Top NSA informátor tvrdí, že USA potřebují nové vyšetřování ohledně 11. září

Top NSA informátor tvrdí, že USA potřebují nové vyšetřování ohledně 11. září

Bill Binney, bývalý vysoce postavený zpravodajský důstojník americké Agentury pro národní bezpečnost (NSA), který odstoupil ze své funkce po více než 30 letech služby v roce 2001 a stal se informátorem věří, že musí být provedeno nové šetření ohledně zničení World Trade Center 11. září 2001 v New Yorku.

Binney nedávno podepsal petici, Architekti a inženýři za pravdu 9/11 s tvrzením, „ existují jasné důkazy, které se musí vzít v úvahu, aby se prozkoumalo, co se stalo 11. září. Veřejnost si zaslouží úplný a upřímný průzkum skutečností s vědeckým výkladem, aby se dozvěděli, co se skutečně stalo.

11.9

Architekti a inženýři za pravdu 9/11 je americká nezisková organizace architektů, inženýrů a demoličních expertů, kteří zpochybňují výsledky vládních vyšetřování po útocích z 11. září, včetně zprávy  Komise 9/11.

Organizace byla založená v roce 2006 a požaduje, aby Kongres usiloval o „skutečné a nezávislé vyšetřování“ ohledně útoků z 11. září. Členové organizace se také domnívají, že vyšetřování vládní agentury ohledně pádu World Trade Center se nezabývalo „masivními důkazy o řízené demolici.“

Binney byl původní NSA informátor a jeden ze dvou veteránů, kteří inspirovali Edwarda Snowdena.

Binney sloužil jako senior technický ředitel agentury až do jeho důchodu do roku 2001. Je považován za legendu v rámci agentury a jako jeden z nejlepších světových krypto-matematiků, kteří dokázali řídit tisíce zaměstnanců v agentuře.


Podle Binneye, NSA použila útoky z 11. září jako ospravedlnění k masivnímu sledování. V roce 2012 Binney odhadoval, že NSA zachytila 20 biliónů komunikací Američanů, jako jsou telefonní hovory, e-maily a jiné formy dat.

Binney nadále vystupuje proti politice sběru dat agenturou NSA a pokračuje v rozhovorech v médiích, týkajících se jeho zkušeností a jeho názorů ohledně špehování občanů vládními agenturami.

Brinney také prohlásil u soudu, že jednání NSA je v rozporu z Ústavou Spojených států.

zdroj : http://www.presstv.ir

 

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Top NSA informátor tvrdí, že USA potřebují nové vyšetřování ohledně 11. září

 • ***********************************************
  Vzkaz Línému národu Českých zemí!
  ***********************************************
  Proč sou češi tak vysloveně podělaní strachy?
  Toto je věc kterou já nikdy nepochopím..Jak někdo může být takový srab že mu ani nezáleží na sobě samém.Proč Češi raději budou si tajně stěžovat a šuškat u piva a neřeknou to na hlas.Je to snad zbabělost a nebo nesmírná pohodlnost Českého národa?
  každopádně je jedno asi pravdou a tou pravdou je pravda že maximum na které se češi zmohly bylo jít byl rok 1989 a už nikdy se na nic takového a nebo alespoň podobného nezmůžou.
  Někteří z nás by šly bojovat a demonstrovat za svobodu.Ale to je příliš málo lidí…Jak může něco změnit jen pár tisíc jedinců z té naší České republiky..??Když zbytek bude sedět doma v ukrytu své Měkké pohodlné postele a jen kvůli pohodlnosti to nechá vše jen na té menšině co našli odvahu a překonaly Svou Českou ***POHODLNOST*** a šly bojovat za svou svobodu!
  A poté mám všichni budou říkat jak nám fandily a jak nás podporovaly..
  Je dokázané,že když bychom měly jít demonstrovat,tak 85% čechů raději pošle neschopenku od doktora a po případě se budou vymlouvat že opravdu přijít nemohly.A nebo že radši nebudou říkat nic a budou jen mlčet a držet jazyk za zuby.A otročit dál v tomto korporátním systému!
  Pokud tento národ není tak POHODLNÝ Tak to pochopí a přidá se.
  Jednotlivec nikdy nemůže změnit svět.
  Ale většina ano!

  .Prosím přestaňme si neustále stěžovat..
  A pojďme s tím něco udělat!
  https://www.facebook.com/AnonymousLegieANobcanu

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*