Trump: „Převezměte Seattle zpět do svých rukou od místních teroristů, nebo to udělám já!“

Trump: „Převezměte Seattle zpět do svých rukou od místních teroristů, nebo to udělám já!“

Prezident Trump zveřejnil požadavek, aby byl Seattle pod vedením demokratů okamžitě uveden do pořádku, zatímco anarchisté Antify požadují kontrolu nad šestiblokovou zónou a policejní stanicí.

„Radikální levicový guvernér [z Washingtonu, Jay Inslee] a starosta města Seattle se posmívají a hrají si na úrovni, kterou naše velká země ještě nikdy neviděla,“ řekl Trump.„Vezměte si zpět své město TEĎ. Pokud to neuděláte, udělám to já. Toto není hra. Tito šerední anarchisté musí být okamžitě zastaveni. POHNĚTE SE RYCHLE! ““ Pokračoval.

„Domácí teroristé převzali Seattle, samozřejmě vedeni radikálními levicovými demokraty. ZÁKON A POŘÁDEK!“ vyzval prezident.

Trump reagoval na anarchisty a radikály Black Lives Matter (BLM), kteří stanovili, co nazývají „autonomní zóna Capitol Hill“, včetně barikád, ozbrojených kontrolních stanovišť a slibu, že nedovolí do této oblasti přístup žádné policii.

Policie byla nucena opustit svou stanici ve východním okrsku v Seattlu poté, co jí bylo vyhrožováno, že bude přemožena a spálena.

Nápis na okrsku, který kdysi uváděl „policejní oddělaní“, nyní zní „oddělení lidí v Seattlu“.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Trump: „Převezměte Seattle zpět do svých rukou od místních teroristů, nebo to udělám já!“

  • Demokraté se nesmířili s prohrou v prezidentských volbách. Nejprve „jen“ šířili nenávist a snažili se výsledek volby zvrátit. Když zjistili, že to nejde a že ani v příštích volbách nemají kandidáta, který by uspěl, snaží se rozpoutat občanskou válku v USA.
    Sledujme to a porovnávejme s tím, jak se chovají politici tzv. Demobloku u nás. Nedovolme, aby politiku ovládla nenávist.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*