Velké mírové jednání lídrů s Putinem V Moskvě. Jen příprava na skutečnou válku?

Velké mírové jednání lídrů s Putinem V Moskvě. Jen příprava na skutečnou válku?

Představitelé EU přicestovali do Moskvy za Putinem s pomyslnou holubicí míru, jako z televizní reklamy za mír. Kníže Schwarzenberg, navzdory pokročilé senilitě a výrazným náznakům demence, vcelku správně přirovnal cestu Merkelové a Hollanda k Mnichovské dohodě z roku 1938.

Ne však kvůli nim, ale proto, že v roce 1938 také dva kejklíři z FR a GB „profesionálně“ zachraňovali svět a víme, jak to nakonec dopadlo. Zradili koho se dalo, a i tak se ničivé válce jejich vlastní země, Evropa a svět nevyhnuly. Co ale knížeti (slovo „kníže se začíná mezi intelektuály používat jako nadávka a synonymum pro retardované, zlostné individua) uniklo, je, že Hitler se jednání v Moskvě tentokrát nezúčastnil. Zůstal sedět doma, ve Washingtonu. Vyslal jen své poddané, aby naoko projevili před světem mírovou iniciativu jako další zdůvodnění svých nekompromisních sankcí a militantních kroků.

Poroshenko putin merkel

USA a EU momentálně hrají divadlo, jak zachraňují Ukrajinu, jak zachraňují mír (opět ten nešťastný Mnichov 1938). Politici cestují, aby dokázali své nejlepší a nejšlechetnější úmysly, přičemž ve skutečnosti nemají žádnou snahu a ani úmysl něco vyřešit a zastavit poslední přípravy na válku. Opak je pravdou.

Dávají Rusku schválně takové podmínky, které se nadají splnit a obviňují Rusko z konání, které mu ani nedokážou prokázat, ani ničím podložit. To vše se děje, aby politici měli před národy a voliči alibi, že se velmi snažili o mír, i když dobře vědí, že i tak vypukne válka, kterou si na rozkaz cizí mocnosti tak velmi přejí.

Strašná válka, které by mohli zabránit, kdyby opravu chtěli. Přitom o válce je již rozhodnuto. Spojené státy se rozhodly pro další válku. EU to dostala příkazem. Celý scénář je od začátku v režii USA. A nikdo s tím již nic neudělá. Ve skutečnosti, jediný z trojky USA-EU-Rusko je právě Rusko, a jedině Rusko, které z mnohých důvodů válku nepotřebuje a nechce.

I kdyby se ztisícinásobil počet příspěvků na diskusních fórech proti konání USA a EU, proti válce, proti genocidě na Ukrajině, nic s tím už neuděláme, dokud občané jako jednotná masa nevyjdou nekompromisně co nejdříve do ulic. Můžeme se rozčilovat jak chceme, hádat se navzájem v médiích, můžeme uvádět jakékoliv důvody a názory, můžeme osočovat adminy a provozovatele médií za překroucení faktů, nebo zaujatého mazání komentářů: NIC, opakuji NIC s tím neuděláme, pokud vysloveně nechytíme podplacené politiky pod krk a neprosadíme velmi rychle a přesvědčivě touhy národa po míru a jasném prosazování národních zájmů na rozdíl od zájmů EU a krvelačného satana za velkou louží.

O válce je již dávno rozhodnuto. Události v Řecku ji možná jen posunuli o pár dní. Tu směšnou frašku a divadlo o záchraně míru, která se teď odehrává v posledních stádiích při zákulisní přípravě velké války na záchranu USA a USD, to je skutečně jen další podvod na nevědomé masy. Faktem je, že 80-90% lidí vůbec neví co se děje a co v krátkém čase opravdu reálně hrozí. Někteří respektovaní, mimo jiné i US analytici a zdroje uvádějí dokonce možnost začátku války pod akcí False Flag (operace pod falešnou vlajkou) již teď v únoru.

Mnozí z těch, kteří píší o válce na Ukrajině, ji zatím jen prezentují jako občanský lokální konflikt.

Konflikt na Ukrajině je ale jen malá předehra toho, co se chystá a pro USA prostřednictvím NATO jako jediná možná a vhodná záminka pro útok na Rusko.

Občas se sice objeví rušivé elementy na zastavení války – jako náznaky protestů, nesouhlasu a vzdoru politice USA/EU v Maďarsku, Turecku, Česku, Slovensku a naposledy v Řecku. USA se svými vazaly z EU si s tím však úspěšně poradili a válcují dále k úspěšnému zahájení obrovské války se sporným koncem.

Zoufalost USA ze světové ekonomické reality a strachu ze ztráty světového ekonomického a mocenského vlivu je tak velká, že neváhají obětovat v atomovém ohni celý svět, aby se několik superbohatých iniciátorů v této příšernosti zachránilo v krytech. Je jim úplně jedno co se stane s Evropou, slovy jejich zástupkyně Victorie Nullandové: Fuck EU!

Tlak na vyvolání války s Ruskem ze strany USA ze dne na den neuvěřitelně sílí, nebo američtí krvelační jestřábi si velmi dobře uvědomují, že za 2-3 roky by si již proti spojencům Rusko-Čína-Indie ani neškrtli. Toto je pro USA – jak si to zřejmě myslí- poslední reálná šance vyhrát velkou válku a nejen zničit množství malých suverénních států jako to předvádějí poslední desetiletí, nebo poté už taková šance asi nebude. USA si ale uvědomují jednu věc: ani teď taková šance není. Rusko a Čína mají dostatek technicky vyspělého arzenálu a lidských zdrojů na odražení NATO agresorů. Tato válka nebude mít vítěze. Lidstvo bude opět jen počítat desítky a stovky miliónů mrtvých, nejvíce obětí bude zřejmě v naivní Evropě. Nejhorší je, že ti, kteří to mohou nejvíce ovlivnit- politici, média, dělají přesný opak, přilévají olej do ohně a zastírají skutečnou pravdu o povaze věcí a situace.

Lidé proto nejsou pravdivě informováni a nedokážou se o hodině dvanácté zmobilizovat, aby tuto hrozbu zastavili.

Otázkou je, zdali to politici a nezodpovědné média dělají ze zloby, hlouposti, nenasytnosti, kariérismu, nebo jen z čiré nevědomosti, která je však samozřejmě neospravedlňuje.

Současná situace totiž velice připomíná pointu čtyřdílného filmu „Terminátor“: i když někteří lidé už dopředu věděli, co se stane, a udělali cokoliv, aby tomu zabránili, nedokázali to. V každém dílu je prorocky ukázáno, jak přemýšlejí americké politické a armádní špičky a kde spěje jejich konání. Každý díl také ukázal, kde to jejich myšlení a konání zákonitě vede, a že jaderný holocaust je neodvratitelný. Že by to měla být ta proklamovaná očista lidstva?

Ano, přátelé, je to tak, za měsíc- dva- tři mohou být tyto články a diskuze na internetu, i samotný internet, Čechy, Slovensko, Evropa a svět jak ho známe, minulostí.

Kdo narychlo vysvětlí politikům horlivě připravujícím válku, že ti „šťastnější“, kteří chystaný holocaust přežijí, se dostanou do doby kamenné a budou masově trpět a umírat ještě desítky let po ukončení této války na různé druhy rakoviny a jiných onemocnění v důsledku použití jaderných nebo chemických zbraní?

Takto se sen příznivců snížení populace na Zemi stane skutečností, s nejvíce vylidněnou Evropou. Nejdůležitější ale je, aby přežily USA a dolar – proto se určitě vyplatí bojovat a zemřít!

Peter Štuller
(Pozn. redakce: Článek je možná příliš pesimistický, ale v každém případě je velkým varováním pro každého. Ne proto, že bychom chtěli nahánět lidem strach, ale proto, abychom byli obezřetní.) 

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Neviem kto je autor ani neviem co su svobodnenoviny.eu, ale viem, ze najlepsi dezinformatori a demagogovia su z Ruska. Virtualny priestor je teraz plny dezinformacii z Ruska. Tento clanok je ich sucastou. Autor a noviny bude naleteli na dezinfomraice, alebo to robia vedome, alebo je tato stranka priamo ruská. Tento clanok má typické črty dezinformačného článku s rukopisom KGB. Dajte si pozor, aby ste mu neuverili. Co sa pise v clanku “ …o válce je již rozhodnuto…“ je pravda jedine na Ukrajine, kde o tom rozhodlo Rusko, ktore tam dodava tazku bojovu techniku a vojakov. Bolo to rusko, co ulupilo Krym, ruski ostrelovaci z KGB zabili na majdane desiatky ludi, prorusky Janukovic usiel do Ruska s miliardami dolarov, z ktorych sa teraz financuju proruske, resp. ruske zoldacke jednotky, ktore prave teraz lupezia na Donbase a odhryzaju z Ukrajiny. To su fakty. RUSKO JE ten AGRESOR!!! RUSKO prislo na NAVSTEVU v 1968!!!! Nie Spojene staty. Co chce tento clanok, to je manipulovat verejnu mienku. Chce vyvolat nasu nenavist k Nemecku, Francuzsku, Anglicku a dalsim statom EU a USA, pretoze vdaka ekonomickym opatreniam drzia Rusko a Putinovu mafiu, ktora si hovori vlada a parlament, este trochu na uzde, co Rusov pripravuje o peniaze na vedenie vojny. Som rad, ze sme v jednej skuine s EU, je vyborne, ze v cele Nemecka je Angela Merkelova a v USA Barack, je super, ze sme v NATO a dufam ze Rusky agresori sa k nam nedostanu.

  sa opakuje prisoi casto na to, aby to bola pravda. Toto chce niekto podhodit ludskemu vedomiu.

 • · Edit

  Zde jsem si dovolil malou korekci vašeho článku..

  Dokud občané jako jednotná masa nevyjdou nekompromisně co nejdříve do ulic. Můžeme se rozčilovat jak chceme, hádat se navzájem v médiích, můžeme uvádět jakékoliv důvody a názory, můžeme osočovat adminy a provozovatele médií za překroucení faktů, nebo zaujatého mazání komentářů: NIC, opakuji NIC s tím neuděláme, pokud vysloveně nechytíme podplacené škrabali ze „svobodných“ novin.eu pod krkem a neprosadíme velmi rychle a přesvědčivě touhy národa po okamžitém odpojení, zničení tohoto serveru a krvelačných satanů za velkým monitorem kteří píšou tyto sračky.

 • …a vďaka ignorantom, akých je aj tu plno, sa situácia tak ľahko nezmení. Len hlupák nevidí súvislosti a nechce byť informovaný.

  Je jasné, že za všetkým je Amerika, ktorá už niekoľko rokov ťaží proti ľudstvu, potrebuje sa zbaviť najvyššieho dlhu na svete a jediný zaručený spôsob je katastrofálna vojna.

  Hlupáci hlúpi, spamätajte sa, kým nie je neskoro.

 • · Edit

  Anno, neboj se, nejsme v …, ještě ne a dokud dýcháme a neprší na nás granáty, je to dobré. A stejně všichni jednou umřeme, tak si jeste zatím užívej život…

 • Ano, někteří se neprobudí ani po takovém scénaři. Kdyby se něco dělo tak nám to v televizi řeknou, že ?
  Spěte sladce…nic se přece neděje. Proto jsme tam kde jsme, hádejte kde ?

 • · Edit

  Článek je výborný ,je to bohužel drsnà pravda…Chytràci,kteří se tu nechají slyšet ve svÿch pitomých komentářích jsou pravděpodobně mylně informovaní anebo umyslně slepí…zatvrzelí protiruští pubertální hlupáci,kteří nevidí vůbec souvislosti .Je neuvěřitelné ,co je v Čechách vymydlenců!,kteří nemají dokonce ani pud sebezáchovy?..

  Zdraví Jituš

 • Takový fatalizmus, jsem už dlouho nečetl. Jediný, kdo má zájem na válečném konfliktu, jsou banksteři, vládcové USA. Pro ně pracují američtí politici. Politiky EU, již pomalu přestává bavit, pracovat pro jejich zájmy. Viz vyjádření Sarkozyho, že Francie jsou s Ruskem jedna kultura, nebo nejnovější vyjádření španělského ministra zahraničí, že nesouhlasí s americkým návrhem vyzbrojovat Ukrajinu. To jsou pouze některé viditelné postoje, pod hladinou, toho bude více.
  EU spolu s bankstery ovládanými USA, do války s Ruskem nepůjde. Zdá se, že se také odmítne podílet na náhradních řešeních – rozbíjení některých evropských států na mraky. Tomu napovídá probíhající schůzka o Ukrajině, bez přítomnosti největších štváčů, USA a Anglie.
  Souhlasím s Vámi v jednom, že je potřeba, aby se také občané zapojili a podpořili váhavé politiky. U nás by bylo např. vhodné téma: požadavek na odvolání válečného štváče Zaorálka.
  http://www.novarepublika.cz/2015/02/evropa-se-tristi-francie-se-privraci-k.html

 • Nerozumiem naco straite ludi takymito scenarmi, vidno, ze nemate asi nic ine na praci..bravo

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*