Video: Migranti v Paříži odmítají dodržovat karanténu

Video: Migranti v Paříži odmítají dodržovat karanténu

Záběry z Paříže ukazují, jak migranti porušují nařízenou karanténu a potulují se bezdůvodně venku, zatímco se hádají a křičí na policii.   

Zdá se, že je na záběrech vidět, jak policie zatýká muže, kterého nakládá do policejního vozidla.Skupina migrantů pak okamžitě vytvoří dav kolem policistů a dojde mezi nimi k hlasité konfrontaci.

Jak bylo zdůrazněno dříve, francouzští občané jsou nuceni vyplnit papíry, když opustí dům, aby vysvětlili, proč porušují karanténu.

Nevypadá to, že s migranty ve francouzských problémových oblastech se zachází stejně.

V dalším videu, žena ve Francii, která porušuje karanténu, úmyslně kašle na policisty.

Jak jsme již dříve informovali, přistěhovalci v italské Neapoli také porušují příkaz k nevycházení a potulují se po ulicích.

Mezitím v Německu, migranti se vzbouřili, vystavili vlajky ISIS a hrozili, že kvůli karanténě zařízení spálí svůj vlastní uprchlický tábor.

V televizi se objevil francouzský intelektuál Eric Zemmour, který varoval, že ve francouzských přistěhovaleckých čtvrtích již dochází k rabování.

„Jak jste již viděli, v Saint Denis, v 18. obvodě, v Duchèru v Lyonu, je již v přistěhovaleckých čtvrtích mnoho lidí, kteří se začali bouřit,“ řekl Zemmour.

„Nechtějí respektovat karanténu. To by mohlo skončit velmi špatně. V supermarketech již rabují, “dodal.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Video: Migranti v Paříži odmítají dodržovat karanténu

  • Čím více migrantů, tím více nakažených. Současná krize byla nastartována již v roce 2015, když do Evropy pozvala Merkelová migranty. Ti nebudou nikdy dodržovat žádná opatření, ať doporučená nebo nařízená.
    Zavření hranic je jedinou obranou proti invazi. Pokud se nezavřou vnější hranice EU, musíme uzavřít své a chránit se.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*