VIDEO: Někteří Švédové si už pořizují vakcinační pasy v implantovaných mikročipech

VIDEO: Někteří Švédové si už pořizují vakcinační pasy v implantovaných mikročipech

Záběry ze Švédska ukazují lidi, kteří si dobrovolně nechávají na implantabilní mikročipy v rukou umístit očkovací covidové pasy.

Ano, opravdu.

Čipy začaly jako módní výstřelek. Ti, kteří mají implantát, mohou otevírat dveře bez klíčů, platit bezhotovostně, nosit členství v posilovně a průkazy bez karet a peněženek.

A tak přirozeně, proč nenechat svůj drahocenný očkovací covidový certifikát aplikovat také na implantabilní čip, aby se mohli zapojit do společnosti.Jeden z nejpopulárnějších švédských deníků Aftonbladet píše: „Dejte si covidový certifikát do čipu v ruce nebo jinam pod kůži. Vkládání čipu do těla s různými typy informací je stále populárnější a nyní můžete do čipu vložit i certifikát Covidu.“

Zatímco Švédsko se z velké části vyhýbá lockdownům a povinným rouškám, což vytváří ve srovnání se zbytkem Evropy docela efektní statistiky, tamní vláda nedávno oznámila, že od 1. prosince budou pro akce, jichž se účastní přes 100 lidí, vyžadovány vakcinační pasy.

Vzhledem k tomu, jakou podlézavost projevují miliardy lidí po celém světě, když si vezmou vakcínu proti COVIDu, nedivte se, že vlády příště prosadí implantabilní mikročipy pro biologickou bezpečnost.

Mobilní aplikace se už používají jako vakcinační pasy, což jsou de facto průkazy totožnosti, takže není velký skok naznačovat, že do deseti let bude zahájena obrovská kampaň pro styk s veřejností, která bude všechny nabádat, aby se nechali očipovat.

Zda je to dáno bankovními a lifestylovými omezeními uvalenými na ty, kdo si čip odmítají vzít, nebo zda bude zaveden z důvodu nové pandemie, se teprve uvidí.

Nezapomínejte, že sám průkopník „Velkého Resetu“ Klaus Schwab ve své vlastní knize uznává, že implantabilní mikročip je konečným cílem.

„Někteří z nás už cítí, že se naše chytré telefony staly rozšířením nás samých. Dnešní externí zařízení – od počítačů s nositelnou funkcí až po headsety pro virtuální realitu – se téměř jistě stanou implantabilními v našich tělech a mozcích,“ napsal zakladatel Světového ekonomického fóra.

Vědecká odnož americké armády, DARPA, rovněž pracuje na implantabilních přístrojích k detekci COVIDu a dalších virů, a dokonce na aplikaci vakcín a léčby.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*