Važme si světového míru a úsilí pro jeho udržení!

Važme si světového míru a úsilí pro jeho udržení!

Řinčení zbraněmi nabírá na intenzitě a lokální války podněcované globálním prediktorem a finanční oligarchií mohou přerůst do světové války a zániku civilizace. Motivací podněcovatelů lokálních válek je zavedení světovlády-NWO, ovládnutí energetických a nerostných zdrojů a nárůst jejich bohatství. Od druhé světové války bylo v lokálních válkách zabito kolem 50 miliónů lidí, což se přibližuje k počtu obětí v druhé světové válce v Evropě!

Od Norimberského procesu s válečnými zločinci se nevyvodila téměř žádná odpovědnost vůči podněcovatelům a agresorům lokálních válek. Odnesli to místní politici a vojáci, kteří bránili celistvost a zájmy své země. Mossadek-Írán, Lumumba, Miloševič, Mladič a další. Objektivní činnost OSN a Haagského tribunálu je spornám, což potvrdil i odchod vyšetřovatelky Carly Del Ponteové, která neměla podporu výboru OSN při vyšetřování války a zločinů v Jugoslávii a Sýrii.

Vývoj v Evropě a v Afro-asijských zemích vytváří enormní napětí, které může rovněž přerůst do jaderné války. Jedná se o země jako Ukrajina, Jemen, Irák, Sýrie KLDR a další. Jestřábi ještě nedávno šířili zprávy, že Severní Korea bude napadena do 12 týdnů. Poznamenávám, lidstvo už zapomnělo, že v Koreji již bylo v 50 letech v zájmu světovlády vyvražděno okolo 30% lidí! Napjatost vztahů se zvyšuje rozšiřováním NATO směrem na východ k Ruské federaci a vnášením řízeného chaosu do Evropy tj. enormní přísun imigrantů řízený globálním prediktorem.

Destabilizaci také může vyvolat enormní rusofobní kampaň, která označuje Ruskou federaci za potencionálního agresora. Jsou to nezodpovědné a nepravdivé tvrzení nakolik Rusko vlastní 1 / 6 zemské souše a má kolem 37% nerostných zdrojů naší planety. Rusko umožnilo sjednocení Německa a souhlasilo s rozpuštěním Varšavské smlouvy. Západ však úmluvu nedodržel a NATO nerozpustil! Myslím si, že toto jsou dostatečné fakta, aby občan objektivně posoudil, na které straně je pravda. Pod vlivem nezodpovědné propagandy a části novinářské obce se lidé stali lhostejní a neteční k akcím tvořeným globální elitou. Evropu a další regiony do tohoto kritického stádia dovedli prospěcháři, výrobci zbraní, úplatní politici – lokajové globálního prediktora, značná část masmédií a část vojenského personálu. Nastala doba, aby mírové síly aplikovaly myšlenku Ernesta Hemingvea – spisovatele USA a izolovali psychicky narušené arogantní hlupáky!Částečnou vinu na takovémto stavu nese část světové populace – gramotné vrstvy – které svou lhostejností a nezájmem umožňují v zárodku konat zlo. Připomenu, že protesty mas obyčejných a odpovědných občanů proti jadernému vyzbrojování, které probíhaly v minulém století v západní Evropě, jsou bohužel již minulostí. Rozsáhlá manipulace společenského vědomí masmédii způsobila a způsobuje nedozírné mentální újmy lidské populaci. Demoralizované člověk – produkt cílené propagandy – není schopen posoudit pravdivé informace a fakta na něj nezabírají! Jako příklad stačí uvést proces privatizace po r. 89, když rozkrádání státního a národního majetku probíhalo za jásotu občanů.

V zájmu zabránění Kataklyzmatu, čili v zájmu zachování života, EU potřebuje urychleně provést personální změny a začít budovat mírotvornou, sociálně orientovanou a svéprávnou Evropu! Pokud nedojde k urychlené a radikální změně současného trendu, je možné to ospravedlnit pouze tím, že evropské národy si zvolily cestu eutanazie!

Dalším negativním jevem je, že dochází k značnému narůstání majetkové nerovnosti mezi lidmi, národy a státy. Je to cesta do propadliště a historie to potvrzuje. Z toho vyplývá, že sociální oblast se nesmí zanedbat. Připomínám, že v těchto dnech došlo v USA k úpravě daní z příjmů. Daň ve výši 35% byla snížena na 21% a tato úprava má zvýšit počty chudých. Značnou majetkovou nerovnost způsobuje lidská chamtivost, čímž se zvyšují počty chudých. Vznik takového chování sahá do biblického období, když se lidé klaněli zlatému teleti a můžeme to nazvat nakažlivou chorobou. Tato nemoc nabírá na intenzitě a společenský systém kapitalismus jí vytváří neskonalé podmínky. Jak jsem již uvedl, chamtivost a ziskuchtivost za každou cenu ničí rodiny, mezilidské vztahy, vyvolává mezinárodní napětí, války a milióny lidských obětí. Někteří aktéři tohoto spol. řádu – oligarchové – si vybudovali a budují pozemní a podmořské labyrinty, které je mají chránit v případě jaderné války. Doba jaderného rozpadu není krátká a žít v podzemí vzbuzuje otazník!

Už několik let dochází zejména v Evropě k explozím prováděným extrémními fanatiky, jejichž obětí jsou většinou řadoví a nevinní občané. Část soudných, moudrých politiků a také generálů, by si měla uvědomit, že se skupina fanatiků může zmocnit malého počtu taktických jaderných zbraní. V případě jejich odpálení na západě nebo na východě, může dojít k tragédii s nedozírnými následky.

Je nejvyšší čas, aby reálně smýšlející, mírotvorní, evropští a světoví politici včetně generálů se seznámili s Rapackého plánem, pro zvýšení bezpečnosti v Evropě a dalších regionů. Adam Rapacki byl ministrem zahraničí Polské republiky a na valném shromáždění OSN v r 1958 předložil plán na vytvoření bezjaderné zóny ve střední Evropě. V další etapě by se bezjaderná zóna rozšířila západním a východním směrem. Hranice zóny by končila na pobřeží Atlantiku a na východě za pohořím Ural!

Tento plán představoval čestný pokus na snížení válečného napětí v Evropě a jeho postupnou aplikaci na naší planetě. Tento plán si zaslouží pozornost a úctu dodnes. Je to motivace pro mírotvornou, politickou a humanitární elitu světa!!!

 

Ing. Richard Novák
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Važme si světového míru a úsilí pro jeho udržení!

  • · Edit

    Americky nahubek na ceska media funguje. Zadne zpravy o vcerejsim rocnim proslovu Putina k RF a svetu nikde v mediich nenaleznete! Oni si mysli, ze to, co neotisknou neexistuje a co otisknou, ze vsemu lide uveri! Zapomneli, ze zname tyhle manipulace z doby hruzovlady jedne strany. A to zijeme dnes pry ve svobode slova a demokracie! Je to nezpochybnitelny dukaz, jak je nase spolecnost manipulovana zamlcovanim dulezitych zprav, lhanim a rusofobii. Proslov byl nejdulezitejsi udalosti roku pro svet a ukazal, ze Rusko se neda zlomit a ze znici kazdeho, kdo je nebo jejih spojence napadne.
    4. brezna prechazi Cina v zahranicnim obchodu od $ na Juan a domek ze lzi a teroru vuci nam, lokajum USA se zacne hroutit. Aby nevznikly pochyby jak nebezpecne by bylo Rusko napadnout, predstavil Putin v pravy cas nove zbrane, ktere prekonaji obranu USA. Bylo to v pravy cas. Malokdo si uvedomuje, jak je situace napjata, protoze jsme pod cenzurou USA a dulezite zpravy jsou zatajovany.
    Rusko bude branit i spojence, budou-li napadeni. Cina presunula baterie balistickych raket na hranice Ruska. Jejich spojenectvi je ocividne. Doufam, ze nam to zachova mir a nadeji na novy svet bez valek, hrozeb a sankci!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*