Texaská univerzita říká studentům, aby nosili roušky během masturbace

Texaská univerzita říká studentům, aby nosili roušky během masturbace

Texaská univerzita v sérii tweetů navrhla, aby studenti při masturbaci nosili obličejové roušky.

Studentské centrum zdraví a wellness univerzity v severním Texasu napsalo na Twitteru příspěvky, které byly mezitím smazány, protože podle Campus Reform nabízely rady, které byly v rozporu s pokyny školy ohledně koronaviru.

Jeden z příspěvků hlásal „Mask-urbate?! Pro více informací si přečtěte níže,“ s doprovodným obrázkem, který naznačuje, že studenti s příznaky COVID by měli „vynechat sex a zůstat doma“.Na infografické tabulce s logem univerzity stálo „Mask-urbate! Při vzájemné masturbaci používejte maskování obličeje, abyste snížili riziko, a zároveň studentům doporučujte „být kreativní s fyzickými bariérami a sexuálními polohami, které zabrání blízkému osobnímu kontaktu“.

Další tweet deklaroval, že studenti by měli při sexu nosit roušky, „vybrat si velký, dobře větraný prostor“ pro jejich nasazení, „vyhnout se líbání“ a „umýt si ruce před a po“.

Tweety byly údajně odstraněny, protože univerzita ani nechce, aby se k sobě studenti vůběc přibližovali.

Jak jsme již dříve informovali, Gruzínská univerzita zveřejnila na svém zdravotnickém webu podobnou příručku, která studentům radila, aby zvážili „nošení obličejové roušky při sexu“.

Toto šílenství se netočí jen kolem univerzit, když britská BBC radí veřejnosti, aby nosila masky, pokud spolu chtějí mít sex.

„Vaším nejlepším sexuálním partnerem během pandemie Covid-19 jste vy sám,“ konstatuje dále článek, který vybízí lidi, aby se věnovali spíše „masturbaci, sexuálním hračkám nebo sexu po telefonu či na internetu“, než skutečné činnosti.

Několik amerických univerzit pohrozilo, že zcela odříznou základní služby, včetně přístupu k internetu pro studenty, pokud plně nedodrží všechna omezení proti COVID v kampusu.

Jak jsme již dříve informovali, vysoké školy jsou využívány jako testovací základny pro technologie k prosazování drakonických distančních, rouškovacích a uzavíracích opatření:

Univerzity také hrozí, že suspendují studenty, kteří se odváží opustit předem určené „bublinové“ oblasti kolem kampusů nebo navštívit bez povolení neschválené podniky.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Komentář “Texaská univerzita říká studentům, aby nosili roušky během masturbace

  • Lidska DEBILITA nezna mezi! A tohle nam poleze z „universitnim diplomem“ do zivota.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*