Trump: Meghan Markleová je pouhý odpad

Trump: Meghan Markleová je pouhý odpad

Prezident Trump ostře odsoudil krajně levicovou princeznu Meghan Markleovou za to, že je „pouhý odpad“ poté, co se pokusila svrhnout britskou královskou rodinu.

Podle bývalého poradce Jasona Millera Trump odsoudil vévodkyni ze Sussexu a prohlásil, že „není dobrá“, a poznamenal, že „to jsem řekl a teď to všichni vidí“.

Miller odhalil Trumpovy pocity z rozhovoru Harryho a Meghan s Oprah Winfreyovou během vystoupení v podcastu Steva Bannona.Trump řekl Millerovi, že může „udělat malou novinku“, když se podělí o svou reakci na rozhovor.

Ale nakonec se rozhodl, že nebude dávat munici vyřazeným davům.

„Když jsem ráno mluvil s prezidentem… říkal: ,Jo, [Meghan] není dobrá‘,“ řekl Miller.

‚To jsem řekl a teď to všichni vidí.‘“

‚Ale uvědom si, že když řekneš něco negativního o Meghan Markleové, zruší tě.‘“

Foxnews.com píše: Trump údajně řekl Millerovi: „Jsem v týmu Pierse.“

„Piers Morgan je nejlepší, on je nejlepší a oni šli a snažili se ho zrušit jen proto, že kritizoval Meghan Markleovou,“ řekl mu Miller.

Nebylo to poprvé, co Trump zápasil s Markleovou. V roce 2016 Markleová prohlásila, že volí Hillary Clintonovou, „ne proto, že je žena, ale proto, že Trump vám usnadnil pohled na to, že takový svět, jaký maluje, ve skutečnosti nechcete.“

V reakci na její vyjádření v rozhovoru pro The Sun v roce 2019 Trump údajně prohlásil, že je minulými výroky vévodkyně Meghan „šokován“.

„To jsem nevěděl. Co na to říct? Nevěděl jsem, že je sprostá,“ řekl údajně Trump redakci.

A během příprav na prezidentské volby v roce 2020, když byl Trump dotázán na podporu Bidena ze strany Markleové a prince Harryho, řekl: „Nejsem její fanoušek.“

„A ona to pravděpodobně slyšela,“ řekl Trump. „Ale přeju Harrymu hodně štěstí, protože ho bude potřebovat.“
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*