USA nasadí v Německu nové jaderné zbraně proti Rusku

USA nasadí v Německu nové jaderné zbraně proti Rusku

Německá veřejnoprávní televize ZDF dnes zveřejnila titulek: „Nové americké atomové zbraně budou umístěny v Německu,“ a uvedla, že Spojené státy umístí v Německu 20 nových atomových bomb, z nichž má každá čtyřnásobek destruktivní síly, než ta co byla shozena na Hirošimu.

Bývalý parlamentní státní tajemník německého ministerstva obrany, Willy Wimmer, člen konzervativní strany Merkelové, varuje, že tyto „nové možnosti útoku proti Rusku představují „vědomou provokaci našich ruských sousedů.“

German Economic News také informoval o rozhodnutí kancléřky Merkelové umístit tyto teroristické zbraně proti Rusku: „Spolkový sněm se v roce 2009 rozhodl, vyjádřením vůle většiny Němců, že by USA měly stáhnout všechny své jaderné zbraně z Německa. Ale německá kancléřka Angela Merkelová proto neudělala nic.“ A teď ještě souhlasí se zvýšením amerického jaderného arzenálu proti Rusku.

Barack Obama a Angela Merkelová Foto: AP
Barack Obama a Angela Merkelová Foto: AP

Maria Zakharova z ruského ministerstva zahraničí uvedla: „Jedná se o porušení článků 1 a 2 Smlouvy o nešíření jaderných zbraní,“ což je smlouva, která poskytuje nejaderným státům jistotu, že se stávající jaderné mocnosti nebudou snažit využít jejich jaderný status, aby se zmocnily celého světa.

German Economic News uvádí: „Federální vláda požadovala přesný opak: Spolkový sněm rozhodl v březnu 2010 velkou většinou, že federální vláda by měla tlačit na stažení amerických jaderných zbraní z Německa.“ Dokonce i koaliční dohoda mezi CDU, FDP a německou vládou v roce 2009 slíbila stažení jaderných zbraní z města Büchel. Ale místo toho tam přibudou nové jaderné bomby.“

 

Infowars/ svobodnenoviny.eu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

2 Komentáře “USA nasadí v Německu nové jaderné zbraně proti Rusku

  • · Edit

    Evropo, probuď se!!! Jak dlouho ještě budem poklonkovat těm americkým šaškům, co melou z posledního?? Jak dlouho ještě budeme z vlastních peněz financovat ty svinské kreatury, co vedou nejen naši zemi, ale i celý starý kontinent k totální záhubě? Do zbraně, občané, vymeťme ten póvl, začněme doma s našimi Stropnickými, Kalousky, Schwarzenbergy aj. parazity! Allons enfants de la Patrie!!!

  • Německo je od roku 1945 okupováno a musí USA poslouchat. Z toho důvodu nemůže být tím, kdo udává trend v EU. EU se musí zbavit podřízenosti USA nebo se musí rozpadnout. Jinak se Evropa zachránit nedá. USA dělají vše, aby byla válka v Evropě. Tu vidí jako jedinou možnost záchrany před krachem US ekonomiky.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*