Tryznu za mrtvé v Mali nikdo držet nebude. Jsou daleko a nemají ropu

Tryznu za mrtvé v Mali nikdo držet nebude. Jsou daleko a nemají ropu

Po zrůdném teroristickém útoku v Paříži soudruzi z Bruselu pateticky a pokrytecky Francii kondolovali a drželi minutu ticha. Evropa a část facebooku se přebarvila do francouzské trikolory.

Proč se dnes nepřebarví do trikolory republiky Mali? Mali je daleko a tak se nás to netýká? Nemají ropu? Nevraždili tam snad muslimští a islámští radikálové? Proč veldle toho media neinformují o zmařených teroristických útocích v Německu? Šířilo by to nenávist a xenofobii, kterou chce Brusel i naše Vláda na internetu blokovat? Je strach z terorismu a islámu xenofobie? Změní známá fakta to, že mne třeba idnes.cz zablokuje na homepage proto, že jsem napsal, že ČT oslavuje údajného teroristu a vraha jen proto, že prý chybí důkazy? Přesto, že o tom informovala media po celém světě? Není snad pravda, že dva strůjce masakru v Paříži Evropa nedlouho před útokem v Příži zachránila před utonutím?

Ministryně školství chce zavést ve školách výuku našich dětí a vtloukat jim do hlavy, že ne každý migrant je terorista. Pak by ale měla našim dětem podat kompletní informaci, a to: Ne každý migrant je muslim, ne každý muslim je terorista. Jen dosud každý terorista byl muslim.  Neexistuje umírněný ani radikální islám. Existuje islám, který chce násilím ovládnout svět, islám, který potlačuje práva žen, který nadřazuje příslušníky víry nad ostatní, který vysloveně nařizuje likvidaci nevěřících. Radikální a „umírnění“ jsou jen muslimové – radikální (ti co střílí ostatní, realizují teroristické útoky,  odpalují se a uřezávají hlavy) a umírnění (ti, kteří tomu „jen“ přihlížejí, občas něco pronesou, ale v hloubi srdce s tím souhlasí).

mali vlajka

Ministr spravedlnosti chce stavět mimo zákon (a snad i zavírat?) ty, co odmítají násilný islám. Media blokují blogery a diskutéry, kteří poukazují na to, že někteří mediálně propagovaní „uprchlíci“ jsou ve skutečnosti ekonomičtí migranti, vrazi, či teroristé, či jsou minimálně z terorismu důvodně podezřelí. Svoboda projevu je zcela bezprecedentně omezována pod záminkou obrany proti šíření údajné xenofobie a nenávisti. Co na tom, že je to jinak, co na tom, že nás nenávidí islamisté, ne my je. My máme pouze obavy z jejich terorismu a kolonizace Evropy. Zavírají nám hubu a vyhánějí nás z veřejného prostoru nadávat zase jen do hospod, přitom většinu těch hospod zákazem kouření a zavedením EET zlikvidují. Chtějí nás prostě umlčet.

Namlouvají nám, že za teroristickými útoky stojí pomatení vyšinutí jedinci, které si Evropa „vyrobila“ tím, že je neobjala a nedala jim šanci se „seberealizovat“. Bruselským politikům jsou lhostejny tisíce muslimy v Africe zavražděných mužů, žen i dětí. Oni potřebují třískat svůj politický kapitál a zdůvodnit své astronomické platy vytvářením nových předpisů, omezení a zákazů v rámci Evropy. Rozhodují o řeznických špalcích, rozměrech garážových vrat, zahnutosti či rovnosti banánů nebo okurek, o zákazech pomazánkového másla, rumu. To by mohlo být úsměvné. Jenže, oni se nám snaží zavřít hubu a omezit svobodu našeho projevu. A toto je nová totalita, to je fašizace Evropy, organizovaná Bruselem.

Kdo z politiků EU kondoloval prezidentu Mali za mrtvé, kdo držel minutu ticha, kdo se na facebooku „přebarvil“ do vlajky Mali? Nikdo. Jsou snad oběti v Mali oproti těm v Paříži méněcení? Idnes mne zablokoval na homepage a do emailu mi to zdůvodnil takto (cituji): „Na blogu má svoboda projevu přednost před kvalitou. Ale manipulativní články a svatoválečnická tažení na hlavní straně blogu nemají co dělat, proto je z hlavní strany stahujeme“. Inu a články bloggerů Peszynského a spol mají zelenou a jsou poutány na titulce, stejně tak, jako dehonestace Zemana, či Putina. Pravda zvítězila, protože platí jen ta jedna pravda, „ta naše“ a ta nepotřebuje důkazy.

Znovu se ptám, proč neuctíme oběti terosismu na Mali? Proč je omezovaná naše svoboda projevu? Proč se tají informace o zmařených teroristických útocích v Německu, o násilnostech ze strany migrantů ve Francii, Švédsku a Německu? Křišťálová lupa se stala stejně křišťálově čistou, jako Grossův křišťálově čistý křišťál. Není to smutné? Cena za tendenční a cenzurované informace? Cena za blokaci názorů? Je to smutné, ale je to zejména alarmující.  Jsme umlčováni a postihování za to, že se snažíme pojmenovat věci pravými jmény. Dobrá, je to, i když podle mého, protiústavní právo jakéhokoli soukromého media. Nikdo ale nemá právo dělat z nás ovce, hnané na porážku od teroristů.

Pokud budete dehonestovat na blogu Putina či Zemana, budete poutáni na titulce. Pokud vyjádříte obavy z islámu či terorismu, budete zablokováni. Pokud zkritizujete Babiše, budete také poutáni na titulce, aby se „dokázalo“ jak Babiš „neovlivňuje“ své medium. Jenže je to jen propaganda. Za vyslovení názoru vás sejmou, pokud ten názor nepůjde „s proudem“. ANO, bude líp ala made-in Andrej Babiš. Co na tom, že je hůř, co na tom, že dál kradou, co na tom, že se zvýšil počet zakázek bez výběrového řízení? Prostě Ano, bude líp, protože bjsme tak rozhodli. A že je lidem hůř? No a co, příští volby ugrilujem kuřata.

Islám tu nechci, protože propaguje nenávist a genocidu. A to je podle zákonů EU trestné. Prý ti, kdo tu nechtějí islám šíří nenávist a ministr Pelikán by je zavřel. Podívejte se na videa, kterých je plný internet, kdo a jak tady šíří nenávist. Necítím k nikomu nenávist a tím, když odmítám násilí ji nešířím. Zásadně ale odmítám, aby většinu z nás, která má obavy z násilností, z islámu, ministr Pelikán a další politici kriminalizovali a umlčovali.

 

 

Michal Malý

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Tryznu za mrtvé v Mali nikdo držet nebude. Jsou daleko a nemají ropu

  • Takový malý postřeh – koho zajímá nějaká xenofobie atd. bla bla bla. .. V demokracii je slovo většiny zákon, takže když chce něco většina lidí, je úplně jedno jestli je to „správné“. Má se udělat to, co chce většina obyvatel a to automaticky. Pokud to tak není, je to diktatura. Takže naco nějaké obhajování ? Většina lidí je tu nechce, tečka. A to jestli je to „správné“ není podstatné.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*