Uprchlíci nebo vražední piráti ?

Uprchlíci nebo vražední piráti ?

Migranti vyhrožují posádce lodi Vos Thalassa smrtí, jestliže je loď neodveze do Itálie. Tato loď naložila celkem 67 migrantů. Musela zasáhnout italská Námořní hlídka. Kdo vyhrožoval půjde do vězení, řekl Salvini.

Migranti vyhrožují svým zachráncům

První stránka deníku Libero quotidiano, kterou ppužil ve svém prohlášení italský politik Paolo Grimoldi (Fb)

Stalo se to v úterý večer v libyjských vodách, kde tento remorkér slouží u ropných plošin. Tato loď naložila celkem 67 migrantů.
Ministr vnitra Matteo Salvini prohlásil, že tato loď nebude vpuštěna do italských přístavů. To ještě ovšem netušil, že později Vos Thalassa přeloží svůj náklad na palubu lodi italské Námořní hlídky – CP 941 Ubaldo Diciotti. V té době byla také libyjská Námořní hlídka připravena k zásahu.

Salvini dále prohlásil, že italská Pobřežní hlídka Diciotti nesmí suplovat tu libyjskou, speciálně, když už afričtí kolegové vyjeli do akce.

Italská loď přispěchala remorkéru na pomoc, protože velitel lodi Vos Thalassa signalizoval „velké nebezpečí“ pro italskou posádku, která se na této lodi nachází. Někteří migranti totiž posádce vyhrožovali smrtí, jestliže je neodvezou do Itálie. K tomuto se mimo jiných politiků také vyjádřil na Fb krajský tajemník Lombardské Ligy – Paolo Grimoldi, který mimo jiné napsal “ A my bychom měli tyto potencionální vrahy přijmout? Jen dál Matteo, nezastavuj se!“ a publikoval pod textem ofocenou první stránku deníku Libero Quotidiano, kde se píše, že migranti vydírají své zachránce pod výhrůžkou smrti, jestliže nebudou odvezeni do Itálie. Toto jejich počínání je pod titulkem klasifikováno jako AKT PIRÁTSTVÍ.

Italský ministr vnitra nekompromisně uvedl, že dokud nebude jasné kdo vyhrožoval posádce a nebude odvezen do vězení, tak nepovolí přistání.

Podle posledních zpráv, bude „Diciotti“ vyloďovat v sicilském přístavu Trapani.

Národnosti migrantů na lodi … ve které z těchto zemí zuří válka? Zdá se, že aktéři jsou : jeden migrant z Gambie a jeden Sudánec … takto informoval Salvini na svém Fb. (Fb)

https://www.google.it/amp/s/www.ilmessaggero.it/AMP/primopiano/migranti_diciotti_nave_guardia_costriera_trapani-3849612.html
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Uprchlíci nebo vražední piráti ?

  • Dokud Evropa nenastolí přísný stop stav těmto migrantům, tak se bude situace v jednotlivých státech tak zhoršovat až může dojít k velmi vážným situacím.. Evropa není nafukovací a má svoji kulturu, kterou nehodlá měnit a přizpůsobovat se středověku. Politici, kteří dávají migrantům zelenou by měli okamžitě odstoupit ze svých funkcí, protože tím, že propagují tuto záměrně připravenou migraci poškozují nenávratně svoje země a celou Evropu. Politik musí ochraňovat svou zem a ne být pimprletem nějakého cizáckého loutkovodiče.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*