Udivení nelegální přistěhovalci: „Kdy dostanu svůj dům a auto?“

Udivení nelegální přistěhovalci: „Kdy dostanu svůj dům a auto?“

Nelegální přistěhovalci v Německu mají pocit, že mají nárok na nové domy a auta, podle článku, který se objevil v německém deníku Dachauer Rundschau.

„Uvědomuji si, že většina z nich sem přichází s nerealistickými představami a očekáváními. Migranti se mě často ptají: „Kdy dostanu svůj dům a mé auto?,“ řekla novinám azylová koordinátorka Isabell Sittnerová.

Syrští migranti podali v polovině října žalobu proti německé vládě v Berlíně, kdy požadovali okamžitý přístup k přístřeší a k benefitům.

Foto: Flickr
Foto: Flickr

Německo se potýká s obtížemi kvůli záplavě přistěhovalců a navrhlo založení transitní zóny na svých hranicích.

V rakouské spolkové zemi Korutany zahájili přistěhovalci hladovku a požadují, aby jim stát platil měsíčně 2.000 eur, podle zprávy zveřejněné na rakouském webovém portále Unzensuriert.at.

Christian Ragger, předseda korutanské strany Svobodných, uvedl, že migranti mají mylné představy o Rakousku a Německu.

V roce 2012 německý ústavní soud rozhodl, že žadatelé o azyl mají nárok na stejné benefity jako němečtí příjemci sociálních dávek.

Více než 80% migrantů, kteří proudí do Evropy, nemají „formální kvalifikaci,“ uvedl deník Junge Freiheit s odvoláním na německou Federální agenturu pro zaměstnání. Pouze 8% z nich má vysokoškolské vzdělání a 11% odborné vzdělání.

Agentura uvedla, že bude zapotřebí 3500 nových zaměstnanců a zvýšení rozpočtu o částku zhruba 855 miliónů eur, aby se země vypořádala se zařazením stovek tisíc migrantů do zaměstnání.

Výkonný ředitel EADS Tom Enders vyzval Německo, aby deregulovalo pracovní trh a vytvořilo „mini-zaměstnání nebo málo placené pracovní místa“ pro nekvalifikované migranty.

„Stovky tisíc mladých lidí v uprchlických centrech by neměli být odsouzeni k sezení a nic nedělání. Oni naleznou své místo na trhu práce pouze, pokud jej otevřeme a učiníme jej flexibilním,“ napsal Enders v úvodníku zveřejněném deníkem Sueddeutsche.

Německé státy a obce mají problémy ze zajištěním financování potravin, zásob, osobních peněžních náhrad, vzdělání, policie, péče o děti, a cenově dostupného ubytování.

„Uprchlíci- stejně jako ostatní obyvatelé- potřebují byty a přístup do městských škol a zařízení péče o děti,“ řekl Helmut Dedy, byrokrat z Německé asociace měst Deutscher Städtetag deníku Deutsche Welle.

Německá vláda popřela, že jedná s Evropskou unií o „solidární dani“ k zaplacení masivního a bezprecedentního přílivu migrantů.

 

 

Infowars/ svobodnenoviny.eu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Udivení nelegální přistěhovalci: „Kdy dostanu svůj dům a auto?“

  • Ja mam ten pocit,ze nelegalni emigranti neevropskeho puvodu nemaji v Evrope narok vubec na nic a meli by co nejdrive z Evropy vypadnout! Pokud nepujdou po dobrem bude to muset jit po zlem! A pri te prilezitosti s nimi mohou odtahnot vsichni podporovatele,teto nehorazne a vlezle islamske invaze!Nikdo je sem nezval a jestlize existuji nejake zvaci letaky ruznych neziskovych organizaci,tak je mohou tyto podvraceci a vlastizradci take zivit,penez na to maji dost!!! Snad proto,ze se jim v Nemecku zachtelo domecku a bytu, dostavaji chudsi rodily Nemci z obecnich bytu vypoved? Nase vlada dava na jejich utecenecke tabory stovky milionu a nasim seniorum prida s bidou ctyricet usmudlanych korun,na nic nejsou temer penize ale na etnikum,ktere bere rozmnozovani se jako narodni sport se nejaka ta petka ve statni kase vzdy najde! Na nase tezce nemocne deti se sbiraji vicka od Pet lahvi a jejich postizeni potomci maji mit lecbu u nas zdarma? Pro nase lidi bez domova neni prace, ani cenove dostupne bydleni,ale chytrak Dolinek z Magistratu by pro privandrovalce z Blizkeho vychodu mel dokonce zdarma byty v Praze! Jestlize, v Iracke Faludzi pouzili Americane obohaceny uran a dusledku jejich humanitarnich akci se tam rodi postizene deti je jejich povinnosti se o ne postarat! Nechci,aby to u nas dopadalo jako v Nemecku ,zasluhou americke loutky Merkel a proto je nejvyssi cas zastavit veskere akce proislamskych aktivistu na nasem uzemi!

  • · Edit

    NE KVULY NEMCUM,KVULY MAKRELE A VLADE V NEMECKU ,KTERA UZ 70 LET POSLOUCHA BILY DUM…

  • Jde o invazi. Muslimové si myslí, že vše, co patří „bezvěrcům“ je vlastně jejich. My to jen pro ně udržujeme. Nikdy by mě nenapadlo, že se dá obsadit celý kontinent beze zbraní. Ale díky hloupým Němcům to půjde.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*