V německých školách nutí děvčata nenosit krátké sukně, aby nepohoršovaly muslimské migranty

V německých školách nutí děvčata nenosit krátké sukně, aby nepohoršovaly muslimské migranty

Školy v Německu nařizují dospívajícím dívkám nenosit minisukně nebo šortky, aby se zabránilo útokům ze strany muslimských migrantů, kteří mohou být pohoršeni takovým druhem oblečení.

Škola nacházející se v Pockingu, Bavarii, zaslala dopis rodičům, které obeznamuje s jejich novým „bezpečnostním opatřením“, poté, co byl otevřen utečenecký tábor v nedaleké školní tělocvičně.

Rodiče byli varováni, že by jejich děti neměly nosit odhalující oblečení, ze strachu z možného „nedorozumění“, které by mohlo vést k „útokům“ ze strany migrantů.

Dětem bylo také řečeno, že „hanlivé nebo rasové poznámky“ nebudou tolerovány. Někteří rodiče se kvůli dopisu rozzlobily, ale ředitel Martin Thalhammer uvedl, že jsou opatření nezbytná k ochraně dětí.

minisukne

Dopis byl rodičům zaslán koncem června, i když se teď pozornost v Německu ubírá k plánům přijmout 800.000 nových přistěhovalců do konce roku a chce v dohledné budoucnosti přijmout dalších 500.000 utečenců.

Kontaktovala mne také další Němka, která mi řekla, že škola, která leží v blízkosti jejich rodiny, dívkám nařídila nenosit šortky- a to i v horkém počasí- aby se předešlo sexuálním napadením ze strany migrantů.

Tento týden byla v německém parku znásilněna 7letá dívka, což je příběh, který získal velmi malou pozornost ze strany médií.

Od té doby, co Švédsko otevřelo dveře masové migraci, země se na Západě stala hlavním městem v počtu znásilnění, s prudkým nárůstem počtů znásilnění o 1400%. Přibližně 77,6% násilníků jsou označeni jako „cizinci“.

Jak jsme již dříve informovali, počty znásilnění v muslimské kultuře jsou hlavním problémem ve Skandinávii, ale jejich kritici jsou označováni za rasisty a islamofoby.

Spojené království, které chce také přijmout dalších 20.000 uprchlíků, také zaznamenalo četné případy znásilnění muslimskými gangy, včetně sexuálního obchodování s lidmi ve městě Rotherham, které bylo ututláno místní radnicí a policií kvůli obavám, že identifikují viníky- téměř všichni z nich byli pákistánští muži- a že by to bylo považováno za politicky nekorektní.

Paul Joseph Watson

Paul Joseph Watson je editorem portálu Infowars.com a Prisonplanet.com

Infowars/svobodnenoviny.eu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “V německých školách nutí děvčata nenosit krátké sukně, aby nepohoršovaly muslimské migranty

  • Uz by sme sa mali poucit z historie, kolko vyspelych, kulturnych a mierumilovnych narodov pohltili tie zaostalejsie, ale agresivnejsie !!!

  • · Edit

    A bude hůř. Síla mocných už je taková, že obyčejní lidé jsou pro ni jen materiálem k získání většího bohatství a zdravý názor většiny lidí je umlčován a lidé jsou uměle rozeštvávány, aby neměli sílu prosadit své přesvědčení, které by mohlo je ohrožovat v jejich samozvaném božství. Existuje však zákon karmy, který zrovnovážní tento svět, ale bude to zřejmě bolet. Myslím, že není za pět minut dvanáct, ale že už je 5 minut po dvanácté. Ráda bych se mýlila.

  • Je to nezodpovednost komunalnich poltiku pusobicich v Pockingu,kteri rozhodli o ubytovani nadrzenych uprchliku ve skolni telocvicne,sami vystavuji skolacky eventualnimu sexualnimu nasili!Nikdo v Evrope neni povinen se prizpusobovat islamskemu nabozenstvi,nebo kulture,at se prizpusobi oni tradicim a kulture te zeme v ktere chteji zit!Bylo by jiz na case, aby islamske zeny zijici v krestanske Evrope odlozily jejich habity a satky a to jiz z hygienickych duvodu,neni nutne pod nevetranym telem nebo vlasy pestovat ves satni nebo detskou!

  • · Edit

    haremy at si delaj doma a pindaj si taky tak,evropa je nas domov a oni at si doma oteviraj huby…evropskou komisi sme nevolili, tak at nam nekeca do toho co mame doma delat a jakyho imigranta poslouchat…plati Schengen a basta

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*