Válek: „Chronici půjdou do kytek“

Válek: „Chronici půjdou do kytek“

Hrozné jak se změnila mluva lidí. Válek válí: „Chronici půjdou do kytek. Ovšem, ano, nebudou tolik umírat lidi na covid,” … „Půjdou do kytek“.. jak to může takhle vyslovit?

To ukazuje na chybějící úctu k lidskému životu. Čistý zvířecí panikářský projev. Mluvit o někom takhle expresivně, že „půjde do kytek“.

Tohle už dávno není o faktech z medicíny ale o podstatě lidství, která je likvidována.

Jedinou hodnotou je přežití.Přežit pro mě není nejvyšší prioritou. Člověk se bojí smrti a umírání, ale to jak teď lidi u mluví. Počítají mrtvé, nakažené. Celá ta mentalita je nemocná.

„Starý lidi zavřeme“ a podobné věty před časem popudily ve studiu také dr. Hnízdila.

Spousta lidí se tak bojí zemřít, že jsou evidentně ochotni obětovat úplně vše. Morálku, etiku, lidskost. Hlavně lidskost.

A když nebude, co jíst, tak co budete dělat? Kanibalismus? Prostě přežít není nejvyšší hodnota.

Dřív byly výše duchovní hodnoty, morálka a lidská empatie.

A pak lidé říkají neuctivé věty jako „chronici půjdou do kytek“.

Nebo přejí smrt prezidentovi.

A neočkovaným.

Český uznávaný novinář tweetnul, že neočkovaní umírají pomalu.

Čím víc se bez respektu snažíte přežít a jak zdivočený dav šlapete po lidech, abyste si zachránili svůj kejhák, tím jsem víc pochyboval, že mám zájem žít. V takové světě.

Narozdíl od většiny populace ČR nejsem epidemiolog, biolog, imunolog, vakcinolog, protože jinak je to tu samý expert na medícinu jako takovou.

Ale pak je tu ten lidský faktor, který není odborného charakteru. Konec lidství a humanity.

Asi z toho každodenního počítání mrtvol.

Ale některým přijít o lidství asi vadit nebude. Máme tu na planetě hodně transhumanistů.

Oni si ta ani neuvědomují. Přežít je jediné, co umí vnímat. Mají pocit, že dělají dobrou věc. Že zachraňují životy. Jako když matka chtěla teď skočit s dítětem z mostu, ale kolemjedoucí řidič autobusu ji v tom zabránil. To je humanita. Nezkoumal test nebo že její asertivní sebevražda nijak neomezuje jeho svobodu. A ta matka jistě měla své šlechetné důvody, proč chtěla spáchat sevevraždu i s tím dítětem.

Kolem covidu také mnoho lidí chce dělat rozhodnutí za jiné.

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/valek-cisla-smrdi-tim-ze-prijdeme-o-vanoce-40376691
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Komentář “Válek: „Chronici půjdou do kytek“

  • Covid tu bude tak dlouho, dokud mocní neodčerpají veškeré zdroje z rozpočtů států. Politici jim v tom pomáhají. To, co nám bude brzy vládnout nemá s lidmi nic společného. Ten slepenec bude nejhorší vládou, kterou jsme kdy měli. Vzít Piráty do vlády a dát jim zahraniční a evropskou politiku je arogance a hloupost. Je to stejné, jako kdyby vzala ODS do vlády Komunisty.
    TOP 09 je parta odpadlíků z ODS a nyní se znovu spojili, aby společně vládli. Lidovci byli ve všech vládách i před rokem 1989 v rámci Národní fronty. Plastelínoví Starostové v tom umí chodit a ví, jak udělat podraz na bližního, když to pomůže k získání moci či peněz.
    Slušnost nečekejme. Tato vláda bude brát tam, kde je to pro ní jednoduché – obyčejným lidem a dávat těm, kteří jí pomohli ve volbách – bohatým.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*