejné invaze ukazuje stovky afrických mužů s téměř žádnými ženami nebo dětmi, křičící a hulákající, když se dostanou za Tarajalskou hranici.

Zdá se, že se Španělsko stalo oblíbenější cestou pro migranty a může být zaplaveno ještě více poté, co Itálie konečně začala zachycovat lodě nevládních organizací poté, co se objevily důkazy, že spolupracují přímo s kriminálními pašeráky lidí a působí jako taxi služba pro žadatele o azyl.

Jak jsme již dříve informovali, pouze 1,4% migrantů, kteří přišli do Itálie v prvních pěti měsících letošního roku, byli syrští uprchlíci a pouhých 0,36% byli libyjští.

Více než 20% žádostí o azyl pochází od Nigerijců. Bangladéš také představuje více než 9% žádostí o azyl, zatímco Pákistánci činili 7,5% a migranti z Gambie 7,9%. Žádná z těchto zemí není ve válce.

Podle Institutu pro analýzu multietnické identity (Ismu), je 85% žádostí o azyl v Itálii od mužů, z toho pouze 4% od nezletilých.

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu Foto:Twitter)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Video: Šokovaní turisté sledují, jak migranti vpadli na pláž ve Španělsku

  • Destabilizace Evropy je součástí plánu na její ovládnutí. Dříve musel ten, kdo chtěl obsadit cizí území, mít silnější armádu a dobýt ho v boji. Dnes je Evropa tak degenerovaná, že přeplacení úředníci umožňují zneužití peněz, které jim nepatří, k financování tak rozsáhlé invaze. Sami si platíme svou likvidaci. Nemáme dost peněz na vlastní potřebné, vyhazujeme peníze pro ty, kteří měli zůstat doma a bojovat tam za svobodu své země. Jsem pro pomoc jim u nich doma, protože stav, do jakého se dostali má na svědomí Západ, řízený USA. Rozvrácené ekonomiky jsou díky financování válek. Obchod se zbraněmi jen kvete. Vedlejším produktem je pak obchod s lidmi. Ti prodají veškerý svůj majetek jen za to, aby se dostali na gumový člun. To je kšeftík. Neziskovky to organizují a jejich skrytí majitelé na tom těžce vydělávají. Pokud si někdo myslí, že se imigranti poevropští, je na velkém omylu. Oni jsou přesvědčeni, že je Evropa dar od Alláha a my jim to tu jen spravujeme. Romové sem přišli cca ve 14. století. Dodnes žijí po svém a nic a nikdo je nedonutí se chovat jako ostatní. Od Romů nám hrozí jen drobné krádeže a to, že je musíme živit dávkami. Od Muslimů hrozí smrt na každém rohu. Pro Muslima není zabití ve jménu víry vraždou. Neočekávejme, že se oni přizpůsobí nám. To je nesmysl, kterým pouze úředníci v EU ospravedlňují to, že jim dávají naše peníze.

  • Kdyby nám někdo před 2oti lety něco říkal o Kalergiho plánu znělo by to Evropanům jako science fiction. A hle je to tady všude v Evropě Kalergiho plán je již očividně a s úspěchem aplikován na Evropu a má za cíl nastolení legální genocidy pomocí mísení ras a vytvoření tak jistého druhu podlidí lehce ovladatelných. Tento plán obsahuje ještě další zvěrstva proti opovrhovanému evropskému obyvatelstvu. Stačí si o tom něco přečíst a vše se již podle plánu vyplňuje a žádný kecálista tuto skutečnost nemůže vyvrátit a obhájit. Proč tento plán velezrádci obhajují a pomáhají s jeho uskutečněním a komu to ve své podstatě slouží. Na to není těžká odpověď.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*