Útoky na prezidenta ohledně Číny či Ruska byly trapné. Zeman ví,  že když eurozóna v čele s Německem kolabuje, rozhodně musíme tam, kde je budoucnost ekonomiky : v Číně i Rusku.

Přijetí prezidenta v Číně bylo prostě gigantické. Je nás tolik jako obyvatel Pekingu a přijetí bylo takové, jakoby přijel císař celé Evropy…Sobotka neřekl ani jediné slůvko….Prostě nýmand.

FOTO : reflex.cz
FOTO : reflex.cz

Do této doby jsem nepochopil problémy s tím letadlem a je trapné, že s ohledem na význam té návštěvy to vůbec Sobotka vznesl. Je to nedůstojné…

Jako vždy to zvoral. Voliči ČSSD jistě až z 80 % stojí za Zemanem. A Sobotka, bezvýznamný a šedivý jen plácá a plácá. Třísknout do stolu neumí.

Už v tom okamžiku s tím letadlem,  jsem si uvědomil, že preference jeho strany logicky poklesnou, rsp, nemohou vzrůst.

A snad neskutečná byla kritika ohledně výroků na téma Pussy Riot, kde Schwarzenberg se zvláštním zaujetím a politickým nadšením chápe jak soulož těhotné kundičky v pravoslavném chrámu, ale i vecpání kuřete to ženského přirození. Za to dostaly Cenu Václava Havla, a Sobotka nechápe, že Zeman musel reagovat, tak jak ragoval.

A chápe vůbec něco???

Když Zaorálek, který fakt absolutně ničemu nerozumí, prohlásil , že Putin jde do pekel  a Putin následně v rozhodování prestižního časopisu Forbes poměrem hlasů tuším 510….porazil Obamu s trapnými tuším 15O body, měl toho blbečka Sobotka ihned vyrazit. Obama utrpěl totální debakl, ovšem ve volbách, ale Putin s podporou 85 % jde do pekel. Musím se smát: Rusko jde do pekel a nepřevýší, jak dnes prohlásil Putin 15% dluhu ve  státnímu ropočtu, Japonsko má tuším kolem 260 % a i námi zboźňované Německo má tuším 80%. Ovšem plácal Zaorálek jasně říká, že Rusko jde do pekel…


Jakmile tuto hloupost řekl, věděl jsem, že se to opět podepíše na preferencích.

Ale jaksi nejen to : Nedomyšlené lpění na EU, které prosazuje ČSSD, je smrtonosné.

Bude 100 + 1 důvodů, že se tento moloch  důvodně zhroutí.

My tady u nás řešíme drobné podvodníčky. Že Juncker coby premiér Lucemburska po 20 let organizoval nestoudné daňové úniky, je jakoby nic???

Že EU nás zatáhla do ekonomické a možná i vojenské konfrontace s Ruskem na desetiletí…To je bratřím v oranžovém triku také nic???

Babiš je hráč, nevolil jsem ho, ale má tu ČSSD naloženou na lopatě před sebou, jen s ní šoupnout do pece.

Nic naplat, lavíroval jsem, ale dnes to řeknu na rovinu. ČSSD nemá právo na  existenci.

Publikováno se svolením autora
Autor publikuje na http://vyvadil.blog.idnes.cz