VARIANTA VLÁDNUTÍ aneb – jak jsem se zase jednou naštvala

VARIANTA VLÁDNUTÍ aneb – jak jsem se zase jednou naštvala

Cituji: „Patnáctičlenný poslanecký klub sociální demokracie, která má s ANO ve Sněmovně 93 hlasů, se podle informací Práva shodl na vlastní taktice. ČSSD preferuje dobrovolný odchod premiéra z funkce a tzv. variantu Pellegrini. Tedy že po případné demisi premiéra, s nímž padá celá vláda, se do čela kabinetu postaví jiný zástupce ANO a vláda se sestaví na stejném půdorysu, jako je dnes.“

Opět cituji: „Pokud by k výměně premiéra nedošlo, nevylučuje ČSSD možnost rozpuštění Sněmovny, ke které je potřeba 120 hlasů, a následovaly by předčasné volby. Avšak dosud vede ANO žebříček preferencí s 27 až 33 procenty, zatímco ODS a Piráti mají zhruba o polovinu méně.“

https://www.novinky.cz/domaci/489076-v-cssd-se-mluvi-o-variante-vymeny-premiera.html

To je varianta č. 1 a č. 2. Ale existují i další dvě varianty, nazvu je a) a b).

Varianta a): Premiér Babiš skončí, nastoupí jiný zástupce za ANO, a vládu sestaví podle jiného, lepšího půdorysu a to znamená, že vyrazí všechny podrazáky z ČSSD, které tam Babiš nastrkal, ty, co se usídlili u vládních koryt a můžou si tak akorát společně a nerozdílně políbit prdel a ve vládě si ani neškrtnou.Varianta b):  Babiš podá demisi, sněmovna se rozpustí a budou nové volby. A není možné, aby ty lůzry ve sněmovně nenahradili neokoukaní lidé a hlavně – morálně, právně i lidsky čistí jedinci, kteří mají co nabídnout a aby se premiérem nemohl stát zase jeden křišťálově nejkřišťálovitější křišťál.

Člen vlády skládá při nástupu do úřadu do rukou prezidenta republiky tento slib, podle Čl. 69 odst. 2 Ústavy České republiky:

 „Slibuji věrnost České republice. Slibuji, že budu zachovávat její Ústavu a zákony a uvádět je v život. Slibuji na svou čest, že budu zastávat svůj úřad svědomitě a nezneužiji svého postavení.“

Zatím jim všem – nebo ať jsem spravedlivá – skoro všem jde jen o koryta, větší platy a pokud možno za pár týdnů ještě větší, nevědí, co je to čest, morálka a spravedlnost a chovají se, jako kdyby spolkli veškerou moudrost světa, a přitom jsou tak hloupě ubozí, že si nevidí ani na špičku nosu a aby alespoň nějakou aktivitu prokázali, místo zachraňování našich sirotků jedou pro cizí, a berou jako samozřejmost, že to naši občané pochopí. Nepochopí. Když zachraňovat sirotky, zachraňte napřed naše. Když pomáhat chudým, pomáhejte, apriori, našim chudým. Význam slova solidarita těžce zmrvila mamá Merkel a hrubě na to doplácí celá Evropa.

Vzhledem k tomu, co v poslední době – tedy od loňských sněmovních voleb – v politice proběhlo, jak těžce a s naschvály se sestavoval tým vládnoucí garnitury, kde se odpískané ČSSD a ODS opět trapně nasáčkovala ke korytům a nasírá lidi ve velkém, a vlastně tyto dvě strany nedávají naprosto žádný užitek státu, kterému slibovali věrnost a že mu, i jeho lidu, budou sloužit. SPD a Komunisti naprosto dětinsky a zbytečně dělali cavyky se sestavováním vlády Babišem, ODS a Stan byli ti jediní a nepostradatelní lídři a ochránci Ústavy a svobody… Ty šarády jsme viděli v přímých přenosech z PS, i přes naprosto „nestranná a pravdivá“ média. V posledních měsících se všichni naši politici vyznačují uměním zkurvit všechno, na co sáhnou. Myslím, že nynější garnitura bude mít nálepku největších lemplů historie ČR. Místo aby se z voleb poučili, kam vane vítr, tam se otočí. TOP09 a KDU-ČSL všechny strany dobře naučily, jak se u koryta udržet. Stačí se otáčet jako korouhvička. Je to v podstatě naprosto stejné po celých 29 let slibů, podvodů, krádeží, kálení na lidi i své voliče, cílená likvidace soběstačnosti naší země, opakování devadesátých let. A Okamura? Když šel do politiky, řekla jsem si – tak hochu, na tohle dojedeš. A mám pravdu. Býval to jeden z nejlepších lidí, co dbali na cestovky, aby neodíraly lidi. Rozumný, přímý, slušný. Politika ho přitlačila ke zdi. Stal se z něj opakovač frází a tak se do toho zamotal, asi neví kudy z toho a jak vybruslit. Je mi ho líto, nepodřezává větev jen SPD, ale hlavně ji podřezal sobě. Stejně jako Babiš, tím naprosto fatálním spojením s ČSSD. https://cs.wikipedia.org/wiki/Volby_do_Poslaneck%C3%A9_sn%C4%9Bmovny_Parlamentu_%C4%8Cesk%C3%A9_republiky_2017o

Ti nejmenší trpajzlíci měli tehdy, (a mají i dnes), tu největší hubu a byli strašní ochránci naší Ústavy a práv. Ti, kteří totálně propadli, jako ČSSD, se spojili s Babišem – tedy, přesněji – on se spojil s ČSSD a tu udělal svou první chybu. Dal moc propadlíkům, udělal si opět srandu z voličů a důsledek toho byl vidět na výsledku Senátních voleb, kde byli většinově zvoleni naprosto nepoužitelní lidé, jako bývalí neúspěšní kandidáti na prezidenta; feťáci; vulgárně nejen vypadající, ale i mluvící a přemýšlející šašci; kurvičky natáčející se při mastubaci; úchylní a bezmozkoví jedinci. Tohle je ale vina naštvaných, zklamaných, ale i duševně nezralých jedinců, voličů. Ale nejen oni, ale i my ostatní s těmito troskami a jejich ubohými a Česko ničícími rozhodnutími budeme muset nějakou dobu žít.

Ale ještě douška k spojení Babiš a ČSSD. Díky tomu jsme se dostali ke spolku Hamáček-Poche-Chovanec-Tejc a přidruženě i Petříček, poskoka Pocheho. Tenhle spolek má za cíl odkopnout Babiše, který si je, i přes nevůli občanů, nacpal do vlády, a zřejmě počítal s naprostou vděčností ČSSD a nějak mu to nevyšlo. Jako zázrakem se s kamerou v brýlích vynořila kauza Babiš junior, versus pomstychtivá Slonková. Kdy ta opět ukázala morální kredit novinářů, vlastně neukázala, oni ho totiž nejen že nemají, ale ani neznají. Tato kauza nevědomky ukázala také občanům, že není psychicky nemocný jako psychicky nemocný. Je totiž rozdíl v tom, že pokud jde o migranta, který zabije 15 lidí, tak není terorista, ale je psychicky narušený, tudíž neodsouditelný, má právo na ochranu osobní integrity, a tudíž do toho nemá kdo co kecat a okamžitě se o něj začnou starat neziskovkoví právníci a aktivisté, bránící svým vlastním tělem jeho práva. Ale! Pokud je psychicky narušený svědek Slonkové, (která jde po Babišovi, jako husa po flusu), Babiš junior, je jeho vynucená a naaranžovaná zpověď krajně důležitá k osvětlení už tak vyčpělé kauzy Čapí hnízdo a tudíž k naprosté dehonestaci a odstranění Babiše staršího. Je to krajně zvrhlé a nechutné a ukazuje to jen bahnitou kulturu žurnalistiky, tolik podobnou čarodějnickým procesům či padesátým letem minulého století.  A psychicky nemocný Babiš junior je tedy tím nejhlavnějším a nejdůležitějším svědkem, aniž by někdo chránil práva jeho.

Snad by opravdu bylo zapotřebí nových voleb. Docela dobře by se totiž po minulých volbách mohlo stát, že se do sněmovny nedostanou takové lidské zrůdy, které ženou ČR do záhuby. Takové strany, které by ve 21. století měly být zakázány za účelovou likvidaci našeho státu, naší společnosti a rozsévání zla. Za potlačování Češství, za cílené zamoření našeho státu ekonomickými migranty… Za povyšování menšin a gender vyznavačů na úkor klasické rodiny, za nastolování totalitního režimu plně podřízeného nemorálním, zvráceným, ožraleckým a chorým úředníkům z Bruselu a celé EU. Takové strany, jako je ODS, Stan, TOP 09, KDU-ČSL a Piráti, kteří shodili laťku morálnosti a lidskosti na úplné dno bahna, zvaného demokracie, kde pro bohaté, pro úchylné osoby, pro menšiny neplatí zákony a pracující člověk funguje jen jako otrok za pár korun. Kde, aby obyčejní lidé drželi hubu a krok, zavedli cenzuru a vymývají islamistickou a gender propagandou, ba dokonce i zvráceně nastavenou sexuální výchovou, sepsanou nějakými pedofily, dětské mozečky a neštítí se ničeho.

Jo, ale budeme je volit, protože našim důchodcům zvedli důchody. (Které jim stejně po Novém roce budou prd platné, protože jim opět zbyde hovno).

Je čas vyjít do ulic a udělat velký úklid. Čím dříve, tím lépe.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*