Uniklá zpráva: Šest miliónů migrantů se chce dostat do Evropské unie

Uniklá zpráva: Šest miliónů migrantů se chce dostat do Evropské unie

Uniklá tajná zpráva od německých bezpečnostních orgánů odhalila, že téměř šest miliónů migrantů ze zemí kolem Středozemního moře se chce dostat do Evropy.

Zpráva, která byla získána německým deníkem Bild, uvádí, že existuje nejméně 5.95 miliónů migrantů v zemích kolem Středního moře, kteří se snaží dostat do Evropy. V samotném Turecku, odhaduje se ve zprávě, je 2.93 miliónů migrantů, kteří chtějí výhody, který plynou pro žadatele o azyl v západních evropských zemích, jako ne Německo, informoval portál OE24.

Libye, podle zprávy, je v současnosti domovem pro 1,2 miliónů migrantů, kteří se chtějí dostat do Evropy. V loňském roce překročil moře do Evropy rekordní počet migrantů, většina z nich přicestovala do Itálie. Italská vláda se zavázala, že v tomto roce zakročí proti nelegální migraci, ale země je svědkem jen nepatrného snížení počtu migrantů přicházejících do Itálie.

Jordánsko, které přijalo velké množství Syřanů prchajících před občanskou válkou, je také zmíněno v této uniklé zprávě. Německé bezpečnostní služby odhadují, že by v Jordánsku mohlo být až 720.000 migrantů, kteří se chtějí dostat do Evropy.

Středoafričtí migranti jsou také zmíněni ve zprávě, která uvádí, že jich nejvíce přichází do Libye a Alžírska na cestě do Mali a Nigeru, které se staly centrem pro migranty.

Německá tajná zpráva se shoduje s podobnou migrační zprávou od Evropské pohraniční agentury Frontex, který byla zveřejněna loni. Agentura Frontex uvedla, že míra africké migrace vzroste v nadcházejících letech a většina z toho bude zažehnuta ekonomickou situací ve vysoce lidnatých západoafrických zemích.

Předseda Evropského parlamentu Antonio Tajani  v úterý tuto zprávu potvrdil, když sdělil italským médiím, že „pokud nebude problém v Africe vyřešen – sucho a podvýživa – budeme čelit miliónům a miliónům Afričanů tlačících se do Evropy a hráze a zdi jim v tom nezabrání.“

Předseda Evropské rady Donald Tusk rovněž varoval, že nekontrolovaná migrace miliónů lidí by mohla zahltit Evropskou unii, pokud zůstane libyjská cesta otevřená. „Tok migrantů s Libye do Itálie a EU je neudržitelný,“ řekl Tusk na začátku tohoto měsíce.

Rakouská vojenská zpravodajská služba vydala minulý měsíc podobnou prognózu s předpovědí, že do roku 2020 Evropa bude čelit přílivu až 15 miliónů migrantů. Rakušané také přičítali zvýšený počet západoafrických migrantů jako hnací sílu pro zvýšení tohoto počtu.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Afričtí imigranti … kde jsou ženy a děti? (ilGiornale)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Uniklá zpráva: Šest miliónů migrantů se chce dostat do Evropské unie

  • Naší povinností je bránit se této hrozbě. Člověk by neměl vést útočný boj, ale má povinnost se proti zlu bránit. Asi to nechápou neziskovky pro migranty resp. jejich ředitelé a pracovníci, kteří si mlaskají nad penězi, kterými je zásobuje např. Soros , ale i jiní. Cožpak nevidí, že překročí-li stav vetřelců určitou hranici, že je vetřelci semelou také a peníze si mohou naložit do octa. A oni se ohánějí láskou k bližnímu, ale své vlastní by nechali zničit. Naše kultura s islámskou v takovém množství je zcela neslučitelná a soužití by bylo peklo .

  • Nejenom 6 milionu Muslimu. Cela Afrika se sem do Evropy chce nacpat. Nasi politici jim to umozni, NATO a EU take. My zaplatime ty naklady za ty primitivy, kteri nas za to nenavidi a budou nas zabijet. Nebot tak to stoji v Koranu a je to jejich ideologie, nejenom nabozenstvi. Zakon proti rasizmu mame, ale Islam, hlasajici nenavist a nasili proti bezvercum jeste stale neni zakonem zakazany!!!! Jako lidem nepratelstka skodliva ideologie. Stale pousti do zeme vandrujici Imamy, ktere v mesitach hecuji k nasili vuci nam i vuci Muslimum, kteri jsou proti nasili a zabijeni!! Trva to uz leta a je to rizene, namirene proti nam. Ma to vyvolat chaos a nepokoje, aby mohli zavest NWO der USA. Pak uz se ani neuprdnete. Zadna jina ideologie neni lidem tak nepratelska jako Islam. Hinduismus, Buddhismus, Krestanstvi hlasaji snasenlivost, ne-li lasku k bliznimu jako krestanstvi! Jenom Islam a Koran nuti Muslimy k nenavisti a nasili proti bezvercum. Na nejmene 100 mistech v Koranu. Islam je vsem nabozenstvim nadrazeny podle Koranu!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*