V čase smrtící pandemie vláda upřednostnila zájmy Německa a Rakouska na úkor našich obyvatel

V čase smrtící pandemie vláda upřednostnila zájmy Německa a Rakouska na úkor našich obyvatel

Toho Německa, které zabavilo životy zachraňující zdravotnický materiál naší zemi i dalším státům z „východního bloku“.Ministr vnitra Jan Hamáček se na přání premiéra Andreje Babiše na základě žádosti německé a rakouské vlády rozhodl rozšířit výjimky pro přeshraniční pracovníky.

Čeští zdravotníci, sociální pracovníci a záchranáři nakonec mohou dál denně dojíždět do zaměstnání v Německu a Rakousku. Prý, aby to neohrozilo tamní zdravotnictví a sociální služby.

Všem je jasné, že právě pracovníci v těchto oborech jsou doslova v každodenním kontaktu se smrtící nákazou a je tedy zcela šokující, že vláda vyšla vstříc politikům z Německa a Rakouska a umožnila výjimku pendlerům, aby i nadále mohli každodenně jezdit přes hranice a z obou zemí zavlékat tuto nákazu na naše území.

Kde budou stonat tito lidé, až se v cizině nakazí ? Nepochybně v naší zemi. A jak k tomu přijdou naši obyvatelé, které pendleři nakazí a mnozí z nich budou možná ohroženi i na životě ?

Máte tady zjevně zájmy Německa a Rakouska, které jsou z jejich pohledu pochopitelné, ale jsou v přímém rozporu se zájmy naší země.

Naše zdravotnictví a sociální služby jsou na pokraji kolapsu, ale naši kvalifikovaní pracovníci jezdí raději pracovat do ciziny za lepším platem. Ti pracovníci, kteří na náklady našeho státu, tedy za peníze nás všech, vystudovali a celkem logicky bych očekával, že minimálně v době mimořádného stavu budou k dispozici naší zemi. A tento stav nastal.

Vláda raději ohrozí obyvatele naší země a upřednostní zájmy Německa, Rakouska a pendlerů !!!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “V čase smrtící pandemie vláda upřednostnila zájmy Německa a Rakouska na úkor našich obyvatel

  • To je hnus ! Němci kašlu na roušky a České lékaři je budou jezdit léčit !? To vážně !!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*