Trump: Evropa kvůli imigraci„přichází o svou kulturu“

Trump: Evropa kvůli imigraci„přichází o svou kulturu“

Americký prezident Donald Trump varoval, že Evropa kvůli imigraci„přichází o svou kulturu“ a uvedl, že přijetí více než miliónu migrantů z cizích kultur„ trvale změnilo strukturu Evropy “- a„ nikoli pozitivním způsobem.“V nedávném rozhovoru s britským deníkem The Sun, Trump naříkal nad skutečností, že evropští vůdci pustili do svých zemí tolik migrantů.

Trump, který je synem rodičů ze dvou zemí EU, říká, že situace v Evropě ho osobně velmi bolí.

„Cítím velkou lásku k evropským zemím. Nezapomeňte, v podstatě jsem produktem Evropské unie, mezi Skotskem a Německem. Že ano? Můj otec Němec a má matka Skotka.“

„Myslím, že to, co se stalo Evropě, je ostuda. Umožnit imigraci do Evropy je ostuda. Myslím, že to změnilo strukturu Evropy, a pokud nebudete jednat velmi rychle, nikdy to nebude tak, jak to bylo, a to nemyslím pozitivně. Myslím, že ztrácíte svou kulturu,“ řekl americký prezident.

Během rozhovoru Trump také odsoudil krajně levicového londýnského starostu Sidiqiho Khana za to, že vykonal „velmi špatnou práci ohledně terorismu“ a nezastavil ve městě „všechny strašlivé věci, které se dějí“, včetně nekontrolovatelného zločinu za pomoci nožů.

Americký prezident a londýnský starosta se již delší dobu přou na sociálních sítích. Minulé léto Trump označil starostu Khana za národní hanbu, která likviduje britské hlavní město.

O několik měsíců později, v článku pro deník Observer, Khan vrátil úder a označil amerického prezidenta Donalda Trumpa za „globálního chlapce z plakátu pro bílý nacionalismus“.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*