Turkům dáme miliardy při nejistém výsledku, ale na důchody a zdravotnictví nemáme. HURÁ

Turkům dáme miliardy při nejistém výsledku, ale na důchody a zdravotnictví nemáme. HURÁ

Nejnovější kroky EU a České vlády je bodnutím dýky do zad všem Evropským národům. Ukazujeme vstřícnou tvář Turkům a poturčencům, přičemž vlastní národy přehlížíme. To je vrchol arogance a pohrdání vlastními lidmi.

Evropská unie, kdyby byla jen trochu rozumná, tak by investovala ony miliardy Eur do ochrany Evropských hranic, do ochrany vlastních národů a necpala by peníze Evropských dělníků do tlamy nevypočitatelného a zrádného Turecka. Erdogan nedělá nic jiného, než že Evropu vydírá, vyhrožuje a podvádí. To jsou ti Evropští politici tak pitomí nebo to dělají schválně??? Ani jedno vážení. Jsou to obyčejné loutky Ameriky a musí plnit příkazy svých pánů. Na lidi se v tomto případě nehledí.

Erdogan se nestydí své požadavky neustále stupňovat, přičemž bylo dostatečně prokázáno, že Turecko je tichým spojencem IS a dalších extrémistických skupin. Turecko se nestydí umožňovat pohyb radikálům přes svou hranici, klidně jim pomáhá prodávat ropu, bez studu bombarduje a vraždí Kurdy a to až na území Iráku a Sýrie, čímž porušuje závažným způsobem mezinárodní právo, nemluvě o tom, že na vlastním území páchá na Kurdech genocidu. Přitom Kurdové jsou jedni z mála, kteří se nebáli a s otevřeným hledím se jali bojovat proti IS. To Kurdové si zaslouží uznání a prostředky-nikoliv Turci. Turecko využívá, či spíše zneužívá svého členství ve zločinecké organizaci NATO ke svému obohacování. Doslova a do písmene otevřeně obchoduje s bílým masem. Domnívám se, že prostředky EU vložené do Turecka vylepší bankovní konta Tureckých elit a část se přesune i do kapes nejzadluženějšího státu světa-do USA. Dost možná nějaký ten milion ukápne oklikou i IS a ostatním radikálním skupinám. To především za to, že skrze ně a jejich činnost byly vytvořeny podmínky k takovému přesunu financí. Ono je to vcelku jednoduché. USA prvotně pomůže vytvořit radikální skupiny rebelů, které zafinancuje-ti následně strhnou dav a vytvoří podhoubí občanské války, která propukne a vytvoří migrační vlnu. Ta zasáhne Evropu, protože je ekonomicky vyspělá a je nejblíže. USA chrání oceán, takže tam jsou vcelku klidní-je to moc daleko. Cílená nepřipravenost EU nyní de facto legitimizuje vysokou finanční pomoc Turecku, které vyhrožuje tím, že když Evropa nezaplatí tak imigranty vypustí. Občan Evropy, žijící v obavách o svou budoucnost tuto hořkou pilulku raději spolkne a bude doufat, že se tím situace vyřeší. No nevyřeší. Obávám se, že Turecko se svou Chazarsko židovskou minulostí to ani nemůže řešit. Turecko má už po staletí touhu stát se dominantní silou islámského světa, což přesně koresponduje s Chazarskou rétorikou. Je spojencem USA, kde Chazarští židé hrají dominantní roli a tam dokonce hrají svou hru o globální světovládu.

Domnívám se, že posílat miliardy Eur Turecku, je vyhazování peněz oknem. Za tyto prostředky by měla být budována ochrana vnější hranice EU. Jenže o tento postup není zájem-proč asi!!! Že bude posílat peníze i ČR mě neudivuje. Krom řiťolezní politiky naši politici nic jiného neumí. Je to však ohavnost. Důchodcům se přidá 40 Kč, ale na migranty jsou miliardy. Podivný hodnotový žebříček. Kdyby se bývalo na počátku migrační vlny začalo střílet a pár lodí se potopilo, tak nemusel Evropu postihnout takový obludný problém. Nedivte se tedy tomu, že se třeba na Slovensku dostala do sněmovny nacionalistická strana pana Kotleby. Někdo dokonce říká, že fašistická. Já se tomu nedivím, protože nacionálně laděné strany se staví k migrační vlně tvrdě a upřednostňují čistě pronárodní nacionalistickou politiku. Všechny ostatní politické subjekty se k problematice ohrožující domovské národy staví laxně a alibisticky-co kdyby to dopadlo dobře a nebo, co kdyby se Brusel naštval. Takovýto přístup občany musí štvát. Nejistota je nejhorší.

 

Oldřich Rambousek
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Turkům dáme miliardy při nejistém výsledku, ale na důchody a zdravotnictví nemáme. HURÁ

  • Místo placení výpalného Turecku by měla EU a NATO hlídat hranice s Tureckem. Turecko by mělo být vyloučeno z NATO, aby ho přešla chuť zatahovat nás do války proti Rusku. Vyšlo by to mnohem levněji a problém by byl vyřešen definitivně. Turci budou vybírat výpalné a až jim přestaneme platit, pošlou sem nájezdníky ve velkém stejně. Jsou to vyhozené peníze.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*