Trump ihned po likvidaci střelnice v Severní Koreji zrušil očekávaný summit s Kim Čong-unem

Trump ihned po likvidaci střelnice v Severní Koreji zrušil očekávaný summit s Kim Čong-unem

Prezident Donald Trump v dopise adresovaném Kim Čong-unovi zrušil plánovaný summit se severokorejským vůdcem, který se měl konal příští měsíc v Singapuru.

. „Velmi jsem se těšil na setkání s vámi, ale bohužel kvůli ohromnému vzteku a otevřenému nepřátelství, které se ukazovalo ve vašich posledních výrocích, cítím, že je nevhodné uskutečnit v tuto dobu dlouho plánované setkání,“ napsal Trump.
Na summitu se mělo diskutovat o pozastavení a případném zničení programu Severní Koreje v oblasti jaderných zbraní. „Mluvíte o vašich jaderných schopnostech, ale naše jsou tak masivní a mocné, že se modlím k Bohu, aby nemusely být nikdy použity.“

Dopis byl napsán ve stejný den, kdy KLDR zlikvidovala svou jadernou střelnici Pchunggje-ri.

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Trump ihned po likvidaci střelnice v Severní Koreji zrušil očekávaný summit s Kim Čong-unem

 • Trump:
  – Odejdeme ze Syrie. Opak je pravdou, nove jednotky dorazily.
  – Sejdeme se s Kimem. Odvolavame schuzku. Ne, na schuzce mame zajem. (Ono by se mohlo USA stat, ze se konflikt urovna bez kazisveta USA. Ty nemaji zajem na uvolneni na korejskem poloostrove.
  – Uzavrena smlouva s Iranem je uspechem (Obama a signatari z Evropy). Trump: Je to nejhorsi smlouva, vypovidam ji a uvaluji okamzite na Iran sankce. Nasi lokajove (tzv. spojenci) musi nase sankce nasledovat a odejit r Iranu.

  Jsou i jine priklady.

  Facit : USA jsou nespolehlivou, nepredvidatelnou velmoci. K jeji taktice patri porusovani smluv, lez, lziva propaganda, demonizace zemi, ktere si chteji zachovat suverenitu. Operace pod false flag, vyzbrojovani teroristu v Syrii na ilegalne zrizenych zakladnach USA, kteri utoci odsud i na ruske jednotky s podporou USA. Svou porazku v Syrii tak chteji USA odcinit. USA vyuzivaji pro sve cile i OSN a Radu bezpecnosti, ktere ovladaji. Jakoz i jine organizace jako Amnesty International, NGOs, atd.

  Beda zemi, ktera se pod tlakem USA zbavi atomovych, ci chemickych zbrani! Bude pak znicena jako byla Libye, Irak, Syrie.
  Ceho se nejvice USA obavaji: Ze bude jejich uzemi zasazeno raketami. To jim nebrani, neustale provokovat Kima, Rusko, Cinu i Iran. USA jsou zlo a my CR jsme jeho spojenci.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*