Tommy Robinson a britští patrioti budou tento víkend bránit památky před krajně levicovými fanatiky

Tommy Robinson a britští patrioti budou tento víkend bránit památky před krajně levicovými fanatiky

Nečestný, liberální tisk je v rozhořčení poté, co Tommy Robinson a Demokratická fotbalová ladská aliance (DFLA) oznámily, že budou v sobotu bránit válečné památníky v Londýně.

Plánovaná akce přichází poté, co Antifa, Black Lives Matter a další krajní levicové segmenty minulý víkend poškodily a strhly památníky po celé Británii. Tyto opovrženíhodné akce však nenaplnily ambice těchto davů. Po událostech z minulého víkendu zveřejnili BLM a další marxističtí aktivisté – v rámci své probíhající „kulturní revoluce“ – seznam 60 tzv. „rasistických soch“, které by chtěli strhnout.Očekává se, že k Tommymu Robinsonovi a DFLA se připojí britští vlastenci, vojáci z britských ozbrojených sil a bývalí členové ozbrojených složek. Společně budou bránit britské památky před levicovými hulváty, kteří nechtějí nic víc, než aby se britská historie úplně vymazala.

Pro-britští aktivisté naplánovali shromáždění kolem sochy Winstona Churchilla a Cenotafa kolem 11:00.

V reakci na plánovanou událost, Ken Marsh, šéf Metropolitní policejní federace, řekl britským médiím: „Tento víkend máme před sebou perfektní bouři, máme naplánované protesty a nyní i Tommy Robinson a jeho agitátoři.“

V centru Manchesteru se také v sobotu v 11 hodin uskuteční demonstrace proti Antifě.

Organizátoři demonstrací přivítají všechny barvy, vyznání a orientace, aby se mohly podílet na tom, co se míní jako mírová reakce na nekontrolovatelnou levicovou kriminalitu. Požádali také ty, kteří chtějí násilí, aby se drželi zpátky.

Minulou sobotu, v den, který si připomněl 76. výročí Dne D – začátek společné anglo-americké invaze do nacisty okupované Francie – aktivisté Antify a BLM poškodili slavnou sochu Sira Winstona Churchilla – britského vůdce, který pomáhal organizovat tuto vojenskou operaci.

Tentýž den příznivci BLM a Antify strhli v Londýně během „protestu“ sochu Abrahama Lincolna – amerického prezidenta, který osvobodil černé otroky.

Muslimský výbor pro veřejné záležitosti Británie se začátkem tohoto týdne připojil k davu aktivistů Black Lives Matter a Antify, kteří požadují, aby byly v Británii zničeny další sochy.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Tommy Robinson a britští patrioti budou tento víkend bránit památky před krajně levicovými fanatiky

  • Držím palce budou to mít teške chtějí odstranit i Gadiho !! Děs a hrůza

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*