TV stanice Russia Today útočí na prince Charlese kvůli jeho poznámce o Putinovi

TV stanice Russia Today útočí na prince Charlese kvůli jeho poznámce o Putinovi

Mnozí z nás zaznamenali středeční výrok prince Charlese, kdy srovnával prezidenta Putina s Hitlerem, kvůli jeho postoji k Ukrajině a kvůli anexe Krymu. Podle Charlesovy kanceláře se ale jednalo o soukromý rozhovor, jehož obsah neměl být zveřejněn. Nicméně se do médií dostal a nenechal ruskou televizní stanici Russia Today, bez reakce na jeho výroky.Pokud někdo opravdu  zná skutečné nacisty,  tak je to právě britská královská rodina,“ říká Russia Today, před uvedením objasnujícího videa.

Televizní kanál, který je dotován Kremlem, odvetně na Prince Charlese zaútočil, kvůli jeho srovnání Putina s Hitlerem tím, že upozornil na historické napojení královské rodiny právě na Nacisty.

Russia Today bez ostychu uvedla, že by se měl Charles podívat nejprve na jeho vlastní rodinnou historii, předtím, než začne kritizovat Putina kvůli Ruským akcím na Ukrajině.

„ Jestliže se někdo zná z Nacisty, tak je to právě královská rodina,“ řekla RT politická korespondentka Anissa Naouai v televizním pořadu. Potom ukázala graficky zpracované fotoalbum s obrázky, které tato tvrzení potvrzují.

Fotografie ukazují Charlesova prastrýce, Vévodu z Windsdoru, navštěvujícího Hitlera v jeho Obersalzbergu, krátce po abdikaci s Edwardem VIII. Naouai také dodala, že se Edwardova žena Wallace Simpson „ stýkala s Hitlerem“.

RT uvedla, že sestra Vévody z Edinburghu Sophie, byla vdaná ze důstojníka SS.


Kanál také ukázal získané fotografie, na kterých je Prince Harry oblečen na párty v nacistické uniformě. „ A syn Prince Charlese se obléká do nacistické uniformy dokonce i na Halloween,“  zavtipkovala Naouai.

Dodala: „Možná, že královská rodina je lépe vidět, ale není slyšet.“

Ruská ambasáda v Londýně Charlesovy poznámky označila jako „pobuřující“ a požadovala schůzku na Ministerstvu zahraničí k objasnění tohoto výroku. Ministerstvo zahraničí Rusko odmítlo s tím, že nemůže očekávat, že bude komentovat soukromý rozhovor.

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*