Více než 50% členů Satanského chrámu jsou sodomiti LGBT

Více než 50% členů Satanského chrámu jsou sodomiti LGBT

V rozhovoru s britským časopisem Attitude Lucien Greaves, spoluzakladatel Satanského chrámu v USA připustil, že „více než 50% našich členů jsou LGBTQ,“ a to je pouze „konzervativní odhad“:   Attitude je nejprodávanější časopis pro gaye, založený v roce 1994. Satanský chrám byl založen v roce 2013 a propaguje sekulární humanistickou agendu. Chrám se sídlem v Salemu ve státě Massachusetts popírá, že existuje skutečný satan, a tvrdí, že uctívá ďábla.

„Byl by konzervativní odhad říci, že více než 50 procent našeho členství je LGBTQ,“ řekl Greaves Attitude. „Myslím, že je to proto, že se cítí odmítnutí a osvobozeni od tradičních náboženských institucí.“

„Takže, máte tedy populaci, která je ochotna přijmout náboženskou identifikaci, která je odvážně ochotná mluvit o opaku,“ uvedl.

„V Satanském chrámu jsme všichni skoro stejní,“ řekl Greaves. „Jsme všichni satanisté a není to jako bychom měli „toleranci“ vůči transsexuálním lidem, homosexuálům nebo sexuálním pracovníkům – prostě se o to kur*a nestaráme a mnoho lidí v těchto komunitách si toho váží“.

Greaves, pseudonym, který údajně používá k ochraně své rodiny před hrozbami smrti, dále uvedl, že Satanský chrám se často účastní přehlídek LGBT Pride a podporuje iniciativy LGBT.

„Naše kapitoly jsou vždy zapojeny do Pride průvodů ve Spojených státech, vždy dělají něco pro LGBTQ komunitu a jsou vždy otevřené k začlenění,“ řekl Greaves časopisu Attitude.

Greaves dále uvedl, že Satanský chrám podporuje potraty, stejně jako gay agendu, a bude bojovat proti pokusům o vrácení Roe v. Wade nebo zákonů, které ovlivňují homosexuály.

„Budeme s nimi vždy bojovat,“ uvedl. „Budeme s nimi bojovat až do smrti, abychom zajistili stejná práva pro homosexuální komunitu.“

Jelikož se všichni homosexuálové aktivně staví proti Boží vůli, nemělo by být pro nikoho žádným překvapením, včetně nich, že přirozeně přitahují „satanismus“, což je pouze odmítnutí Božího řádu. A ten řád se dnes stává tak zvrácený, že komunita LGBT je nyní považována za vzor ctnosti a „rodinných hodnot“, zatímco křesťany je opovrhováno, že jsou „netolerantní“, „úsudkoví“ a dokonce „předpojatí“.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Více než 50% členů Satanského chrámu jsou sodomiti LGBT

  • LGBTQ šíří HIV 143x více než normální člověk, tedy než 95 % lidí. Tedy dávejte si pozor na takové nebezpečné lidi.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*